پیام مازند

آخرين مطالب

درخشش خبرگزاری مهر با 2 رتبه در جشنواره رسانه ای خزر اجتماعي

درخشش خبرگزاری مهر با 2 رتبه در جشنواره رسانه ای خزر
  بزرگنمايي:

پیام مازند - چالوس - خبرگزاری مهر دو رتبه اولین جشنواره رسانه های شمال - خزر را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای خزر ظهر پنجشبه با حضور رئیس خانه مطبوعات ایران و مسئولان در چالوس برگزار شد و علیرضا نوری کجوریان از خبرگزاری مهر مازندران با اثر چالش های سه گانه دریا،دشت، جنگل/ تسخیر قلب خزر حائز رتبه نخست در بخش خبر و گزارش خبری شد.
همچنین مهدی حسین نژادی از مهر گیلان با اثر بازار آستارا با حضور اتباع آذری گرم شده/ نوروز آذری با طعم شیرینی و آجیل ایرانی در بخش گزارش تحلیلی و تحقیقی حائز رتبه سوم شد.
در بخش خبر و گزارش خبری بانو خدیجه آقاجانی شیروانی از هفته‌نامه روجا مازندران با اثر بومیانی که به میانکاله اعتبار می بخشند حائز رتبه دوم و آزاده بابانژاد هم با اثر فک خزری را نجات دهیم / زمزمه‌های صدور مجوز شکار 6 هزار فک توسط روسیه از فارس مازندران رتبه سوم را از آن خود کرد.
در این بخش همچنین مجتبی قربانی از بلاغ مازندران با اثر منطقه آزاد گوشت قربانی نیست/ جدال کودکانه بس است شایسته تقدیر شد.

همچنین در بخش گزارش تحلیلی و تحقیقی خانم پروین بهمنی از نشریه شالیزار با اثر پشت دریا شهریست حائز رتبه نخست و وحید حاج سعیدی از پایگاه خبری آسا خیز استان گلستان با اثر جای شما خالی رفته بودیم شمال حایز رتبه دوم شد.
در این بخش خانم خدیجه آقاجانی شیروانی از هفته‌نامه روجا با اثر خزر در تب آلودگی می سوزد و کلثوم فلاحی با اثر چاق کردن قلیان پیوست جدید گردشگری دریایی از خبرگزاری ایرنا مازندران شایسته تقدیر شدند.
در بخش مصاحبه هم این جشنواره رتبه نخست نداشت و محمد حسین مولایی کند لوسی از فارس مازندران با اثر ذبیح الله امری،فرشش زمین لحافش آسمان رتبه دوم را از آن خود کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield