پیام مازند

آخرين مطالب

نساجی قائمشهر؛ هندوانه سربسته لیگ بیستم سياسي

نساجی قائمشهر؛ هندوانه سربسته لیگ بیستم
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - در حالی نساجی قائمشهر خود را برای بیستمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ‌برتر آماده می‌کند که اکثر بازیکنان فصل گذشته از این تیم جدا شده‌اند و به نوعی باشگاه نساجی ، هندوانه سربسته‌ای را برای لیگ برتر پیش‌رو رونمایی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، اگرچه جدایی اکثر بازیکنان فصل گذشته نساجی قائمشهر از این تیم به دلیل دریافت پیشنهادهای نجومی از سایر تیم های لیگ برتری مانند استقلال و پیروزی از تیم های دولتی گرفته تا شهر خودرو و سپاهان متعلق به بخش خصوصی و شبه دولتی جدا شده اند ، ولی دست دست کردن مسئولان نساجی برای جذب بازیکنان جدید سبب شده تا بازیکنان تاثیرگذار سال گذشته لیگ جا به جا شوند و دست این باشگاه در پوست گردو بماند.
نساجی قائمشهر به دلیل مشکل افزایش چند برابری دستمزد بازیکنان تاکنون نتوانست بازیکنان معروف و نام آشنای حاضر در لیگ برتر را جذب کند ، مشکلی که بخشی از آن به نبود نظارت بر دستمزد بازیکنان داخلی و منع جذب بازیکنان خارجی جدید برای فصل آینده از سوی فدراسیون فوتبال بر می گردد و به همین دلیل هم در جمع تیم هایی قرار گرفته است که در نقل و انتقال لیگ بیستم حداقل روی کاغذ به عنوان ناکام مطرح هستند.
نتایج نسبتا خوبی که این تیم شمالی در رقابت های لیگ برتر در 2 سال گذشته کسب کرد و فصل گذشته را هم با قرار گرفتن در رده نهمی به پایان برد، سبب شد تا انتظار هواداران نسبت تیم افزایش یابد به گونه ای که آنها به دنبال تحقق آروزهای بزرگ برای تیمشان در لیگ بیستم هستند و به نظر نمی رسد با بازیکنانی که این تیم در فصل جاری رقابت های لیگ برتر جذب کرد، بتواند این خواسته هواداران متعصب خود را تامین کند.
سهراب نادری یکی از کارشناسان فوتبال در مازندران معتقد است که با گذشت حدود یک ماه از شروع نقل و انتقال ، تیم نساجی قائمشهر یکی از تیم های ناکام شهرستانی در جذب بازیکنان برای لیگ بیستم محسوب می شود ، چرا که نه تنها نتوانست بازیکنان خوبی را از لیگ صید کند ، بلکه اکثر بازیکنان سال قبل خودش را نیز از دست داده است و به جای پوست اندازی به نظر می رسد در این گیر و دار پوستش کنده شده است ، وضعیتی که ریسک بزرگی را به دنبال خواهد داشت.
وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : اگرچه در مستطیل سبز فوتبال همیشه نمی توان با نام ها ، امید به نتیجه و امتیاز داشت، ولی تجربه تیم های بزرگ ثابت کرد که باید باشگاه ها در نقل و انتقالات به صورت ترکیبی کار کنند به گونه ای که اگر تعدادی از بازیکنان تاثیر گذار را از دست می دهند، یک تعداد بازیکن با تجربه جدید جذب کنند، چرا که این بازیکنان در کمرکش لیگ ها با تجربه خود بهتر می توانند نتیجه را حفظ کنند.
نادری گفت : همان گونه که بازیکنان جوان می توانند نفس تازه به تیم ها تزریق کنند ، به همان میزان نیز اشتباهات زیادی مرتکب می شوند و این می تواند تیم ها را دچار مشکل کند . در فصل جاری تا اینجای کار نمی توان امید چندانی به نساجی داشت و حتی نمی توان آینده درستی برای آن در لیگ برتر پیش بینی کرد.
وی افزود : اگر چه هرگونه قضاوت در مورد تیم نساجی تا پیش از رونمایی از بازی های این تیم زودهنگام است ، ولی روی کاغذ با این ترکیب شاید حداقل نباید انتظار کارهای بزرگ از این تیم داشت، ضمن این که به دلیل گرانی چند برابری دستمزد بازیکنان و محدودیت مالی تیم های خصوصی از جمله نساجی نمی توان انتظار زیادی از این تیم ها داشت که بتوانند بازیکنان خوبی جذب کنند.
او ادامه داد : هواداران نساجی باید صبورتر از گذشته وضعیت تیم را دنبال کنند و نباید قضاوت زودهنگامی برای تیم داشته باشند ، چون فشار مضاعفی به تیم تحمیل می کند و هر گونه فشار بیرونی از سوی هواداران ، وضعیت تیم را به هم می ریزد. نساجی چی ها باید صبر کنند تا این تیم چند بازی تدارکاتی را انجام دهد و وارد گود بازی رسمی شود و پس از چند بازی می توان وضعیت تیم را تا حدودی حدس زد.
زیر و رو شدن تیم برای لیگ بیستم
سرمربی تیم نساتجی قائمشهر هم گفت : اکثر بازیکنان نساجی که در سال گذشته این تیم را در لیگ نوزدهم همراهی می کردند، به سایر تیم های لیگ برتری پیوسته اند و به طور کلی تیم برای لیگ بیستم تا حد زیادی زیر و رو شد و چندان هم از لحاظ نام ها نشانی از سال قبل ندارد.
محمود فکری در مصاحبه با سایت باشگاه نساجی قائمشهر افزود : با این حال بازیکنان جوان خوبی از سوی نساجی برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر جذب کردند که می توانند جای بازیکنان سال قبل را بگیرند.
وی گفت : بازیکنان ما در سال گذشته به خصوص 10 بازی آخر فصل بازی خوبی از خودشان نشان دادند و نتایج خوبی را کسب کردند که همه این ها باعث شده تا پیشنهادات خوبی از تیم های دیگر داشته باشند و به هر تیمی که رفتند، امیدوارم موفق باشند، ولی نباید این رویه هواداران ما را نگران کند.
فکری افزود : هواداران ما اطمینان داشته باشند که بازیکنان سال جاری از نیروهای جوان و مستعدی هستند که می توانند نتایج خوبی را کسب کنند و تیم الان در تمرین آمادگی به سر می برد و انتظار ما از هوادارانمان حمایت تمام قد از این تیم است و هیچ نگرانی در مورد فصل آینده رقابت ها نداشته باشند.
نساجی قائمشهر تنها تیم لیگ برتری شمال کشور است که سال 97 پس از 13 سال توانست استان مازندران را در عالی ترین سطح فوتبالی ایران یا همان لیگ برتر صاحب تیم کند. این تیم در 2 سال گذشته نیز توانست لیگ برتر را به ترتیب با رده دهم و نهم به پایان ببرد. کسب نتیجه خوب این تیم در لیگ برتر به خصوص در لیگ نوزدهم (99-98) باعث شده تا انتظارات از این تیم مازندرانی به خصوص پس از انتصاب محمود فکری به عنوان سرمربی بومی نساجی افزایش یابد.
برچسب‌ها
تیم فوتبال نساجی مازندران مازندران لیگ برتر فوتبال


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

جدول پخش مدرسه تلویزیونی شنبه 3 آبان در تمام مقاطع تحصیلی

افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت

فرمانده بحران‌ در شهرها و کلانشهرها برعهده چه کسی است؟

پلمب باغ‌ ویلا به خاطر برگزاری عروسی 400 نفره

مدیرعامل شرکت گاز مازندران دستگیر شد

علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو

شریعتمداری در پیامی ویدئویی به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران : کارگران امروز ایثارگرانه در صف اول مقابله با جنگ اقتصادی دشمن ایستاده اند

ایران، سفیر آمریکا در عراق را تحریم کرد

احتمال ریزش 40 درصدی قیمت خودرو‌ی خارجی

زمان شروع دوباره صدور ویزای آلمان در تهران

صدور کمتر از 30 مورد جریمه عدم استفاده از ماسک

افزایش پذیرش گرمخانه‌ها تا 700 هزار نفر

لیلازدر گفت و گو با برنا : همسان سازی حقوق بازنشستگان،مهمترین حرکت اقتصادی دولت در سال 99

توضیحات فرماندار آبادان درباره درگیری دختر جوان

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 2 آبان 99

کودتای خاموش در پرسپولیس

خبر خوب برای پرسپولیس؛ بشار رسن ماندنی شد

پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک

نیاز مترو تهران به 5000 میلیارد تومان بودجه تعمیرات

قیمت واکسن آنفلوآنزا چقدر است؟

شمالی ‌ها از دوشنبه منتظر باران باشند

تقدیر از بانوان شاغل در نیروی انتظامی کیش

قتل در زاهدان، دستگیری قاتل در گنبد کاووس

دفاعیه مهم پرسپولیس برای بخشش عیسی آل کثیر

ستاره جوان پرسپولیس به استقلال پیوست!!

تاکسیران‌ها در انتظار اعلام قیمت تاکسی‌های یورو 5

جمعه بازار تمبر در موزه پست راه اندازی شد

واکنش شهرداری تهران به ماجرای اختصاص ارز صادراتی برای کارتن‌خواب‌ها

برخی ناکارآمدی ها فشارهای اقتصادی را مضاعف کرده است

پیام شریعتمداری به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران ؛ ورزش، اهرمی موثر در افزایش بهره وری سازمانی است

رضوی : جریان داده از بخش های مختلف سازمان باید مبنای برنامه ریزی قرار گیرد

اجرای ضوابط بهداشتی جدید در هواپیمایی کیش

دستگیری عامل چالش مومو در قائم‌شهر

آخرین وضعیت واکسن کرونای ایرانی

هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت آلوده می‌شود

ترس بن‌سلمان از عادی‌سازی روابط با اسرائیل

کیفیت هوای تهران از ابتدای سال

درگیری شرور با پلیس، منجر به مرگش شد

جزئیات جدید از ویدئوی کتک خوردنِ زنی در آبادان

آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو

محقق هلندی، توییتر ترامپ را هک کرد

خسارت 200 میلیاردی کرونا به مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران

برپایی نمازجمعه امروز در برخی شهرهای مازندران

نمازجمعه امروز فقط در سورک میاندرود برگزار می شود

آدریان نخستین آتش 100 ساله

افزایش 15درصدی مرگ‌های کرونایی در تهران

رونق موزه بانوی مازندرانی در بازار کساد کرونایی

جدول پخش مدرسه تلویزیونی جمعه 2 آبان در تمام مقاطع تحصیلی

چین، آمریکا را به تلافی تهدید کرد

مومو در قائم شهر دستگیر شد؛ او دختر 13 ساله را تا حد مرگ ترسانده بود