پیام مازند

آخرين مطالب

فرمانده سپاه کربلا مازندران:

جوانان خوش فکر ما برای تولید واکسن بیماری کرونا گام بردارند علمي

جوانان خوش فکر ما برای تولید واکسن بیماری کرونا گام بردارند
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ایسنا/مازندران فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه موضوع تولید واکسن بیماری کرونا یک موضوع بسیار حساسی تلقی می‌شود، گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری ما باید کشف واکسن را قبل از کشورهای دیگر تولید کنیم و در آینده جوانان خوش فکر و داروسازان متدین ما با روحیه‌ای خستگی ناپذیر در این عرصه گام بردارند تا بتوانیم برنامه‌های خود را برای آینده در جهت مواجهه با هر بحرانی ترسیم و پیش‌بینی کنیم.

سردار محمدحسین بابایی در مراسم تکریم کادر درمانی استان مازندران که شب گذشته جمعه 19 اردیبهشت ماه در بیمارستان ولایت سپاه کربلا برگزار شد، اظهار کرد: در بسیاری از کشورهای جهان پرستار کم وجود ندارد اما این روزها مشاهده می‌شود پرستاران ما نسبت به پرستاران سایر کشورها با حضور گروه‌های جهادی ایثارگرانه ایستادند و گمان نمی‌کنیم کادر درمانی ما جزء هفته اول بیماری کرونا دغدغه آنچنانی داشته باشند.
وی تصریح کرد: حضور مومنانه مرد و زن این مملکت در حین تحریم‌ها و فشار روانی دشمن و عوامل ناچیزش آنچنان هنرنمایی کرد که ما تبدیل به یک الگو برای کشورهای دیگر شدیم.
فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: اگر حضور خیلی از افراد که در گروه‌›های جهادی، کارگاه‌ها، مساجد و همچنین کف میادین و خیابان‌ها در حوزه تولیدات تجهیزات بهداشتی و پیشگری از ویروس کرونا در ضد عفونی کردن خیابان‌ها نبود اثرات سوء خود را بر فشار کار درمانی بیشتر می‌کرد.
سردار بابایی ادامه داد: جلسه امروز ما به معنی اتمام کار درمانی نیست بلکه ما باید این کار را تقویت کنیم تا در آینده در مقابل هر پدیده ناشناخته آمادگی کامل داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری این ویروس می‌تواند یک رزمایش واقعی باشد تا تهدیدهای خود را تبدیل به فرصت کند، گفت: لازم است ما به عنوان نیروهای مسلح و به عنوان مراکز مورد اعتماد مردم در امر درمانی بیشتر از بقیه بیمارستان‌ها خود را آماده کنیم و تلاش کنیم هم افزایی بیشتری با بیمارستان های دیگر داشته باشیم و چنانچه موضوع، موضوع توطئه گرانه ای باشد بتوانیم با آن موضوع مقابله جدی کنیم.
فرمانده سپاه کربلا مازندران ضمن تشکر از کادر درمانی بیمارستان‌های استان افزود: طی این روزها 610 هزار و 588 نفراز بسیجیان سراسر استان در مقابله با بیماری کرونا شتافتند و ویژگی این بسیجیان این بود که بدون ادعا و پاداش مادی کاملا فی السبیل الله در این راه خدمت کردند و حتی در کارگاه هایی جهت بازدید حضور پیدا می‌کردیم این عزیزان ناهار خودشان به همراه خود می‌آوردند که اگر حضور این عزیزان نبود شاید سرنوشت کشور ما شبیه کشورهای دیگر بود اما حضور این مردم خیلی از خطرهای کرونایی را در کشور برطرف کرده است.
سردار بابایی تصریح کرد: وظیفه کادر درمانی ما این است که باید خود را در برابر هر پدیده یا حوادثی آماده کنند تا قبل از اینکه اسیر طرح های شیطانی بزرگ شویم بتوانند مواجهه علمی را در اینگونه پدیده‌ها داشته باشند چراکه موضوع ویروس کرونا یک سناریوی معمولی نبوده است.

پیام مازند


قدر سلامت و امنیت کشور را باید دانست
آیت‌الله محمدباقر لایینی نماینده ولی فقیه در مازندران در ادامه این مراسم با بیان اینکه باید قدر سلامت و امنیت کشور را بدانیم، گفت: سلامت و امنیت در احادیث و روایات ما دو نعمت برتر محسوب می شوند که پیش از اینکه سلامت و امنیت ما به خطر بیفتد باید شاکر این نعمت‌ها باشیم.
وی تصریح کرد: باید به کسانیکه در این حوزه‌ها خدمت می‌کنند نسبت به آن‌ها قدر شناسی داشته باشیم چه آن‌هایی که مدافعان حریم امنیت و چه آن‌هایی که مدافعان و خادمان حریم سلامت هستند.
نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: باید به حوزه‌های امنیت و سلامت کشورمان کمک شود و تقدیر بدون کمک کافی نخواهد بود بنابراین در آغاز بحران بیماری کرونا اگر مردم به کمک کادر درمان پای کار نمی آمدند پرستاران ما نمی توانستند وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.
آیت الله لائینی با بیان اینکه کسانیکه در این دو حوزه خدمت می‌کنند کارشان را باید با جدیت تمام انجام دهند، خاطرنشان کرد: کسانیکه در حوزه سلامت کار می کنند باید کارشان جهادی، استشهادی و جانانه باشد در صورتیکه در این ایام کادر درمانی ما و شهدای این راه برای مقابله با ویروس کرونا با جان و دل کار کردند.
وی افزود: الحمدالله مدافعان امنیت ما هم چه در داخل و چه در خارج از کشور کارشان را به خوبی انجام می دهند و عکس سردار دل ها شهید سلیمانی مصداق بارزو ارزنده ای از مقاومت در حوزه امنیت کشور بوده است.
نماینده ولی فقیه در مازندران تعامل حوزه امنیت و سلامت را در جامعه مهم بر شمرد و گفت: یک نهاد امنیتی و نظامی مثل سپاه که به تاسیس یک بیمارستان به حوزه سلامت مردم می پردازد نشان دهنده امنیت و سلامت یک جامعه بوده است و برعکس چه اشکالی دارد وزارت بهداشت یک پادگانی داشته باشد و در آن مجاهدانی تربیت کند و تحویل جامعه دهد.
لائینی با اشاره به اینکه مدافعین حوزه سلامت باید قدردان مردم باشند، تصریح کرد: اگر همت مردم نبود در حوزه امنیت و سلامت نمی توانستیم توفیقاتی کسب کنیم.
وی با بیان اینکه باید به آسیب دیدگان این دو حوزه کمک شود، تاکید کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید به اقشار آسیب پذیر جامعه کمک مومنانه و مواسات داشته باشیم که الحمدالله این اقدام بر دوش سپاهیان ما شکل گرفته است.

پیام مازند


بیمارستان ولایت سپاه کربلا مازندران کمترین آمار فوتی بیماران کرونا را داشته است
مجتبی بلباسی معاون بهداشت و درمان سپاه کربلا مازندران در پایان این مراسم ضمن تشکر از کادر درمان بیمارستان ولایت سپاه کربلا عنوان کرد: تعداد فوتی های بیماران کرونایی بیمارستان ولایت ساری نسبت به سایر بیمارستان های استان کمترین تعداد را داشته است.
وی یادآور شد: کسانیکه دغدغه تاسیس این بیمارستان را داشتند و دوست دار این بیمارستان هستند برنامه های توسعه فراوانی می توان پیش بینی کرد و انشاالله از کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) درخواست می کنیم که جمع ما را برای خدمات بهتر و بیشتر این بیمارستان موفق بدارد که مردم عزیزمان به کادر نیروهای مسلح و خانواده عزیزشان و بسیجیان ما به اهداف خود برسند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

غرق شدن مرد 30 ساله در آب‌بندان شهرستان نکا

ظرفیت رامسر برای معرفی به "هاب" فرودگاه‌های شمال کشور

سیگار الکترونیکی عامل ترک سیگار می‌شود؟

افزایش مبتلایان کرونایی مازندران به 645 تن

خارج کردن توده موی یک کیلویی از معده نوجوان بجنوردی

ترافیک بستری بیماران کرونایی در بیمارستان های بابل

"نور" معطر به عطر شهید مدافع حرم / مردم برای قدردانی آمدند

معنی نام عجیب فرزند مهناز افشار !

145 بیمار جدید کرونایی در مازندران شناسایی شد

کودکان را از افراد مسن دور کنید

بکارگیری از ظرفیت بنیاد نخبگان برای حل مسائل مازندران

دستگیری برادران سارق در آمل مازندران

خارج کردن توده مویی از بدن نوجوان بجنوردی

دستگیری شکارچیان و صیادان متخلف در مازندران

با امضای یک تفاهم نامه؛ امکان استفاده بازنشستگان کشوری از 270 مرکز ورزشی فراهم شد

برگزاری آنلاین برنامه آشنایی با ادبیات کودکان و نوجوانان

استاندار: برای حل مسائل مازندران از ظرفیت نخبگان استفاده شود

تشدید محدودیت‌های کرونایی در شهرهای قرمز مازندران

​درنشست بررسی مشکلات هفت تپه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح شد ؛ تاکید برضرورت پایبندی کارفرما به تعهدات قانونی

فرودگاه‌های شمال کشور از وابستگی به ایرلاین‌ها رها می‌شوند

دو هیئت ورزشی مازندران هیئت برتر در کشور شدند

لیگ دو فوتبال کشور دوباره کلید می خورد/ شهدای بابلسر مهمان سردار بوکان

برای متخلفان زیست محیطی، مجازات های متناسب در نظر گرفته شود

احکام جایگزین حبس برای کودکان مازندرانی ؛ شاید وقتی دیگر

کشف سرقت اطلاعات بانکی در عباس آباد مازندران

غرق شدن مرد 30 ساله در نکا مازندران

عکس/ تبریک پسرعمه‌ها به رئیس‌ آموزش‌وپرورش کلاردشت مازندران

احیای 30 واحد تعاونی در لرستان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: خط قرمز ما صیانت از ارباب رجوع و همکاران است

استقرار دانشگاه علم و صنعت در مرکز نوآوری کیش

عزایِ عروسی در گلستان!

رکوردشکنی فوتی‌ های کرونا در ایران: 200 نفر/تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 99/04/17

محدودیت 300 یورویی واردات گوشی لغو شد؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/17

فلافلی کثیف باعث کرونایی شدن استقلالی ها

کشف سرقت اطلاعات بانکی در عباس‌آباد

19 پروژه در قالب طرح شهید «احمدی روشن» در مازندران تهیه شده است

بسیج رسانه از خبرنگاران گزارشگر فساد حمایت می کند

مدیرعامل باشگاه نساجی خواستار تغییر محل دیدار تیمش با نفت آبادان شد

خداحافظی شالیزارهای مازندران با داس

محبیان: گویی وزیر خارجه دشمن در مجلس حضور داشت

تولید 57 درصد از پلاستیک‌های کشور در مراکز زیرپله‌ای/ وضعیت پلاستیک در ایران بدتر از کشورهای آفریقایی

منشا بوی نامطبوع تهران همچنان مبهم

مازندران، بزرگ‌ترین تولیدکننده هلو و شلیل کشور

راننده تاکسی متهم به قتل در یک قدمی چوبه دار

غرق‌شدن 4 کودک در یک رودخانه فصلی

نقره داغ شدن سنگین پرسپولیس در پرونده کالدرون توسط فیفا

تکذیب شیوع بیماری ناشناخته دامی در بابل مازندران

خزر آرام است

ابتلای 45 مازندرانی به کرونا فقط در 2 مهمانی