پیام مازند

آخرين مطالب

افتتاحیه لیگ دسته یک فوتبال کشور برنده نداشت اجتماعي

افتتاحیه لیگ دسته یک فوتبال کشور برنده نداشت
  بزرگنمايي:

پیام مازند - بابل- فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با دیدار تیم های شمالی، رایکا بابل و داماش گیلان در بابل شروع شد، هر چند بازی این دو تیم برنده نداشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، در آغاز هفته نخست فصل جدید این رقابتها، تیم رایکا بابل که با خرید امتیاز تیم خونه به خونه مازندران دراین رقابتها حاضر شده بود، شامگاه شنبه در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل میزبان تیم داماش گیلان بود که تلاش دو تیم در 90 دقیقه وقت قانونی مسابقه بدون رد وبدل شدن گلی از خط دروازه ها با تساوی به پایان رسید.
رایکا بابل با مربیگری "مهران نجفی" که درحالی با کسب یک امتیاز خانگی ، هواداران علاقمند ومشتاق بابلی را به روزهای آینده این تیم امیدوار کرد.
فوتبال دوستان بابلی که درپی واگذاری امتیاز تیم خونه به خونه از تنها سهمیه فوتبال این شهر نگران بودند، با حضور تیم رایکا استقبال خوبی از این دیدار کرده بودند.
تیم داماش گیلان که در در اردیبهشت ماه امسال در دیدار نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور برابرپرسپولیس تهران شکست ونائب قهرمان شده بودند، برای کسب 3 امتیاز این دیدار بیرون از خانه حساب ویژه ای باز کرده بودند که درنهایت شاگردان فراهانی به یک امتیاز این دیدار برابر نماینده بابل بسنده کردند.
تیم رایکا بابل درچارچوب هفته دوم این مسابقات روز پنجشنبه 31 مردادماه در دیداری بیرون از خانه میهمان تیم مس کرمان است.
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا حضور 18 تیم برگزار می شود و تیم رایکا بابل به عنوان تنها نماینده مازندران دراین مسابقات حضور دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield