پیام مازند

آخرين مطالب

فرمانده سپاه بهشهر:

طرح « محله انقلابی، اداره انقلابی» در بهشهر اجرا شد گفتگو

طرح « محله انقلابی، اداره انقلابی» در بهشهر اجرا شد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - بهشهر - فرمانده سپاه بهشهر گفت: طرح " محله انقلابی، اداره انقلابی" برای اولین بار در استان مازندران به میزبانی بهشهر در روستای یکه توت اجرایی شد.

حسن پورقربان در گفتگویی با اشاره به اجرای موفق طرح محله انقلابی، اداره انقلابی با حضور مدیران دستگاه‌ها و نهادهای مختلف افزود: این طرح با هدف خدمات رسانی به مناطق محروم، آسیب پذیر و کم برخوردار اجرایی شد.
وی با اعلام اینکه مهمترین هدف ما در این طرح انجام رسالت و عمل به دستورات رهبری در راستای بیانیه گام دوم انقلاب بوده است؛ خاطر نشان کرد: برای رسیدن به اهداف عالیه نظام باید با تشکیل دولت اسلامی، جامعه اسلامی و مدیران اسلامی تلاش شود تا به تمدن اسلامی برسیم.
پورقربان گفت: طرح محله انقلابی، طرحی برای کمک به تمدن نوین اسلامی بود که با شناسایی مناطق محروم و کم برخوردار با همراهی مدیران دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکلات اقدام می‌شود.
این مسؤول افزود: طرح" محله انقلاب" برای اولین بار در مازندران و در روستای یکه توت بهشهر اجرایی شد تا وحدت رویه حفظ و نهادینه و زنجیره تشکیلاتی ما محکم‌تر شود.
فرمانده سپاه بهشهر بیان داشت: این طرح در دو روز در روستای "یکه توت" بهشهر با حضور مسؤولان و کارکنان 25 اداره برگزار و خدمات مختلفی به صورت رایگان ارائه شد.
پورقربان خاطر نشان کرد: طرح دارای دو قرارگاه درون و برون سازمانی بوده است که برنامه‌های مختلفی در این روستا اجرایی شد که از جمله می‌توان به برپایی بازارچه اقتصاد مقاومتی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، ویزیت رایگان و ارائه خدمات دارویی رایگان، برگزاری کلاس‌های مشاوره سبک زندگی اسلامی، حقوقی و قضائی اشاره کرد.
وی گفت: طرح " محله انقلابی، ادارات انقلابی" برای اولین بار در بهشهر برگزار و تلاش داریم تا پایان سال این طرح در روستاها و مناطق کم برخوردار با هدف خدمات رسانی رایگان و حفظ وحدت رویه در بین مدیران و مردم عملیاتی شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield