پیام مازند

آخرين مطالب

رئیس اداره تعاون جویبار:

4 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در جویبار داده شد اجتماعي

4 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در جویبار داده شد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - جویبار - رئیس اداره تعاون ، کارورفاه اجتماعی جویبار از پرداخت بیش ازچهار میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغال پایدار روستایی در سال گذشته در این شهرستان خبرداد.

ابوالقاسم ابراهیمی در گفتگو با مهر با اعلام اینکه سال گذشته 4 میلیاردو 965 میلیون تومان تسهیلات در حوزه اشتغال پایدار روستایی به متقاضیان پرداخت شده است ، گفت: حدود 38 میلیارد و 260 میلیون تومان تسهیلات فراگیر برای توسعه اقتصاد و اشتغال در شهرستان پرداخت شده است.
وی با تاکید براینکه رونق اقتصاد، اشتغال پایداررا به همراه خواهدداشت، افزود: سال گذشته مبلغ 165 میلیون تومان تسهیلات با بهره 4 درصد در حوزه مشاغل خانگی و پشتیبان توسط بانک های عامل به متاضیان پرداخت شده است.
ابراهیمی تعداد تعاونی های استان را 13 هزارواحد بیان کردواظهار داشت: از این تعداد338تعاونی مربوط به این شهرستان است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: تعداد شرکتهای تعاونی فعال و دردست اجرا 233 مورد است و 105 تعاونی غیر فعال و 7شرکت تعاونی ادغام و منحل شده در این شهرستان وجود دارد.
رئیس اداره تعاون ، کارورفاه اجتماعی بابیان اینکه تعاونی ها فاصله طبقاتی را کاهش می دهد، تصریح کرد: هرجا که همکاری و تعاون بیشتری بود، توفیقات نیز دوچندان خواهد شد.
وی تعالی و پیشرفت جامعه را متاثراز همکاری ، هماهنگی و تعامل با تعاون بیان کردوگفت: بدلیل اهمیت موضوع تعاون ، خداوند نیز بارها در قرآن به آن اشاره کرده است، از این رو تعاون به نوعی ریشه در اعتقادات دینی ما دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield