پیام مازند

آخرين مطالب

جلالی : بازیکنانم مزد تلاششان را با برد برابر پدیده ، گرفتند ورزشي

جلالی : بازیکنانم مزد تلاششان را با برد برابر پدیده ، گرفتند
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که تیمش موفق شد تا دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر را در بازی خانگی برابر پدیده شهر خودرو با نتیجه یک بر صفر به پایان ببرد ، گفت : بازیکنانم مزد تلاششان را با این برد گرفتند و پیروزی نتیجه تلاش و سخت کوشی همه آنها بود.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، مجید جلالی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از مسابقه تیمش با پدیده شهر خودرو در قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : پدیده شهر خودرو از تیم های خوب ، با بازیکنان جوان در لیگ برتر است و به دلیل موقعیتشان در جدول برای برد به قائمشهر آمده بودند که بازیکنان ما با بازی سازی خوب توانستند با موقعیت سازی این بازی را به نفع خودشان به پایان ببرند.
وی گفت : اگرچه تیم حریف نسبت به ما موقعیت گل بیشتری داشت ، ولی به نظر می رسد این بازیکنان ما بودند که با حضور در جای جای زمین این شکست را به تیم حریف تحمیل کردند.
سرمربی نساجی با قدردانی از تلاش بازیکنانش در این بازی ، اظهار داشت : بازیکنان ما همچنان موقعیت سوزی می کنند ولی در این بازی قدر موقعیت ها را خوب دانستند و توانستند سه امتیاز این دیدار سخت را برای خودشان نگه دارند.
جلالی افزود : امیدوارم تا در بازی های آینده نیز ما بتوانیم قدر موقعیت ها را بدانیم و همچنان روند رو به رشد تیممان را ادامه بدهیم.
وی از هواداران نساجی که در یک روز بارانی و تعطیل برای تشویق تیمشان به استادیوم شهید وطنی آمدند نیز قدرددانی کرد و برد تیمش برابر پدیده شهر خودرو را نتیجه حمایت های بی دریغ هواداران دانست.
6982/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield