پیام مازند

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی بابل:

198 عامل افیونی و متهم تحت تعقیب در بابل دستگیر شدند اجتماعي

198 عامل افیونی و متهم تحت تعقیب در بابل دستگیر شدند
  بزرگنمايي:

پیام مازند - بابل - فرمانده انتظامی بابل از کشف 21 کیلو و 409 گرم انواع مواد مخدر و دستگیری 198 عامل افیونی و متهمان تحت تعقیب مراجع قضائی در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ سیدمحسن جعفری اظهار داشت: به منظور برقراری امنیت عمومی و برخورد با مخلان امنیت و آرامش مردم، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به مرحله اجرا در آمد .
فرمانده انتظامی شهرستان بابل، تصریح کرد: در این طرح که به مدت یک روز در این شهرستان به اجرا در آمد ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی 65 عامل افیونی، 26 سارقان حرفه ای و 107 نفر از متهمان تحت تعقیب مراجع قضائی در این شهرستان شدند .
سرهنگ جعفری، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران با تشکیل تیم های عملیاتی متهمان را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند .
وی اظهار داشت: در اجرای این طرح 21 کیلو و 409 گرم انواع مواد مخدر و مقادیر قابل توجهی لوازم سرقتی منزل، تجهیزات کشاورزی، موتورسیکلت و لوازم داخلی خودرو کشف شد .
جعفری همچنین، خاطرنشان کرد: به منظور ساماندهی واحدهای صنفی این شهرستان نیز بازدید شده که به 16 واحد صنفی متخلف اخطار پلنب داده شد .
فرمانده انتظامی شهرستان بابل با بیان این که برقراری نظم و امنیت اجتماعی مسلتزم همکاری همه سازمان ها و نهادها با پلیس است، تقش مردم را در این عرصه اثرگذار برشمرد و از شهروندان خواست: برای مقابله و پیشگپری از ناهنجاری اجتماعی با پلیس همکاری کره و هرگونه اطلعات و اخباری را در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield