پیام مازند

آخرين مطالب

تعطیلات تابستانی پروازهای تهران - نوشهر را افزایش داد اقتصادي

تعطیلات تابستانی پروازهای تهران - نوشهر را افزایش داد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - نوشهر- رئیس فرودگاه نوشهر از افزایش سه سورتی پرواز در مسیرهای رفت و برگشت تهران - نوشهر با آغاز تعطیلات تابستانی خبر داد.

اکبر فریفته روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت که به علت ترافیک پرججم در جاده‌های سخت گذر و کوهستانی غرب مازندران منتهی به پایتخت بویژه کندوان در این ایام تعطیلات تابستانی برای ایجاد سفری آرام و به دور از دغدغه با همکاری شرکت هواپیمایی آسمان هفته‌ای سه پرواز در مسیر تهران - نوشهر در برنامه هفتگی این فرودگاه افزوده شد.
وی افزود: این پروازها در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته در برنامه پروازی شرکت هواپیمایی آسمان گنجانده شده و طبق این برنامه هواپیمای فوکر 100 متعلق به این شرکت در این روزها ساعت 13 و 30 از فرودگاه مهرآباد تهران پرواز می‌کند و ساعت 14 و 20 دقیقه نیز در فرودگاه نوشهر می‌نشیند و سپس ساعت 14 و 50 فرودگاه نوشهر را به مقصد تهران ترک می‌کند.
وی ادامه داد: نخستین پرواز هواپیمای فوکر 100 هواپیمایی آسمان روز چهارشنبه هفته جاری در فرودگاه نوشهر به زمین می‌نشیند ضمن اینکه پرواز هواپیمای ایران ایر در مسیر نوشهر- تهران همه هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه انجام می‌شود.
هم اکنون همه هفته پرواز در مسیرهای رفت و برگشت نوشهر- تهران، مشهد - نوشهر و شیراز - نوشهر در فرودگاه نوشهر انجام می‌گیرد.
استان مازندران دارای سه فرودگاه فعال در شهرهای ساری، رامسر و نوشهر دارد.
7078 /‏1602/‏1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield