پیام مازند

آخرين مطالب

نقره ای کشتی جوانان جهان درآمل استقبال شد اجتماعي

نقره ای کشتی جوانان جهان درآمل استقبال شد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - آمل- دارنده نشان نقره کشتی آزاد جوانان جهان با استقبال مردم ومسئولان ورزش دوست شهرستان آمل به زادگاهش بازگشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیین استقبال از " امیرحسین زارع" کشتی گیرآملی وزن 125 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران که درمسابقات جهانی در کشور استونی نشان با ارزش نقره را کسب کرد، از ورودی شهر آمل تا زورخانه شهید جبرئیل نیاکی این شهر به همراه کارناوان شادی برگزار شد.
امیرحسین زارع در وزن 125 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر هوانس ماقاکیان از ارمنستان را مغلوب کرد و در دور سوم و مرحله یک چهارم نهایی مقابل احمد محمد خلیل از مصر با نتیجه 12 بر 2 به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
این کشتی گیر شایسته آملی در این مرحله با نتیجه 11 بر یک از سد آلن خوبولوف از روسیه گذشت و به دیدار فینال راه یافت. ملی پوش سنگین وزن جوانان ایران، در این دیدار مقابل ماسون پاریس از آمریکا با نتیجه 3 بر یک و ضربه فنی شکست خورد و به مدال نقره رسید.
رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان روزهای 21 تا 23 مردادماه در شهر تالین استونی برگزار شد و در پایان تیم ایران با 2 مدال طلای امیرحسین مقصودی در وزن 65 کیلوگرم ئ عباس فروتن در وزن 97 کیلوگرم، یک مدال نقره امیرحسین زارع در وزن 125 کیلوگرم، یک مدال برنز محمدصادق فیروزپور در وزن 70 کیلوگرم و کسب 119 امتیاز بعنوان سوم رسید. تیم روسیه با 161 امتیاز قهرمان این مسابقات شد و آمریکا با 120 امتیاز نایب قهرمان شد.
زارع در حاشیه آیین استقبالش گفت، که تمام تلاش خود را برای کسب نشان طلا انجام دادم، اما با توجه به اینکه همه کشورها با تمام توان ومدعیان خود دراین رقابتها شرکت کرده بودند و سطح رقابت ها نیز بسیار بالا بود.
وی ادامه داد، از کسب مدال نقره هرچند ارزشمند هست، اما ناراحتم وتمام تلاش خودم را برای کسب نشان طلا در مسابقات آینده خواهم داشت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield