پیام مازند

آخرين مطالب

جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران خبر داد

احیای قطب کشاورزی کشور با طرح همگام با کشاورز اقتصادي

احیای قطب کشاورزی کشور با طرح همگام با کشاورز
  بزرگنمايي:

پیام مازند - جانشین فرمانده سپاه کربلا از احیای قطب کشاورزی کشور با طرح همگام با کشاورز در مازندران خبر داد.
حسین محمد رضایی در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی طرح همگام با کشاورز سازمان بسیج کشاورزی و منابع طبیعی سپاه کربلا با بیان اینکه با پایان جنگ 8 ساله و عدم پیروزی استکبار تهاجمات دشمنان به شیوه های دیگری بروز یافت، اظهار کرد: امروز به واسطه توانمندی های بالای نظامی کشور، دشمنان دیگر با جنگ های رو در رو دشمنی خود را نشان نمی دهند.
وی فضاهای فرهنگی،مجازی،خانواده،میدان های علمی را مهم ترین راه های نفوذ دشمن در این سال ها دانست و گفت: بسیاری در حال انکار رسوخ جنگ طلبانه دشمنان از این فضاها هستند اما در حقیقت این جنگ به صورت منسجم تر از گذشته در حال وقوع است.
جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران در ادامه با بیان اینکه اکنون پس از شکست های متعدد دشمنان در جنگ های نظامی استکبار در حال رسوخ به عرصه اقتصادی کشور است، تصریح کرد: عرصه اقتصادی یکی از مهم ترین بزنگاه های دشمنان برای دور کردن مردم از نظام است.
رضایی یادآورشد: دشمن می خواهد با وارد کردن فشارهای اقتصادی به مردم جامعه را به یک جامعه نظام گریز و نافرمان تبدیک کند.
وی با اشاره به اینکه برای شکست دشمن باید از روش های دوران دفاع مقدس استفاده کنیم، افزود: اتحاد بین مردم و دولت و شکل گیری یک ارایش جنگی در کشور یکی از راه کارها برای مقابله با دشمن است.
جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران اظهار کرد: در زمان دفاع مقدس مهم ترین رکن پیروزی توجه به فرمایشات امام خمینی بود که امروز نیز برای عبور از بحران های اقتصادی باید به جد به تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری توجه کنیم
رضایی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی می تواند در حال حاضر یک نسخه شفا بخش باشد زیرا درون زا بوده و به توجه بر ظرفیت های داخلی تکیه می کند
وی در ادامه کشاورزی را رکن اساسی کشور دانست و گفت: زمانی مازندران قطب کشاورزی کشور بود اما اکنون با سو مدیریت و تغییر کاربری های فراوان از کشاورزی استان چیزی باقی نمانده است .
جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه جوانان تحصیلکرده بسیاری در حوزه کشاورزی داریم، خاطرنشان کرد: سپاه کربلا با تشکیل بسیج جامعه مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی اماده کمک رسانی دواطلبانه به جهاد کشاورزی است تا قطب کشاورزی کشور دوباره احیا شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield