پیام مازند

آخرين مطالب

مهر گزارش می دهد؛

تنور داغ نقل و انتقالات در هراز آمل/ چراغ والیبال روشن شد ورزشي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - آمل- درحالی‌که زمان مسابقات لیگ برتر والیبال به‌طور دقیق مشخص نشده، اما هراز آمل با جذب بازیکنان باتجربه سال‌های اخیر والیبال کشور، تنور نقل و انتقالات لیگ را داغ کرده است.

خبرگزاری مهر ؛ گروه استان‌ها- مهدی غلامی: به دنبال تصمیم مسئولان باشگاه کاله مازندران مبنی برکناره‌گیری این تیم از رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، تیم هراز آمل آمادگی کامل خود را برای نخستین حضور خود در این رقابت‌ها اعلام و فدراسیون والیبال نیز با این جابه‌جایی موافقت کرد.
تیم والیبال کاله که طی یک دهه گذشته به‌عنوان نماینده والیبال شهرستان آمل و مازندران در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور حضورداشته وطی این مدت با هدایت "بهروز عطایی" سرمربی آملی همراه بوده، موفق به کسب 2 مقام قهرمانی، یک نایب قهرمانی ویک مقام سومی در لیگ برتر ایران، قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا و مقام هشتمی جام باشگاه‌های جهان شده است.
کاله مازندران بعد از تیم پیکان تهران به‌عنوان دومین تیم پرافتخار لیگ برتر والیبال ایران محسوب می‌شود.
حامی ورزش آمل، ناجی والیبال شد
درحالی‌که از هفته‌های گذشته زمزمه‌های کناره‌گیری تیم کاله مازندران از لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، بسیاری از علاقه‌مندان و طرفداران این رشته پرطرفدار ورزشی را در شهرستان آمل در شوک و اضطراب پیش‌بینی‌نشده فروبرده بود، اعلام آمادگی مالک شرکت لبنی دوشه هراز آمل مبنی برتیمداری و حضور در لیگ برتر، موجی از خوشحالی و رضایت را در پایتخت والیبال کشور به همراه داشت.
از سوی دیگر موافقت رسمی فدراسیون والیبال مبنی بر بلامانع بودن حضور تیم شرکت هراز آمل در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر در روز شنبه 10 خردادماه کافی بود تا مالک این شرکت که در سال‌های اخیر به‌عنوان یکی از حامیان مالی واصلی تیم‌های وورزشکاران شهرستان بوده، مصمم‌تر به دنبال فراهم کردن تیمی درحال نام نشان شهرستان والیبالی آمل در سطح کشور باشد.
حضور امپراتور در هراز آمل
متصدیان باشگاه هراز آمل در نخستین گام پس از اعلام آمادگی برای حضور در لیگ برتر والیبال، با " بهروز عطایی" مربی آملی و سرمربی تیم ملی جوانان ایران و ملقب به " امپراتور" که سال‌ها هدایت تیم کاله را در این رقابت‌ها بر عهده داشت، وارد مذاکره شدند و با جواب بله از سرمربی سابقه کاله ای‌ها ، تا حدودی خیال آملی‌ها را از بابت نیمکت قوی و پر رزومه در نخستین فصل حضورشان در این رقابت‌ها راحت کردند.
عادل غلامی ملی‌پوش سابق و محبوب آملی که پس سال‌ها دوری از زادگاهش و حضور درتیم های تهرانی، از سال گذشته به عضویت تیم کاله درآمد و با تصمیم و مذاکره جدی مسئولان باشگاه هراز آمل، به درخواست مدیران شهرش پاسخ مثبت داد تا نخستین خرید بزرگ مازنی‌ها برای فصل جدید لقب گیرد.

پیام مازند


پس از حضور این بازیکن ارزشمند، "عبدالرضا علیزاده" لیبروی خوش آتیه و موفق سالهای قبل تیم ملی دیگر بازیکنی بود، که مورد موافقت عطایی سرمربی تیم هراز آمل قرارگرفته و ترجیح داده دربازی‌های این فصل پیراهن این تیم را برتن کند و پس از سال‌ها دوری از حمایت والیبال دوستان آملی، در سالن ورزشی پیامبر اعظم برای آنان خاطره سازی کند.
علیزاده در سال‌های نخستین حضور تیم کاله در لیگ برتر نیز برای چند فصل در این تیم مازنی حضور داشت.
"حمزه زرینی" ملقب به آرپی‌جی زن و ملی‌پوشان سابق والیبال ایران که چند فصل حضور در تیم کاله آمل را نیز در کارنامه دارد، با موافقت‌های مسئولان باشگاه هراز در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر، برای تیم بازی خواهد کرد.
بازیکنان دیگر درراه هراز
در همین حال سرمربی جدید تیم هراز آمل در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص بازیکنان جدیدی که جذب این تیم شدند، گفت: علاوه برجذب این سه بازیکن مطرح و سرشناس، تیم هراز آمل "شهروز همایونفر، علی رمضانی و مبین مظلوم " را نیز به خدمت گرفته است.
بهروز عطایی افزود: نفرات دیگری هم موردنظر باشگاه هستند که در روزهای آینده با آن‌ها قرارداد یک‌ساله بسته خواهد شد.
وی در خصوص گمانه‌زنی‌ها مبنی بر حضور احتمالی بازیکنانی نظیر" سعید معروف، رضا صفایی و امیر غفور" به تیم والیبال هراز آمل را رد کرد و گفت: بودجه‌ای که شرکت لبنی هراز آمل برای نخستین سال حضور این تیم در لیگ برتر پیش‌بینی کرده محدود هست و با توجه به اینکه رقم قرارداد این بازیکنان نیز بالا هست، در عمل عقلانی و منطقی نیست که باشگاه به دنبال این بازیکنان برود، ضمن آنکه حضور این بازیکنان باکیفیت برای هر تیمی یک مزیت مهم است.
آغاز تمرینات از هفته اول تیرماه
سرمربی تیم والیبال هراز آمل ادامه داد، تلاش خواهیم کرد با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و بازیکنان جوان و باانگیزه تیمی درحد ونام والیبال آمل روانه لیگ برتر کنیم واز علاقه‌مندان و هواداران واقعی والیبال نیز می‌خواهیم که انتظارات و توقعات را نیز از این تیم در سال نخست، منطقی وبه دور از احساس داشته باشند.

پیام مازند


عطایی، همچنین زمان شروع تمرینات این تیم را از هفته نخست تیرماه اعلام کرد و گفت: درحال حاضر به دنبال جذب بازیکنان موردنظر هستیم و با تکمیل شدن بازیکنان موردنظر، تمرینات گروهی این تیم نیز درآمل شروع خواهد شد.
با نفراتی که "بهروز عطایی" سرمربی تیم هراز آمل برای این فصل تیمش تاکنون جذب کرده ونفراتی که درراه اضافه شدن به این تیم هستند، بسیاری از کارشناسان والیبالی به آینده این تیم در نخستین فصل حضور در رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور برابر قرارگرفته در جمع تیم‌های مدعی بسیار امیدوار هستند.
ظواهر امر حاکی از آن است که آملی‌ها امسال با جذب بازیکنان باتجربه و جوان با ترکیبی ایدئال به دنبال شگفتی سازی در رقابت‌های این فصل باشند.
انتظار حمایت از تیم در سال نخست حضور
در همین حال مدیرعامل شرکت لبنی هراز آمل، حضور این تیم در رقابت‌های فصل پیش رو لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور را خواست عمومی علاقه‌مندان به والیبال و شهروندان فهیم این شهر عنوان کرد و گفت: خوشحالم که توانستم با این اقدام به دغدغه ونگرانی علاقه‌مندان والیبال دوست آملی پایان دهیم وامیدوارم که فصل بسیار خوبی با تیم هراز در لیگ برتر برای والیبال دوستان آملی رقم بزنیم.
بزرگمهر دادگر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر افزود: همه هدف مجموعه هراز آمل، شاد کردن دل هواداران وعلاقمندان واقعی والیبال در شهرستان آمل که خواستگاه اصلی و پایتخت والیبال در شمال کشور است، هست وامیدواریم که فصل خوب والیبالی در کنار هواداران و بازیکنان در لیگ برتر والیبال کشور برای آمل رقم بخورد.
زمان دقیق شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های ایران و تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها هنوز به‌طور دقیق از سوی فدراسیون والیبال اعلام‌نشده است.
این مسابقات در فصل گذشته که تیم کاله مازندران نیز حضور داشت، اوایل اسفندماه پارسال وبه دنبال شیوع بیماری کرونا نیمه‌کاره به پایان رسید. تیم هورسان رامسر که از رقابت‌های لیگ دسته یک جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرده به همراه تیم هراز آمل نمایندگان مازندران در فصل جدید مسابقات لیگ برتر حضور خواهند داشت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

بازگشت زندگی به نگین فیروزه‌ای ایران / چرا به این روز‌های خوش دریاچه ارومیه توجهی نمی شود؟!

توسعه گردشگری پایدار در منطقه حفاظت شده نئور

تولید 57 درصد از پلاستیک‌های کشور در مراکز زیرپله‌ای/ وضعیت پلاستیک در ایران بدتر از کشورهای آفریقایی/ تولید روزانه 58 هزار تن پسماند در کشور

اختصاص 2هزار و 868 میلیارد تومان برای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در خراسان رضوی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: بیش از دو هزار پرونده تسهیلات کرونا در ایلام تکمیل شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: رونق اقتصادی با سرعت بخشیدن به امر تولید و رفع موانع امکان پذیر است

بازیگر دنیای شیرین داعشی شد! + عکس ها از کودکی تا امروز

آیین وداع و تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم در نور

ساخت بیش از 2000 واحد مسکونی برای محرومان مازندران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: تقویت و ‌توسعه تعاونی های مسکن منجر به توانمندسازی بخش تعاون می شود

متهم ارزی: بدهی بانکی جرم نیست، افتخار است!

حق مسکن 200 میلیونی برای نمایندگان مجلس

تشدید محدودیت‌های کرونایی در شهرهای قرمز مازندران

بستری شدن 589 مبتلا به کرونا در مازندران

انعقاد 516 قرارداد طرح کارورزی تا پایان سال گذشته در یزد

از پیروزی قاطع مس رفسنجان و ادامه صدرنشینی تا تساوی در دربی گیلان

مرز هوایی فرودگاه رامسر تصویب شد

جریمه 3 میلیارد ریالی خبازی‌های متخلف در مازندران

تعطیلی 3 طرح دریا در مازندران

آتش‌سوزی میانکاله مازندران مهار شد

شناسایی 145 بیمار کرونایی در مازندران

بابلی‌ها اجازه طغیان دوباره کرونا را ندهند

45 مازندرانی در جشن و مهمانی خانوادگی به کرونا مبتلا شدند

یک پروژه عمرانی شهری در بابل افتتاح شد

رهاسازی 700 هزار قطعه بچه ماهی در رودخانه های رویان و ایزدشهر

دو هزار مسکن برای محرومان در مازندران احداث می‌شود

2000 واحد مسکن محرومان در مازندران احداث می شود

بازگشت مازندران به روزهای تلخ کرونایی

140 کیلومتر شبکه توزیع آب شهرهای چالوس و هچیرود نیاز به بازسازی دارد

نقش کلیدی رسانه ها در کنترل بیماری کرونا

استقرار صندوق پژوهش و فناوری سازمان منطقه آزاد کیش در مرکز نوآوری

آهنگساز "خوب، بد، زشت" درگذشت + عکس

141 بیمار کرونایی در بیمارستان های بابل بستری هستند

بابلی ها اجازه طغیان دوباره کرونا را ندهند

توزیع ضربتی 100 تن گوشت مرغ در مازندران

کرونا بابل را به حالت نیمه تعطیل درآورد

کشف 12 تن چوب جنگلی قاچاق در میاندورود مازندران

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 99/04/16

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/16

افشاگری یک نماینده زن علیه هیات رئیسه مجلس

کرونا طرح دریا را در دو شهر مازندران تعطیل کرد

آغاز فعالیت گشت ویزه نظارت بر واحدهای صنفی پرخطر کرونا در نوشهر

662 واحد نانوایی متخلف در مازندران شناسایی شدند

کرونا و باور مسئولیت اجتماعی در قبال آن

49 واحد صنفی متخلف در مازندران پلمب شد

هوای مازندران تابستانی می‌شود

شمار ناوگان باری در مازندران 18 درصد رشد یافت

برنامه جامع تالاب‌ها در سطح ملی پیگیری می شود

هشدار مدیریت بحران درباره وقوع سیلاب در مازندران

ادعای ترسناک مدیر بهشت زهرا درباره فوتی‌ های تهران