پیام مازند

آخرين مطالب

فرماندار قائمشهر:

اشتغال دغدغه مهم در قائمشهر است اجتماعي

اشتغال دغدغه مهم در قائمشهر است
  بزرگنمايي:

پیام مازند - قائم‌شهر- فرماندار قائم‌شهر، اشتغال را دغدغه همه دانست و خواستار تلاش برای رفع آن شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، یوسف یحیی‌پور ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری، ظرفیت‌های شهرستان قائم‌شهر را برشمرد و اظهار داشت: این شهرستان موقعیت‌های ممتاز و برجسته‌ای دارد که بایستی به این ظرفیتها توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
وی افزود: قائم‌شهر یک شهرستان استراتژیک است، ریل سراسری راه‌آهن تهران شمال از وسط آن می‌گذرد، محل عبور و مرور شهرهای پیرامون و دارای چشم‌اندازهای طبیعی و بسیار زیبایی است.
یحیی‌پور به ظرفیتهای گردشگری قائم‌شهر اشاره کرد و افزود: سالانه 20 میلیون گردشگر و مسافر از این شهرستان عبور می‌کنند و ما باید سهم خود را از این تعداد گردشگر و ظرفیتهای گردشگری از جمله پارک 160 هکتاری تلار و نقاط جنگلی بکر دیگر، امامزاده‌ها و تپه‌های تاریخی بگیریم.
فرماندار قائم‌شهر، با بیان اینکه قائم‌شهر مرکز مبادلات تجاری مرکبات است، عنوان کرد: این شهرستان حدود یکهزارو200 میلیارد تومان در حوزه کشاورزی که اثرگذارترین بخش محسوب می‌شود گردش مالی دارد و همچنین از نظر تولید ماهیان تزئینی رتبه اول استان را داراست.
وی در پایان با اشاره به استفاده بهینه از همه ظرفیتهای شهرستان قائم‌شهر برای رفع موانع موجود در شهرستان و بالابردن ظرفیت اشتغال، بر استفاده از ظرفیتهای ورزشی و صنعتی این شهرستان هم تأکید کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield