پیام مازند

آخرين مطالب

فرمانده سپاه جویبار:

14 مسکن محرومان در جویبار آماده تحویل است اجتماعي

14 مسکن محرومان در جویبار آماده تحویل است
  بزرگنمايي:

پیام مازند - جویبار - فرمانده سپاه جویبار گفت: براساس اعلام کارشناسان بنیاد مسکن 38 واحد مسکونی براثر سیل امسال در شهرستان تخریب شد که تاکنون 14 واحد مسکن محرومان آماده تحویل است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ مهرداد بابایی شامگاه چهارشنبه در آئین افتتاح خانه محروم در شهرستان جویبار با اعلام اینکه در سال 97 و 98 طبق تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی ساخت 15 مسکن محرومین در شهرستان جویبار آغاز شده است، اظهار کرد: تا کنون 14خانه آماده تحویل به خانواده های محروم شده است و چند خانه دیگر نیز تا روزهای آینده به متقاضیان تحویل داده می شود.
وی به طرح جهاد همبستگی با عنوان هر مسجد یک خانه و هر کاسب یک کالا را تامین کند اشاره کردوافزود: خوشبختانه مساجد و خیرین کمک های بسیار ارزشمندی به حادثه دیدگان سیل اخیر در شهرستان کردند و بسیج سازندگی و گروههای جهادی نیز از ابتدای وقوع حادثه در کنار مردم بودند.
وی بیان کرد: طبق تفاهم نامه با بنیاد شهید بحث ساماندهی گلزار شهدا نیز در دستور سپاه ناحیه شهرستان جویبار قراردارد وساخت گلزار شهدای فوتم علیا و آیت محله با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.
فرمانده سپاه شهرستان جویبار با بیان اینکه طبق برآورد کارشناسان بنیاد مسکن در سیل ابتدای امسال 38 مسکن ،تخریبی اعلام شده است ، گفت: این افراد برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند و متاسفانه تعدادی بدلیل نداشتن ضامن نتوانستند از این تسهیلات بهره مند شوند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield