پیام مازند

آخرين مطالب

شهرداری تهران

استفاده از بانک اطلاعاتی پروژه های شهری در خشت طلایی

پیام مازند - شهر: جمع آوری و بررسی پروژه ها و طرح های اجرا شده در حوزه شهری می تواند بانک اطلاعاتی کاملی را در اختیار مدیران شهری قرار دهد تا با استفاده از آن برای شهرهای خود الگو برداری کنند و این بانک اطلاعاتی می تواند به تمامی شهرها، از جمله شهر جهانی یزد که در فهرست میراث جهانی، به ثبت رسیده است، کمک کند.

آغاز به کار دومین پویش آزادسازی مادران زندانی

پیام مازند - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ از آغاز به کار دومین پویش آزاد سازی مادران زندانی خبر داد و افزود: معتقدیم آزادی یک مادر به «نجات خانواده و نجات جامعه" منجر می شود و امیدواریم با مشارکت همه شهروندان مادران زندانی جرایم مالی تا نوروز ۱۴۰۰ به کانون گرم خانواده شان باز گردند.

باید از آزمون و خطا عبور کنیم

پیام مازند - شهر: رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران گفت: برگزاری رویدادهای بین المللی از جمله خشت طلایی، کمک می کند تا از آزمون و خطا عبور کنیم و با اطمینان بیشتری به حل مسائل شهری بپردازیم و اطمینان داشته باشیم که مسائلی که فرا روی ما هستند در دیگر نواحی جهان هم فرا روی مدیران اجرایی است.

انهار شمال شرق تهران مرمت و بازسازی می شوند

پیام مازند - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران، تبدیل انهار به کانیو را ازعوامل مهم کاهش آبگرفتگی ها برشمرد گفت: با اجرای این گونه عملیات ها آبگرفتگی در سطح معابر کاهش خواهد یافت.

آغاز اجرای پویش ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی در محله عباس آباد

پیام مازند - شهردار منطقه ۷ از اجرایی شدن پویش ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی با شعار " هم سایه هم" در محله عباس آباد با هدف بالا بردن کیفیت زندگی شهرنشینی و رفاه اجتماعی و امید به زندگی بویژه در محله های دارای بافت فرسوده خبر داد.

برگزاری دوره های آموزشی بهبود رفتارهای صحیح ترافیکی

پیام مازند - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از همکاری و مشارکت اداره امور بانوان معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه و خانواده استانداری گلستان در راستای برگزاری دوره های آموزشی بهبود رفتارهای صحیح ترافیکی با هدف گسترش و ترویج آموزش و ارتقا فرهنگ ترافیک خبر داد.

اولین دوره مسابقات تنیس روی میز پارکی برگزار شد

پیام مازند - اولین دوره مسابقات تنیس روی میز پارکی بانوان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به میزبانی شهرداری منطقه ۱۱ روز گذشته در بوستان رازی برگزار شد و مقام نخست مسابقات در رده سنی بالای ۲۱ سال به میزبان رسید.

تهران،نماینده ایران در مجامع بین المللی است

پیام مازند - شهر: کلانشهرها آنقدر مهم هستند که برای نشان دادن آن ها به روابط بین الملل و تعاملات جهانی احتیاج داریم و اگر شهر ها و کلانشهر ها را نمود بزرگ و دستاورد انسان ها بدانیم؛ برنامه هایی مانند خشت طلایی یقینا حضور ایران و تهران را در برنامه های بین المللی نشان خواهد داد.

آغاز حفاری مکانیزه بخش پایانی پروژه توسعه جنوبی خط ۶ مترو

پیام مازند - دستگاه حفار مکانیزه‌ای که در پروژه توسعه جنوبی خط ۶ مترو مشغول پیشروی است، با گذر از ایستگاه میدان اصلی شهرری (ایستگاه میدان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)) وارد مرحله پایانی حفاری‌های این بخش شد؛ با این توصیف، می‌توان گفت به دنبال حفاری حدود ۸۰۰ رینگ باقی مانده که به لحاظ متراژ شامل ۱۲۰۰ متر طول می‌شود، پروژه توسعه جنوبی خط ۶ طی ماه‌های آتی پایان خواهد یافت.

شفاف‌سازی و پیشگیری از رانت، مهم‌ترین دستاورد سامانه اطلاعات پیمانکاران است

پیام مازند - مهدی کرمی در نشست شورای معاونان حراست‌کل با اشاره به رونمایی از سامانه اطلاعات پیمانکاران طی چند روز آینده، شفاف‌سازی و پیشگیری از رانت را مهم‌ترین دستاورد این سامانه برشمرد.

مراجعه تاکسی ها به مراکز معاینه فنی ۳ برابر شد

پیام مازند - شهر: به مناسبت هفته هوای پاک با رویکرد اهمیت انجام معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا، حمایت، تشویق و ترغیب رانندگان تاکسی به استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی شهر تهران، مراجعه اول معاینه فنی تاکسی‌ها در هفته هوای پاک از ۲۹ دی تا ۵ بهمن جاری در تمامی مراکز معاینه فنی شهر تهران به استثناء واحدهای سیار معاینه فنی به صورت رایگان انجام می‌شود.

تهران از این طرف/ ویژه پلاسکو و یادواره‌ای برای شیده لالمی

پیام مازند - در شماره ۱۴ و ویژه‌ی پادکست «تهران از این طرف»، به مناسبت سالگرد فروریختن ساختمان پلاسکو در سال ۹۵، به این حادثه پرداخته شده است. سالگرد این حادثه با از دست دادن شیده لالمی، روزنامه‌نگار و دبیر اجتماعی روزنامه همشهری، همزمان شده و این پادکست با روایت و صدای او آغاز می‌شود.

یک گام تا تکمیل پروژه مدیریت سیلاب بزرگراه آزادگان

پیام مازند - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن اعلام اتمام عملیات اجرایی فاز سوم پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی محدوده بزرگراه آزادگان، از پیشرفت ۶۵ درصدی عملیات اجرایی فاز دوم این پروژه خبر داد.

بازدید معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از منطقه ۱۹

پیام مازند - محمدرضا جوادی یگانه به همراه مدیران ادارات کل و سازمان های تابعه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تعدادی محله های ناحیه ۳ منطقه ۱۹ و پروژه سهیل ۱۴۰۰(خلازیر) بازدید کردند.

حفاری مکانیزه بخش پایانی پروژه توسعه جنوبی خط ۶ مترو آغاز شد

پیام مازند - شهر: دستگاه حفار مکانیزه‌ای که در پروژه توسعه جنوبی خط ۶ مترو مشغول پیشروی است، با گذر از ایستگاه میدان اصلی شهرری (ایستگاه میدان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)) وارد مرحله پایانی حفاری‌های این بخش شد؛ با این توصیف، می‌توان گفت به دنبال حفاری حدود ۸۰۰ رینگ باقی مانده که به لحاظ متراژ شامل هزار و ۲۰۰ متر طول می‌شود، پروژه توسعه جنوبی خط ۶ طی ماه‌های آتی پایان خواهد یافت.

دهه فجر از سامانه الکترونیک سلامت رونمایی می شود

پیام مازند - شهر: به زودی از فاز نخست سامانه سلامت الکترونیک شهرداری تهران رونمایی می‌شود و قرار است با این رخداد، خدمات به شهروندان و کارکنان و بازنشستگان شهرداری در مراکز درمانی با شفافیت بیشتر و کیفیت بهتری انجام می شود.

اختتامیه خشت طلایی؛ ۷ بهمن

پیام مازند - شهر: معاون امور بین الملل مرکز ارتباطات شهرداری تهران از تغییر تاریخ برگزاری آیین اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران و همچنین برگزاری این مراسم به صورت حضوری به علت کاهش محدودیت‌های کرونایی و زرد شدن شرایط شهر تهران، خبر داد.

وضعیت سفید در ایستگاه شوش

پیام مازند - مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران از آغاز مسافرگیری در ایستگاه شوش خبر داد.

پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵

پیام مازند - پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ تاریخی که هرگز فراموش نخواهد شد. در چنین روزی حادثه تلخ آتش سوزی ساختمان پلاسکو در چهارراه استانبول اتفاق افتاد، که پس از ۳٫۵ ساعت سوختن، فروریخت. آواربرداری ساختمان پلاسکو جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ به پایان رسید. بنابر گزارش اورژانس تهران، آخرین آمار اعلامی از تعداد مصدومان این حادثه ۲۳۵ نفر بوده‌است. آمارهای متفاوتی در مورد مفقود شدگان وجود دارد اما اکثر این آمار بین ۲۰ تا ۳۰ تن است. یکی از آتش نشانان حاضر در زمان تخریب به علت شدت سوختگی در بیمارستان درگذشت. همچنین پیکر ۱۶ آتش‌نشان و ۶ شهروند عادی نیز از زیر آوار خارج شد

فعالیتهای مدیریت شهری در ابعاد بین المللی قابل رویت است

پیام مازند - شهر: بسیاری از فعالیت هایی که در تهران در حوزه های مختلف انجام می شود، در سطح بین المللی قابل رویت است و به همین دلیل اگر میزبانی این برنامه ها به طور منظم در شهر اتفاق بیافتد باعث معرفی شهر می شود و برای مجموعه مدیریت شهری، یک آزمون خوب است تا خود را با دیگر فعالیت هایی که در شهرهای دنیا اتفاق می افتد مقایسه کند.

کاشت ۵۳ درخت روت بال زیتون تلخ در منطقه ۹

پیام مازند - اداره فضای سبز منطقه ۹ با هدف توسعه و بازپیرایی فضای سبز در غرب پایتخت نسبت به کاشت ۵۳ اصله درخت روت بال زیتون تلخ اقدام شد.

شهردار منطقه۲۱ میهمان ویژه "پارک ملی هوافضا"

پیام مازند - رجب زاده شهردار منطقه۲۱ با همراهی صباغ زاده معاون خدمات شهری و محیط زیست و مرشدلو شهردار ناحیه دو این منطقه از "پارک ملی هوافضا" با هدف توسعه و ترویج گردشگری در ورودی غربی پایتخت و برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های مشترک بازدید کردند.

اجرای برنامه های فرهنگی آموزشی منطقه ۴ در هفته هوای پاک

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ با تشریح ویژه برنامه های "هفته هوای پاک" گفت: برگزاری وبینارها و کارگاه های آموزشی مجازی در کنار همایش دوچرخه سواری و قدردانی از رکاب زنان برخی از برنامه های هفته پاک است.

ابلاغ دستورالعمل کمپین همسایه هم توسط معاون شهردار تهران

پیام مازند - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دستورالعمل ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی در ذیل کمپین همسایه هم ابلاغ شده است، گفت: این کمپین ابعاد مختلف میدانی و تبلیغاتی داشته و در سطح مناطق شهر تهران، در دو بخش تسهیل‌گری (۸ شهرک) و ترویج‌گری (۲۲ محله مناطق ۲۲ گانه) برگزار خواهد شد.

توقف مسافرگیری در ایستگاه شوش تا اطلاع ثانوی

پیام مازند - سه شنبه -۳۰ دی ۱۳۹۹- مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تعطیلی ایستگاه شوش و توقف مسافرگیری در نیمه جنوبی خط یک خبر داد.

برگزاری دوره های آموزشی رایگان ترافیکی برای شهروندان شمال شرق تهران

پیام مازند - معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۴ تهران از برگزاری دوره های آموزش ترافیکی آنلاین در سطح محلات خبر داد و گفت: این دوره ها به صورت رایگان برای عموم شهروندان برگزار می شود.

ایمن سازی و آشکارسازی خط ۲ اتوبوس های تندور خیابان قزوین

پیام مازند - معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای پروژه های خردمقیاس، از ایمن سازی و آشکارسازی مسیر اتوبوس های تندرو خیابان قزوین با هدف ارتقای سطح ایمنی و کاهش تصادفات در این معبر خبر داد.

تاکید کلهری برتعامل سازمان‌های خدمات‌رسان برای کنترل بیماری کرونا

پیام مازند - نشست فصلی ستاد بحران منطقه ۵ با حضور فرمانده راهور منطقه۵، سرکلانتری دوم فاتب، فرمانده سپاه ناحیه قدس، نماینده قرار گاه ثارالله، معاون مرکز اورژانش غرب تهران، معاون اداره بهداشت شمالغرب تهران، شهردار منطقه۵، دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و مدیر اداره سلامت منطقه منطقه۵ و با محوریت ویروس کرونا برگزار شد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان الزامی است

پیام مازند - مدیرعامل شرکت شهر سالم با بیان اینکه هنوز به کنترل کامل و سرکوب کرونا دست نیافته‌ایم، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان الزامی است و همه باید در اجرای آن اهتمام جدی داشته باشند.

امضای تفاهمنامه سازمان فرهنگی و معاونت حمل و نقل

پیام مازند - رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری بین این سازمان با معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: فراموش نکنیم اگر راننده‌ تاکسی ارتقای فرهنگی پیدا کند در ارتقای فرهنگی جامعه نیز تاثیر دارد.

مدیریت شهری با عملکرد مطلوب، تضمین کننده ارتقاء کیفیت زندگی است

پیام مازند - شهر: اگر مدیریت شهری عملکرد مطلوبی داشته باشد؛ به عنوان تضمین کننده ارتقا کیفیت زندگی در عرصه شهرها بشمار می‌رود. از آن جایی که تقریبا ۸۰ درصد جمعیت کشور شهرنشین هستند؛ اگر شهرها به صورت مطلوبی اداره شوند؛ می توان مطمئن بود که کشور توسعه یافته‌ای داریم.

حق شهروندان نیست که با تاکسی فرسوده تردد کنند

پیام مازند - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: سن اتوبوس های ما خیلی زیاد است و در ده سال گذشته دولت در نوسازی و یا توسعه ناوگان اتوبوسرانی هیچ کاری نکرده است فقط در بودجه سال آینده دولت رقم های کمی برای ناوگان حمل و نقل عمومی دیده شده است که امیدوارم مجلس هم به آن توجه کند.

پلاسکو ؛ متمایزترین خاطره ام

پیام مازند - نخستین تجربه جدی روابط عمومی بحران ، یک خاطره متمایز تلخ، صبح از بی سیم منطقه ۱۲ زنگ زدند که پلاسکو دچار حریق شده ، پرسیدم اوضاع آن تا چه حدی ست و بی سیم اعلام کرد ، انشالله ختم به خیر می شود و آتش نشانی در محل مستقراست ، بر حسب تجربه فوری به همکاران روابط عمومی زنگ زدم که خودشان را به آنجا برسانند و بچه ها با تجهیزات مستندسازی به سرعت به محل رسیدند.

ساير مطالب

ستادکل: بدرفتاری با سرباز بابلی صحت داشت/ دادگستری مازندران: بازپرس عذرخواهی کرد

تب یلدایی، مهمان بازار میوه مازندران

محور هراز مسدود شد

قطار برقی به ایستگاه سه خط طلا نرسید

هوایی صاف در همه شهرستان‌های مازندران

نقطه سر خط؛ داستان پارلمان شهری در شهر بی‌نقطه| انحلال قوی‌ترین گزینه پیش‌رو ی شورای شهر ساری

وضعیت کرونایی شهرستان ساری قرمز ماند

آسمان مازندران نیمه ابری است

ریشه کاهش ارزش پول ملی چیست؟

پیش‌بینی آسمانی صاف در آسمان مازندران/ ثبت برف 40 سانتی در سوادکوه

بارش برف و باران در مناطق مختلف مازندران

طرح آمایش در کشاورزی مازندران جایگاه ویژه ای ندارد

اصلاح نقاط حادثه خیز و گره‌های ترافیکی شهری در آمل

طرح هسته ای مجلس هزینه نقل و انتقال پول از امارات دو برابر کرد / تصمیمات حیاتی نباید در محیط احساسی مجلس گرفته شود

مواظب هوای پاییز باشید/«نور خورشید» دشمن افسرودگی فصلی

بارش‌های پراکنده از امروز مهمان آسمان مازندران

جمعه سیاه در بابلسر

بازگشت هوای صاف به مازندران

بارش‌های پراکنده تا فردا مهمان آسمان مازندران

ماجرای زیر گرفتن 2 مأمور پلیس بعد از اعمال جریمه

گفتگو با رئیس فراکسیون صنعت مجلس:پول هست، مدیریت نیست/معیشت مردم گروگان گرفته شد/دولت 250هزار هکتار زمین خالی برای ساخت مسکن دارد

اخطار هواشناسی مازندران درباره بارش برف و باران

تفکیک زباله از مبدا نیازمند فرهنگ سازی است

پرندگان بومی کانون آنفلونزای مازندران معدوم شدند

یخبندان در انتظار جاده‌های شمال

دستگیری رمال اینترنتی شمال کشور در بهشهر

باران و برف در راه مازندران

هوای مازندران پایان هفته برفی و بارانی می‌شود

هوای صاف و آفتابی در مازندران

بارش باران در مازندران / پایداری هوا از بعدازظهر

وضعیت آب و هوا در چهارم آذر ماه/ بارش باران در استان‌های مازندران، گلستان و خراسان شمالی

خدمات کمیته امداد در مناطق مختلف مازندران بومی‌سازی می‌شود

ریزش کوه محور رویان به بخش بلده نور را مسدود کرد

بارش برف و باران در برخی از مناطق مازندران

بارش برف در محورهای کوهستانی مازندران / بازگشایی محور کندوان

همراهی مردم بهشهر در اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا رضایت‌بخش است

استقبال از آذر 99 با نفوذ سامانه بارشی/ کاهش نسبی دمای هوا در مازندران

کلاهبرداری باترفندفروش سکه وعتیقه جات درآزادشهر/متهمان دستگیرشدند

هوای ابری در همه مناطق مازندران

باران محورهای شمال را لغزنده و مه‌آلود کرد/ احتمال ریزش سنگ

هشدار درباره بارش برف و باران در مازندران

آسمان مازندران بارانی می‌شود/ هشدار آب‌گرفتگی معابر و ریزش سنگ در جاده‌های کوهستانی

تداوم بارش پراکنده تا آخر هفته؛ امروز 17 استان بارانی است

ضریب خطر سرریز سیلاب از رودخانه‌های مازندران کاهش یافت

گفتگو| برداشت غلط از ونزوئلایی شدن از دلایل هجوم به بورس بود/هیچ شرکت خوبی پشت درب بورس معطل نماند/روایت جدید از منشا اختلاف نظر در راهکارهای فنی کنترل هیجانات منفی

هواشناسی مازندران در باره سرما و بارندگی پایان هفته هشدار داد

درخشش آفتاب در آخرین روز‌های آبان

درخشش آفتاب پاییزی بر کرانه‌های جنوبی دریای خزر

بارش برف و باران در مازندران

چالش‌های پیش‌روی مجری کارخانه زباله‌سوز مازندران/ 5 ماه تا افتتاح کارخانه زباله‌سوز ساری

مکمل‌های سوختی که پول شما را دود می‌کند/ از جعل نشان استاندارد تا آسیب به خودرو

هوای مازندران بارانی و سرد می شود

بارش خفیف برف در کندوان؛ تاکید بر پرهیز از سفر

درخشش آفتاب در آسمان آبی مازندران

محور‌های شمالی بارانی و لغزنده / لغو انسداد محور کندوان

شیوه قتل عام پرندگان مهاجر شمال کشور؛ گفتگو با شکارچیان

بارندگی رگباری در مازندران/ ارتفاعات سفید شد

آخرین وضعیت آب و هوایی کشور 17 آبان/ بارش باران در استان‌های گیلان و مازندران

مازندران تا پایان هفته بارانی است

آسمان مازندران نیمه ابری است

دریای خزر تا جمعه آرام

امروز و فردا در کدام استان‌ها باران می‌بارد؟

ماندگاری هوای سرد پاییزی در مازندران

دردسرهای کم بارشی پاییزی در مازندران

میانگین سنی بیماران کرونایی در بابل پنج سال کاهش یافت

آخرین آمار کرونا در مازندران|بستری 858 بیمار کرونایی در مازندران

وضعیت کرونا در شهرهای غربی مازندران حادتر از سایر مناطق است

انفجار کپسول گاز در قائمشهر 2 زخمی بر جای گذاشت

هوای مازندران چند روز آینده صاف تا نیمه ابری است

جاده روستایی محوطه فرودگاه ساری مسدود شد/ اضافه شدن 2 پرواز ساری-مشهد

سفره‌ها خالی‌تر شده است/ شرمنده مردم هستیم

پربارشی؛ سهم 7 ماهه امسال در مازندران

هوای مازندران بارانی می‌شود

طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و تاثیرات آن بر اقتصاد کشور

طولانی شدن زمان تسویه حساب سینماداران با پخش‌کننده‌ها معضل جدیدی نیست / حق با صاحبان آثار است

بارش‌های پاییزی در راه است

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور هراز ادامه دارد

مازندران تا پنج درجه خنک می‌شود

بستری شدن 717 بیمار مبتلا به کرونا در مازندران

هوایی گرم در انتظار مازندرانی‌ها

محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین در هراز

برق گرفتگی زن و شوهر بابلی را با کام مرگ کشاند

هوای مازندران در اولین روز آبان نیمه ابری است

مازندران 10 درجه سردتر می شود/ احتمال آبگرفتگی معابر

پای کرونا بر گلوگاه معیشت زنان فرشباف مازندران

کاهش دمای مازندران با بارش باران پاییزی

انسداد شبانه محور کندوان امشب ادامه می‌یابد

گرم‌ تر شدن هوای مازندران با وزش باد گرم

بستری 156 بیمار بدحال کرونایی در مازندران

خون‌ریزی غیر طبیعی رحمی شایع‌ترین علت مراجعه بانوان به پزشکان است

80 واحد صنفی در مازندران به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شد

هوای مازندران آفتابی و صاف است

لزوم انسداد جاده‌های ارتباطی و منع سفر به شمال کشور

چگونگی وضعیت جوی مازندران تا پایان هفته

آسمان مازندران از امروز تا هفته آینده بدون باران

ستاد اجرایی امر به معروف برای آمران معروف وکیل رایگان می‌گیرد

مازندران برای محدودیت‌های جدید کرونایی آماده می‌شود

رسوایی کارمند بانک ساری؛ او یک شبه پولدار شد

مازندران هفته آفتابی در پیش دارد

104 میلی متر باران در جواهرده رامسر بارید