پیام مازند

آخرين مطالب

پازل نیامدن مهمانان نساجی به کنفرانس خبری تکمییل شد ورزشي

پازل نیامدن مهمانان نساجی به کنفرانس خبری تکمییل شد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - با غیبت سرمربی صنعت نفت آبادان به کنفرانس خبری پیش مسابقه تیم های لیگ برتری در قائمشهر، پازل بی اعتنایی این مربیان به اصحاب رسانه در مازندران تکمیل شد.
به گزارش خبرنگارایرنا، پائولو سرجیو سرمربی صنعت نفت آبادان که مهمان تیم نساجی قائمشهر در هفته بیست و هشتم لیگ برتر باشگاههای ایران در این شهر است، در کنفرانس خبری پیش از مسابقه که قرار بود ساعت 16 و 30 دقیقه عصر امروز پنجشنبه برگزار شود ، حضور نیافت.
مدیر رسانه ای تیم صنعت نفت آبادان در پیامی به خبرنگارانی که چند ساعت قبل برای انجام این مصاحبه در سالن کنفرانش خبری هیات فوتبال قائمشهر حاضر شده بودند اعلام کرد که سرمربی تیمشان تمایلی به انجام این مصاحبه ندارد.
این در حالیست که از لحاظ قانونی سرمربیان تیم های لیگ برتری موظفند تا در مصاحبه پیش و پس از مسابقه لیگ برتر باشگاههای ایران شرکت کنند و عدم شرکتشان جریمه نقدی را برای آنها به دنبال خواهد داشت.
پیش از این نیز امیر قلعه نوعی سرمربی سپاهان، لینکز سرمربی تراکتورسازی، برانکو سرمربی پرسپولیس تهران، یحیی گل محمدی سرمربی پدیده شهر خودرو با وجود برنامه ریزی و اعلام قبلی در مصاحبه پیش از مسابقه شرکت نکردند.
بی اعتنایی سرمربیان تیم های لیگ برتری مهمان نساجی قائمشهر در کنفرانس خبری باعث دلخوری خبرنگاران مازنی و اعلام اعتراض به این حرکت سرمربیان به فدراسیون فوتبال شده است.
خبرنگاران مازنی خواهان پاسخ در خور شان اصحاب رسانه استان از سوی فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ فوتبال شدند.
نایب رئیس هیات فوتبال مازندران شرکت سرمربیان لیگ برتری در کنفرانس قبل و بعد از مسابقه فوتبال را اجباری دانست.
هادی خلردی به خبرنگار ایرنا گفت : سرمربیان در صورت غیبت موجه می توانند در مصاحبه پیش و پس از مسابقه شرکت نکنند.
تیم نساجی قائمشهر در هفته 28 رقابت های لیگ برتر ساعت 17 عصر فردا میزبان صنعت نفت آبادان است .
هر دو تیم در جدول این رقابت ها 30 امتیازی هستند و صنعت نفت آبادان با تفاصل گل بهتر در رده دهم و نساجی قائمشهر در رده یازدهم جدول 16 تیمی این رقابت ها قرار دارند.
پرسپولیس تهران با 57 امتیاز در رده اول و استقلال تهران با 53 امتیاز در رده دوم قراردارد.
6982/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield