پیام مازند

آخرين مطالب

مازندران حماسه ساز می شود

41 سال عزت و اقتدار/ همه دعوتید به جشن انقلاب مقالات

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - فردا برگ زرین دیگری در جای جای ایران اسلامی از جمله مازندران رقم خواهد خورد و جشن 41 سالگی عزت و اقتدار انقلاب با شکوه تر از قبل از برگزار می‌شود.

 فردا مردم مازندران همپای ملت بزرگ ایران در 61 نقطه، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند و مرحله دیگر انتقام سخت را از بدخواهان نظام و دشمنان خواهند گرفت.
در آستانه فرارسیدن یوم الله 22 بهمن جمعی از مردم ولایتمدار مازندران با تاکید بر حضور پرشکوه در راهپیمایی دشمن شکن عنوان می‌کنند که امسال پرشورتر و باشکوه‌تر از قبل به میعادگاه حضور خواهند آمد.
محمد جعفری فرهنگی ساروی می‌گوید: دشمنان امسال با شهادت سردار دل‌ها، سپهبد سلیمانی کاری کردند که ملت استوارتر و باشکوه‌تر پای اسلام و انقلاب ایستادگی کنند و قطعاً فردا با حضور و مشت‌های گره کرده پاسخ آنان را خواهیم داد.
وی با اشاره به همزمانی 22 بهمن با اربعین شهادت سردار سلیمانی یادآور شد: امسال محکم‌تر و پرشورتر شرکت خواهیم کرد تا انتقام سختی از قاتلان سردار شهید بگیریم.
محبوبه اسدی دختر دانشجوی جویباری نیز با اظهار اینکه ترامپ و آمریکا از قدرت مردم ملت ایران هراس دارد، تاکید کرد: مردم ایران پیرو و حامی ولایت هستند و حتماً راهپیمایی امسال باشکوه‌تر از سال‌های قبل خواهد بود.
گام دوم انتقام سخت فردا کلید می‌خورد
وی حضور باشکوه در راهپیمایی را نشانه وحدت و یکپارچگی ملت ایران دانست و گفت: حضور گسترده در راهپیمایی در واقع گام دوم انتقام سخت از بدخواهان نظام اسلامی است.
در عین حال مسئولان و گروه‌های مذهبی و سیاسی استان مازندران ضمن گرامیداشت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهان حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن شدند.
خلیل صالحی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان ایکه انقلاب اسلامی امروز به جریان یک مقابله بزرگ و جهانی میان تمام جبهه کفر و نفاق و اسلام ناب محمدی (ص) مبدل شده است، افزود: در این مقطع حساس که دشمنان قسم خورده انقلاب متحد شده و آخرین حربه‌های شیطانی خود برای تسلیم کردن این ملت قهرمان را بکار گرفته‌اند، می‌بایست تحت رهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب در عرصه‌ها حضور پررنگی داشته باشیم.
با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و مشارکت حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشت‌های کوبنده‌ای که موجب شکست و نومیدی بیش از پیش دشمنان خواهد شد، نثار کنیم
وی افزود: باید همچون دهه‌های گذشته به منظور حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان «بزرگترین معروف» همنوا و متحد شده و با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و مشارکت حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشت‌های کوبنده‌ای که موجب شکست و نومیدی بیش از پیش دشمنان خواهد شد، نثار کنیم.
وی با گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که مقارن گشته با چهلمین روز شهادت سید شهدای مقاومت، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خواستار حضور باشکوه ملت در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن شد.
حجت الاسلام ناصرشکریان امیری مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره همزمانی راهپیمایی 22 بهمن و اربعین سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: راهپیمایی عظیم ملت قهرمان ایران اسلامی در 22 بهمن امسال تجدید بیعت مجدد با سردار شهیدان جبهه مقاومت است.


وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان این مرز و بوم و با دعوت از همه مردم ولایتمدار دیار علوی، گروه‌ها، نخبگان حوزه و دانشگاه و همه اقشارجامعه و هرکسی که به عزت و عظمت ایران سرافراز فکر می‌کند، اظهار داشت: 22 بهمن امسال قطعاً برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی ثبت خواهد شد و این به برکت مجاهدت‌های شهیدان راه حق و جبهه مقاومت است.
41 سال عزت، اقتدار و بالندگی
وی در ادامه با اشاره به چهل و یکسال عزت و اقتدار جمهوری اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی رویدادی عظیم و معجزه‌ای بزرگ در قرن معاصر بشمار می‌رود که بسیاری از فرهیختگان، دانشمندان و نویسندگان جهان به این انقلاب بزرگ اذعان می‌کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به سال‌های قبل و بعد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی سخت به پیروزی رسید و نقش رهبری بی نظیر امام خمینی (ره) در سال‌های قبل و بعد پیروزی انقلاب و خلف صالح ایشان، حضرت آیت الله خامنه ای هم بعد از رحلت حضرت امام (ره) برهمگان آشکار است.
حجت الاسلام ناصرشکریان امیری به پشتوانه محکم مردمی این نظام در چهل و یکسال از عمر بابرکت جمهوری اسلامی اشاره و تاکید کرد: امام خمینی (ره) با توکل به خدا و با پشتوانه مردمی این ملت قهرمان توانست حکومت دو هزار و پانصد ساله پهلوی را سرنگون و یک حکومت دینی را در ایران سرفراز برپا کند.
عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به دست نشاندگی حکومت پهلوی در ایران قبل از پیروزی جمهوری اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: امروز به برکت امام خمینی (ره) و هدایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری (حفظه الله) و مجاهدت‌های سرداران و رزمندگان ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار داریم و به برکت خون شهیدان جبهه راه حق و جبهه مقاومت جزو کشورهای اثرگذار و ممتاز در منطقه و جهان هستیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران ولایتمداری، سازش ناپذیری را مهم‌ترین شاخصه ملت قهرمان و بزرگ ایران اسلامی دانست و بیان داشت: تداوم انقلاب اسلامی و پیروزی های شگرف آن در میدان‌های بزرگ جهانی و بین المللی حاصل مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های مردان بزرگی چون سپهبد شهید قاسم سلیمانی و هم رزمان او در جبهه‌های حق علیه باطل است و امروز به برکت خون این شهیدان سرافراز ایران اسلامی و جبهه مقاومت، استکبار جهانی و دشمنان اسلام عزیز و انقلاب اسلامی با چالش‌های بزرگ و جدی در منطقه و حتی جهان روبرو شده‌اند.
وی ضمن دعوت از همه آحاد ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی و مردم دیار علوی (مازندران) برای شرکت باشکوه در راهپیمایی امسال، اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن جشن پیروزی انقلاب اسلامی و تقارن این روز بزرگ با اربعین فرمانده سرافراز اسلام و ایران سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و هم رزمانش، ایران اسلامی صحنه دلدادگی و حماسه آفرینی این ملت بزرگ و قهرمان خواهد بود و این حضور باشکوه تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره) و ولایت فقیه و شهیدان ایران اسلامی و جبهه مقاومت است.
دعوت استاندار و نماینده ولی فقیه برای حضور باشکوه در راهپیمایی
همچنین نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار نیز با صدور پیامی مشترک خواستار حضور باشکوه ملت در راهپیمایی 22 بهمن شدند.
در این پیام آمده است: «حماسه جاودان انقلاب اسلامی که در سایه زعامت حکیمانه حضرت امام خمینی رحمت الله علیه به پیروزی رسید، مسیر پرغرور و درخشان خود را از سال 42 تا مرحله به ثمر نشستن انقلاب اسلامی، با همراهی، بصیرت، ایمان و اتحاد همه اقشار ملت بزرگ ایران اسلامی طی نمود و کماکان نیز به راه عزت و اقتدار خود با حضور در صحنه مردم آگاه و انقلابی، وحدت همه سلایق و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری استمرار می‌بخشد.
استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی هر ساله در آستانه 22 بهمن ماه، همه توان و ظرفیت‌های خود را بکار می‌بندند تا به خیال خام خود و با نیرنگ و خدعه های شوم و غیرانسانی خویش از حضور مردم انقلابی ایران در راهپیمایی این روز باشکوه بکاهند ولی حضور جدی‌تر و باشکوه ملت شریف ایران که در پشتیبانی از انقلاب به پا می‌خیزند، نقشه‌های آنان را برهم می‌ریزد و ولایت‌پذیری این ملت را به رخ جهانیان می‌کشد.
امروز انقلاب اسلامی در تمامی صحنه‌های خطیر حیات خود همواره با حمایت، پشتیبانی و حضور انقلابی مردم از فراز و نشیب‌های سخت و صعب عبور نموده و در اوج اقتدار، عزت و ثبات قرار دارد.
به تاکید مسئولان در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از یکایک مردم مؤمن و انقلابی استان مازندران دعوت می‌کنیم، همه با هم، با هر گرایش و سلیقه‌ای برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی، پیروی از رهبری معظم انقلاب، تجلی دشمن کوب حضور و نمایش اقتدار به مستکبران عالم و امیدبخشی به مستضعفان جهان، در راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور و حماسی داشته باشند و مردم بزرگ ایران اسلامی و مازندران ولایی با خلق حماسه‌ای دیگر در تداوم راه شهدای والامقام؛ دشمنان را از اهداف شوم و خیالی خود مأیوس می‌نمایند و پاسخ کوبنده‌ای به ادعاهای بدخواهان به سردگی آمریکا می‌دهند.»


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

روایت های تلخ و شیرین جبهه های نبرد

جزئیات ماجرای نوزاد 5 روزه رها شده در تبریز

دستگیری آدم‌ ربایان در لرستان

تحریم‌ های جدید آمریکا به دنبال اعدام نوید افکاری

ایران به توافق‌ نامه خرید واکسن کرونا پیوست

اتهام‌زنی اسرائیل علیه ایران، ترکیه و حماس

"مستر بین" هیتلر می شود؟+ عکس

تولد لعیا زنگنه در کنار پردیس پورعابدینی بازیگر آقازاده + عکس

تدارک ناوگان اتوبوسرانی پایتخت برای فصل پاییز

توپخانه؛ نخستین میدان شهر

جشنواره شعر بسیج «رازهای ارغوانی» پایان یافت

عراق همه پروازها به ایران را لغو کرد

مجلس 1500 واکسن آنفلوآنزا را بازگرداند

از سوفی ترنر تا رابرت پتینسون: بازیگران مشهور چه فیلم هایی دوست دارند؟ + عکس

برگزاری یادواره شهدای محله شوش، مظاهری و مطهری منطقه 15

مترو تهران، یکی از تمیزترین متروهای دنیاست

تعریض باند شمال به جنوب و یک دوربرگردان در بزرگراه شهید ستاری

فراخوان جامعه بازاریابان و بازرگانان کیش

خواننده ماکان بند کرونا گرفت! + عکس

پل روستای پارسی سوادکوه به بهره‌برداری شد

منتخبان شعر دفاع مقدس مازندران معرفی شدند

نیروهای روزمزد و حجمی شهرداری ساری ساماندهی شدند

کاهش ساخت و ساز در تهران

دستور ویژه وزیر کار برای پیگیری سریع مشکلات یک واحد تولیدی

خانه استاد نفیسی موزه می شود

پیشنهاد اخذ جریمه از سفرهای غیرضرور

حدود 440 میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان مازندران پرداخت شد

کتاب زیست محیطی «بازیافت» در لرستان رونمایی شد

اخطار به 440 واحد خدماتی و بیمارستانی در پایتخت

دستگاه قضایی استان قزوین حامی محیط زیست در برخورد با متخلفان محیط زیستی

بارش 242 میلی متر باران در مازندران

مرکز تمام اتوماتیک تولید ماسک در قائمشهر راه‌ اندازی شد

نقشه زوج طمعکار برای اخاذی از مهندس پولدار

امضای توافق‌نامه برای خرید واکسن کرونا

معرفی آثار و وصایای شهدای دفاع مقدس جنوب شهر

نساجی قائمشهر؛ هندوانه سربسته لیگ بیستم

بررسی مشکلات کشاورزی و اقتصادی بابل با حضور معاون وزیر دفاع و عضو هیات رییسه مجلس

ساخت ٥ هزار واحد مسکونی در مجاورت بافت فرسوده تهران

40 نشان «سرو چهل» به هنرمندان دفاع مقدس اعطا می‌شود

میزبانی امامزادگان از زائران اربعین/ایجاد ایستگاههای فرهنگی ساحلی

175 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته جان باختند

پاییز و موج سوم شیوع کرونا در کیش

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 3 مهر 99

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 مهر 99

مادورو خواستار صف‌آرایی کشور‌ها علیه آمریکا شد

شکایت همسر بسکتبالیست سرشناس از پلیس بخاطر انتشار عکس جسد همسرش

ثبات نسبی کرونایی مازندران آسیب‌پذیر است

40 کیلومتر از رودخانه های تنکابن ساماندهی شده است

مرکز تمام اتوماتیک تولید ماسک در قائمشهر راه‌اندازی شد

زراعت چوب در سوادکوه رونق می‌گیرد