پیام مازند

آخرين مطالب

جانشین انتظامی مازندران خبر داد:

کشف 5 میلیاردی کالای قاچاق و اموال مسروقه در محمودآباد گفتگو

کشف 5 میلیاردی کالای قاچاق و اموال مسروقه در محمودآباد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - محمودآباد - جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 5 میلیارد و 500 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق و اموال مسروقه در طرح ظفر 14 در شهرستان "محمودآباد" خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی در حاشیه نمایشگاه طرح ارتقا امنیت اجتماعی در شهرستان محمودآباد، اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی (ظفر 14) را در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و برخورد با هنجارشکنان و مجرمان در سطح این شهرستان اعلام کرد.
وی با اشاره به اهداف این طرح در شهرستان محمودآباد، گفت: از جمله اهداف طرح عملیاتی ظفر 14، ارتقا نظم و امنیت عمومی، انضباط بخشی ترافیکی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، برخورد با اراذل و اوباش، خرده فروشان مواد مخدر و سارقان برشمرد.
جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کشف بیش از 5 میلیارد و 500 میلیون ریالی اموال مسروقه و انواع کالای قاچاق در این طرح، گفت: کشف 22 کیلوگرم انواع موادمخدر ، کشف لوازم خانگی، کولر اسپلیت، گوشی تلفن همراه، 28 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از جمله کشفیات در این طرح بوده است.
سرهنگ مفخمی، افزود: 380 متهم به سرقت، خرده فروش و قاچاقچی مواد مخدر، اراذل و اوباش و مجلوب در این طرح شناسایی و دستگیر شدند.
وی با اشاره به اعمال قانون و برخورد با وسایل نقلیه متخلف در سطح معابر عمومی و خیابان‌های درون شهری و برون شهری از 4 هزار و 542 فقره اعمال قانون خبر داد و افزود: بیش از 156 دستگاه انواع موتورسیکلت و خودروی متخلف نیز در این طرح توقیف شدند.
سرهنگ مفخمی همچنین به پلمب بیش از 18 واحد صنفی متخلف در این طرح اشاره کرد و افزود: بی شک رعایت قوانین و مقررات از سوی شهروندان و هم استانی‌های عزیز مازندرانی نقش مؤثری در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه دارد.
" کرمانی" رئیس دادگستری شهرستان محمودآباد نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان، ضمن قدردانی از اقدامات و عملکرد پلیس در طرح ارتقا امنیت اجتماعی، گفت: بی شک اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی نقش مؤثری در کاهش جرایم و افزایش احساس امنیت در جامعه دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield