پیام مازند

آخرين مطالب

فرمانده سپاه سوادکوه شمالی:

15 واحد مسکن محرومان در سوادکوه شمالی احداث می شود اجتماعي

15 واحد مسکن محرومان در سوادکوه شمالی احداث می شود
  بزرگنمايي:

پیام مازند - سوادکوه شمالی- فرمانده سپاه سوادکوه شمالی گفت تا پایان سال قرار بود 15 واحد مسکن محرومان احداث شود که هفت واحد تاکنون ساخته شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرگرد احمد شعبانی عصر شنبه در جمع خبرنگاران سوادکوه و سوادکوه شمالی، با اشاره به انجام 350 عنوان برنامه در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه شمالی، تعداد 65 برنامه را شهرستانی برشمرد و از جمله این برنامه‌ها به تجلیل از زحمات ایثارگران و رزمندگان، اعزام راویان به مدارس، برنامه‌های متعدد ورزشی و بومی-محلی، افتتاح ساختمان مددجویی، برگزاری یادواره شهدا و برنامه شهید آبروی محله اشاره کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه شمالی با اشاره به 114 شهید این شهرستان و با بیان اینکه مسئولان جمهوری اسلامی، جایگاه خویش را مدیون خون شهدا و ایثارگران هستند، بر ضرورت حضور مسئولان در مراسم غبارروبی از مزار شهدا تأکید کرد و گفت: خانواده‌های شهدا توقعی از ما ندارند و شرکت در این مراسم‌ها بویژه در هفته دفاع مقدس کم‌ترین کاری است که مسئولان می‌توانند انجام دهند.
وی با اشاره به نقش راویان در انتقال وقایع دوران دفاع مقدس و همزمانی این ایام با گشایش مدارس، یکی از برنامه‌های مهم را حضور راویان در مدارس جهت بازگویی رشادت‌ها و آرمان‌های دوران دفاع مقدس به دانش‌آموزان به عنوان نسل جدید عنوان کرد.
شعبانی یکی از راهکارهای افزایش اثرگذاری را بالا بردن سواد رسانه‌ای بیان کرد و با اشاره برگزاری گردهمایی فعالان فضای مجازی طی این ایام در راستای افزایش سواد رسانه‌ای، گفت: اگر عرصه فضای مجازی را دلسوزان به دست گیرند دیگر شاهد این حجم از حملات و شبیه خون فرهنگی نخواهیم بود.
وی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر بیان خدمات انقلاب و جمهوری اسلامی در راستای ایجاد امیدواری در میان مردم، عرصه خبر را یک عرصه جهادی دانست و گفت: با توجه به فشار اقتصادی بر مردم که ناشی از تحریم دشمن و عدم اتکا به توان داخلی است، در حال حاضر بر خبرنگاران است تا با اطلاع‌رسانی خدمات نظام و تجلیل از ایثارگران امیدواری و روحیه سلحشوری را به مردم منتقل کنند.
فرمانده سپاه با بیان اینکه شهرستان سوادکوه شمالی مقرر بود تا پایان سال جاری تعداد 15 خانه محروم تحویل دهد، گفت: از این تعداد 7 واحد تحویل داده شد و چند واحد نیز در این ایام افتتاح خواهد شد و امیدواریم تا با کمک خیران و همکاری دیگر نهادها کاری کنیم تا فقر و محرومیت از جامعه رخت بربندد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield