پیام مازند

آخرين مطالب

لزوم پاسخ گویی مدیران استانی به اصحاب رسانه گفتگو

لزوم پاسخ گویی مدیران استانی به اصحاب رسانه
  بزرگنمايي:

پیام مازند- عباس زارع امروز دوشنبه در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه استان با اشاره به اینکه مدیران باید پیش از پیگیری قانونی  در موارد اختلافی با رسانه ها، پاسخگویی را در دستور کار خود قرار دهند، اظهار کرد: مدیران از لحاظ قانونی باید پاسخگوی رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی و جهت تنویر اذهان عمومی باشند.

وی تصریح کرد: رسانه ها نقد منصفانه از عملکرد مدیران داشته باشند و مدیران نیز از این رویه استقبال کنند تا زمینه توسعه و پیشرفت استان فراهم شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران با اعلام این که در مازندران حدود 5 هزار و 500 رسانه فعالیت دارد که حدود 90 درصد آن ها در حوزه فضای مجازی کار می کنند، گفت: استان ما در حوزه رسانه رتبه دوم کشور را دارد و متناسب با این جایگاه نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

زارع همچنین در مورد جشنواره مطبوعات و هدیه روز خبرنگار خاطر نشان کرد: برنامه هفته خبرنگار از 14 مرداد شروع شده و تا 20 مرداد ماه ادامه خواهد داشت که جشنواره تجلیل از خبرنگاران در قالب استانی 19 مرداد ماه در محمود آباد برگزار می شود و در این جشنواره از خبرنگاران و پیشکسوتان رسانه استان تجلیل می شود.

وی یادآور شد: جشنواره تجلیل از خبرنگاران ساری نیز 17 مرداد ماه با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران برگزاری جشنواره های متعدد و بیمه خبرنگاران را از برنامه هایش اعلام کرد و افزود: مازندران حدود 600 خبرنگار دارد که 4 هزار و 575 صفحه مجازی از استان در سایت وزارت ارشاد ثبت شده و از این تعداد هزار و 535 کانال تلگرامی، 176 صفحه اینستاگرام و مابقی سایر فضای مجازی است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield