پیام مازند

آخرين مطالب

فرماندار بابلسر:

رودخانه های بهنمیر لایروبی شود اجتماعي

رودخانه های بهنمیر لایروبی شود
  بزرگنمايي:

پیام مازند - بابلسر- فرماندار بابلسر با اشاره به هشدارهای هواشناسی در زمینه بارندگی خواستار تسریع در لایروبی رودخانه بخش بهنمیر شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، اسماعیل حسن زاده بعدازظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر در جمع مدیران با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: در حال حاضر به خاطر جنگ اقتصادی که از سوی دشمن در کشور وجود دارد، شاهد سخت ترین دوران در نظام و انقلاب هستیم.
وی افزود: هر چند در گذشته نیز شاهد تحریم و فشارهای زیادی از سوی دشمن بودیم اما مسیرهایی در دل این تحریم ها وجود داشت که می توانستیم از این تحریم ها براحتی عبور کنیم اما متاسفانه دشمن با شناسایی این مسیرها، تمامی روزنه های عبور از تحریم ها را بر روی ما بست و ما را با وضعیت ناهنجاری روبرو کرد.
فرماندار بابلسر هدف از این تحریم های اقتصادی دشمن را ناامیدکردن مردم از نظام و دولت اعلام کرد و گفت: دشمن درصدد است با فشار بر مردم و نارضایتی آنها به بدنه نظام و دولت آسیب بزند اما خوشبختانه مردم ما هوشیارانه با شناخت نقشه دشمن این سختی ها را جانانه می پذیرند و تحمل می کنند.
حسن زاده توجه به مشکلات مردم و رسیدگی و حل این مشکلات را وظیفه همه مسئولان برشمرد و افزود: تمام تلاش مسئولان این باشد که با همکاری، تعامل و همفکری قدمی برای پیشرفت ،توسعه و تعالی کشور و خدمت به مردم بردارند.
وی خطاب به مدیران گفت: همه دستگاههای سطح شهرستان موظف هستند بر اساس نیازسنجی اولویت بندی داشته باشند و اولویت حوزه کاری خود را بدانند و اولویت ها را بر اساس نیاز شهرستان پیگیری کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بابلسر با بیان اینکه لایروبی رودخانه های بهنمیر در اولویت کار مدیران مربوطه باشد،افزود: با توجه به هشدارهای هواشناسی در خصوص بارندگی و حجم بارش زیاد در سال جاری نیاز است از هم اکنون تدابیر لازم در خصوص مشکلات آبگرفتگی که ممکن است به وجود آید، اندیشیده شود.
فرماندار بابلسر همچنین با اشاره به تاکیدات استاندار مازندران در خصوص مازندران پاک گفت: برای داشتن جامعه ای سالم و فارغ از هر نوع آلودگی نیاز است محیط زیست خود را پاکیزه نگه داریم و به شرایط زیست محیطی محل زندگی خود توجه کنیم.
حسن زاده همچنین به نامگذاری سال 98به سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: همه مدیران کمک کنند با توجه به شرایط اقتصادی کشور از تولیدات داخلی حمایت شود و محصولاتی که نیاز روز کشور است تولید شود.
وی همچنین با تاکید به اینکه از هر گونه ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان جلوگیری شود،گفت: متاسفانه برخی از مدارس شهرستان در حوزه پرداخت حامل انرژی بدهی دارند مدیران ادارت مربوطه به هیچ عنوان از ارائه خدمات کوتاهی نکنند و مدیران مدارس نیز هر چه زودتر نسبت به پرداخت بدهی اقدام کنند.
فرماندار بابلسر همچنین به مسئولان بخش بهنمیر قول مساعد داد تا میز خدمت مدیران در این بخش تا قبل از پایان سال برگزار شود تا مردمی که به هر دلیلی نمی توانند برای رفع مشکل خود به ادارت مربوطه مراجعه کنند ،در این مکان حضور یافته و نسبت به رفع مشکل خود اقدام کنند.
وی همچنین خواستار اجرایی شدن مصوبات جلسات شورای اداری از سوی مسئولان شهرستان شد و گفت: توسعه حاصل نمی شود مگر در همراهی، همکاری و مساعدت همه مردم و مسئولان در کنار هم،اگر قرار است به توسعه در شهرستان دست یابیم همه باید در این امر در کنار هم باشند.
حسن زاده همچنین از همه مسئولان خواست تا زمینه حضور همه مردم را در انتخابات فراهم کنند تا مردم حضور پررنگی در انتخابات داشته باشند و مدیران در برخورد با کاندیدا باید اصل بی طرفی را در پیش بگیرند، هیچ مدیری اجازه ندارد به نفع یا علیه کاندیدا موضع گیری کند، تنها وظیفه مدیران در امر انتخابات فراهم کردن زمینه مناسب برای حضور همه مردم در انتخابات می باشد و وظیفه بنده به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان نیز فراهم کردن فضای انتخاباتی امن، سالم و به دور از هر گونه حاشیه و ناامنی است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield