پیام مازند

آخرين مطالب

رئیس بنیاد مسکن جویبار:

1075 خانوار سیل زده در جویبار خدمات رسانی شدند گفتگو

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - رئیس بنیاد مسکن جویبار از خدمات رسانی به هزار و 75 خانوار سیل زده شهرستان خبر داد.

محسن باقری در گفتگویی به خسارت حادثه سیل در روستاهای شهرستان جویبار اشاره کرد و گفت: در این حادثه بنیاد مسکن شهرستان به یک هزارو 75 خانواده خدمات دهی کرده است و در این راستا 20 مسکن روستایی در مرحله بازسازی قرار دارند و 40 میلیون تومان تسهیلات ساخت ، 15 میلیون تومان وام معیشتی و 15 میلیون تومان وام بلاعوض به حادثه دیدگان سیل پرداخت شده است.
مدیر بنیاد مسکن جویبار از افتتاح 3 طرح هادی مشارکتی در روستاهای گلیرد، کله بن و لاریم در دومین روز از هفته دولت خبر داد و با بیان اینکه در این 3 طرح اجرای جوی و جدول ، زیرسازی و آسفالت به مبلغ یک میلیارد و 375 میلیون تومان توسط بنیاد مسکن شهرستان هزینه شده است ، گفت: فاز دوم اجرای 500مترجوی و جدول روستای گلیردتوسط دهیاری و با نظارت بنیاد مسکن به بهره برداری رسیده است.
وی با اعلام اینکه زیر سازی روستای گلیرد به مساحت بیش از 4 هزار متر و هزینه 130 میلیون تومان در هفته دولت به بهره برداری می رسد، اظهار کرد: آسفالت این روستا نیز به طول بیش از 4 هزار متر با هزینه 160 میلیون تومان انجام شده است .
باقری افزود: فاز دوم عملیات جوی و جدول و زیرسازی به طول 500 مترتوسط دهیاری روستای کله بن و با نظارت بنیاد مسکن با هزینه 210 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
مدیر بنیاد مسکن جویبار با اشاره به اینکه اجرای جوی وجدول روستای لاریم به طول یک هزارو 600 متر توسط دهیاری روستا انجام شده است، خاطر نشان کرد: زیرسازی روستای لاریم توسط بنیاد مسکن با هزینه 355 میلیون تومان و آسفالت آن به مساحت یک هزارو 200متر مربع با هزینه 520 میلیون تومان توسط بنیاد مسکن صورت گرفته است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield