پیام مازند

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آماده باش نیروهای اجرایی شهرداری منطقه ۷ به منظور جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ در پی بارش های اخیر و در راستای افزایش ایمنی و آرامش بیشتر، تسهیل در عبور و مرور، پاکیزگی شهر و پیشگیری از آبگرفتگی در محورها از آماده باش نیروهای خدمات شهری و اجرایی این منطقه خبر داد.

آقای شهردار ،چرا در اتوبان‌ مسیر مخصوص دوچرخه وجود ندارد؟

پیام مازند - در این قسمت از «سلام آقای شهردار»، پیروز حناچی، در پاسخ به یکی شهروندان تهرانی، از برنامه پنج ساله شهرداری تهران برای توسعه و افزایش پیوستگی مسیرهای دوچرخه و حمل‌ونقل عمومی گفته است.

لزوم صیانت از سلامت کارکنان توأم با ارائه خدمت از راه دور به شهروندان

پیام مازند - مدیرکل منابع انسانی شهرداری تهران با حضور در ساختمان مدیریت شهری منطقه ۱۸ ، از نزدیک بر نحوه اجرائی شدن پروتکل های بهداشتی همزمان با شیوع موج سوم کرونا نظارت کرد.

بیست ۲۱

پیام مازند - صدای بوق ممتد خودروها، ترافیک و تعجیل برای رسیدن به خانه قبل از زمان منع رفت و آمد نمای این شب های تهران ساعت ۲۰ است. اما عقربه ها که به ساعت ۲۱ رسید دیگر خبری از آن همه شلوغی و تردد نیست. اینجا نمای دیگری از تهران است؛ پایتخت به وقت بیست ۲۱

اصلی ترین معظل ترافیکی محله شمیران نو از محله خارج شد

پیام مازند - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ تهران از رفع مشکلات ترافیکی محله شمیران نو خبر داد و گفت: با اجرای طرح های ترافیکی، سرانجام معظل ترافیکی چندین ساله محله شمیران نو در ناحیه ۷ منطقه ۴ رفع شد.

ورزش در خانه ۱۷

پیام مازند - برای ورزش کردن حتما نباید از خانه بیرون رفت و در بوستان یا باشگاه ورزش کرد. فضای خانه می تواند محل مناسبی برای ورزش کردن باشد.

مناسب سازی ۴۱ محل و معبر برای سهولت تردد توانیابان

پیام مازند - علی رضایی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۷ تهران با بیان اینکه شهرداری این منطقه اقدامات ویژه ای برای سهولت زندگی معلولین و توانیابان انجام داده گفت: اقدامات متنوعی برای مناسب سازی ۴۱محل و معبر اصلی همچون بوستانها، ساختمان های اداری، پیاده روها و معابر برای توان یابان صورت گرفته تا موجب تسهیل تردد توانیابان خصوصا جانبازان عزیز جنگ تحمیلی شود.

چهارمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد

پیام مازند - چهارمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» در ۲۰ صفحه با مروری بر مهمترین اخبار منتشر شده در منطقه، شهر و رویدادهای محلی از سوی اداره روابط عمومی شهرداری منطقه یک منتشر شد.

غربالگری اضطراب و سوگ برای خانواده شهرداری تهران در حال انجام است

پیام مازند - مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران گفت: در مرکز جامع سلامت روان شهرداری تهران، طراحی‌های جدیدی برای غربالگری های سلامت روان کارکنان به خصوص در بحث اضطراب، استرس و سوگ در حال انجام است.

اجرای پویش معلولیت بدون محرومیت در تهران

پیام مازند - پویش معلولیت بدون محرومیت با مشارکت سازمان های مردم نهاد و کانون معلولان شهر تهران توسط اداره کل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت آغاز می شود.

افتتاح دومین مرکز گلماند شهر تهران در منطقه ۷

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از افتتاح دومین مرکز گلماند شهر تهران در این منطقه با ارائه خدمات ویژه به شهروندان و ترغیب آنها به مشارکت در طرح کاپ خبر داد.

زاویه مجلس با شهرداری‌ها و شوراهای شهر

پیام مازند - شهر: وزارت کشور نمی‌تواند برای یکهزار و ۳۰۰ شهرداری کشور تعرفه و عوارض تعیین و پیش‌بینی کند و از طرف دیگر قوانین بالادستی، شوراهای شهر و روستا را مسئول تعیین و وضع عوارض شهری دانسته‌اند.

اجرای ۱۸۸ پروژه مناسب سازی معلولان در سال جاری

پیام مازند - شهر: رئیس ستاد مناسب‌سازی معابر تهران از تلاش های انجام شده از سوی این ستاد و مدیریت شهری در طول دو سال گذشته خبر داد و راه اندازی نرم افزار تردد معلولان در شهر، تخفیف اسنپ ویژه معلولان و همچنین انجام ۱۸۸ پروژه مناسب سازی در شهر را از جمله این اقدامات دانست.

بیش از ۱۰ کیلومتر مسیر دوچرخه درحال ساخت در منطقه ۲۲ تهران

پیام مازند - شهر: یکی از ویژگی‌های استاندارد جهانی برای ساخت مسیر دوچرخه، کاهش مسیرهای خودرو و توسعه مسیرهای پیاده و دوچرخه است. بیشتر مسیرهای دوچرخه درحال ساخت و طراحی منطقه ۲۲ تهران از مسیرهای خودرو گرفته شده‌اند.

شهروندان حضور خیابان‌خواب‌ها را اطلاع دهند

پیام مازند - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ همزمان با فصل سرد سال از آمادگی مددسرای قلب پایتخت برای پذیرش افراد بی‌خانمان در شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

شارژ مجدد کیسه های شن مخصوص برای سامانه بارشی جدید در منطقه ۳

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳ از آمادگی کامل منطقه برای سامانه بارشی جدید خبر داد و گفت: تمام نیروهای خدمات شهری این منطقه با تجهیزات کامل آماده هستند تا هنگام بارش باران و برف به شهروندان خدمت رسانی کنند.

دارالفنون، نخستین مدرسه ایران

پیام مازند - دارُالفُنون نام مدرسه متوسطه‌ای بود که به ابتکار میرزا تقی خان امیرکبیر در زمان ناصرالدین‌شاه قاجار برای آموزش علوم و فنون جدید در تهران تأسیس شد.

نگارخانه برگ در عمارت عین الدوله

پیام مازند - باغ و عمارت عین‎الدوله از بناهای تاریخی و یکی از آثار ملی ارزشمند ایران است که در دوره قاجاریه احداث شد. ‌این باغ-عمارت، محل اقامت ییلاقی «عین‌الدوله» وزیر سه دورۀ حساس تاریخی در دوران قاجار بوده است و تقریباً همزمان با تغییر حکومت از قاجار به پهلوی به محل سکونت دائم خانواده‌ هروی «بصیرالدوله» تبدیل شد.

کاخ گلستان، تنها اثر ثبت جهانی پایتخت

پیام مازند - مجموعه کاخ گلستان، یادگاری به جای مانده از ارگ تاریخی تهران، محل اقامت شاهان سلسله قاجار و از زیباترین و کهن‌ ترین بناهای پایتخت دویست ساله ایران به حساب می‌آید.

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه امیرکبیر

پیام مازند - متروی تهران که از آن بعنوان یکی از پروژه های عظیم خاورمیانه یاد میشود، حالا به روزهای اوج خود نزدیک شده و قرار است تا پایان سال ۱۳۹۹، دوازده ایستگاه جدید آن درخطوط ۳،۶ و ۷ افتتاح شود. حال با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، دغدغه اصلی مدیران شهری ایجاد فضایی امن و به دور از هرگونه خطر برای شهروندان است و این امر میتواند با گسترش شبکه حمل و نقل ریلی شهری و ایجاد زیرساخت های ایمن فراهم شود. بر همین اساس قرار است ایستگاه متروی امیر کبیر بزودی به بهره برداری برسد. گزارش تصویری زیر تنها گوشه ای از مجموعه تلاش های مهندسین ایرانی و همچنین مدیران شهری برای توسعه هرچه بیشتر این حمل و نقل ارزان و حیاتی را به تصویر کشیده است.

مانور برف روبی در منطقه۹ برگزار شد

پیام مازند - با هدف آمادگی اکیپ های اجرایی، تجهیزات و ماشین آلات برف‌روبی، مانور برف روبی منطقه۹ در بوستان فتح ۲۹ برگزار شد.

اقدامات پاییزی منطقه ٦ در فضاهای سبز شهری

پیام مازند - بیش از ٦ هزار درخت در معابر وجنگلکاریهای قلب پایتخت با هدف ایجادفرم مناسب، فراهم آوری شرایط بهینه رشد و تعادل بین شاخه و ریشه از سوی شهرداری منطقه۶ هرس و فرم دهی شدند

بازدید نمایندگان وزارت کشور از ٢ ایستگاه مترو تهران

پیام مازند - به منظور بررسی آخرین وضعیت دو ایستگاه مترو برج میلاد و امیرکبیر که به ترتیب در خطوط هفت و شش شبکه مترو تهران واقع شده‌اند، نمایندگان وزارت کشور به همراه مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، از این ایستگاه‌ها بازدید به عمل آوردند.

مسایل شهری هنرمندانه و منتقدانه بیان شد

پیام مازند - شهر:هنرمندان با نگاه متفاوتی که دارند مسائل شهری را در نمایشگاه «تهران از منظر هنرمندان» بیان کردند و این هنرمندی باعث حساسیت موضوعات شهری می شود.

حذف مصالح ساختمانی مزاحم و زواید بصری

پیام مازند - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زوائد بصری از معابر این منطقه خبر داد و گفت: به منظور آسایش و رفاه حال شهروندان با سد معبر مصالح ساختمانی در معابر و کوچه به طور جدی برخورد می شود.

همه زندگی‌مان دوچرخه‌ای است

پیام مازند - مریم اکبری و مسعود علیپور، دو شهروند دوچرخه‌سوار تهرانی و مربی دوچرخه‌سواری هستند.آنها که مراسم عروسی‌شان را با رکاب‌زنی و بر روی دوچرخه برگزار کرده‌اند، می‌گویند کار و تفریح و زندگی‌شان، دوچرخه‌سواری است.

حل مسأله کودکان کار به عزم جهانی نیازمند است

پیام مازند - معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در نشست مشترک یونیسف، UCLG و متروپلیس از اقدامات پایتخت ایران برای کودکان مهاجر در دوران کرونا گفت.

استفاده از پلتفرم «متروپلیس» به نفع شهر تهران

پیام مازند - شهر: شهردار تهران برای نخستین بار به عنوان یکی از پنج نایب رئیس متروپلیس در حوزه معماری و بازآفرینی شهری انتخاب شد و این انتخاب مزیت‌های بسیار زیادی برای تهران دارد.

آغاز کمپین «موتور سوار خوب» از ۲۶ آذر ماه

پیام مازند - حدود ۳۰ درصد مرگ و میرناشی از حوادث رانندگی به موتورسواران اختصاص دارد وهر ساله صدها خانواده راکبان موتورسیکلت، سرپرست یا یکی ازاعضای خانواده خود را از دست می‌دهند. مجموعه این خسارت‌های مادی و معنوی ناشی از رفتارهای پرخطر و نابهنجار برخی موتورسواران، معاونت‌های امور اجتماعی وحمل و نقل و ترافیک مدیریت شهری را برآن داشت تا پویش‌هایی را برای تغییر رفتار این قشر و آسیب‌های رانندگی پرخطر موتورسواران طراحی و اجرا کند.

ایجاد معاونت جدید در شهرداری با برنامه سوم توسعه مغایرت دارد

پیام مازند - شهر: رئیس کمیته سلامت شورای شهر درباره طرح اداره کل سلامت، ایمنی و محیط زیست توضیح داد که این طرح با ایجاد یک معاونت جدید در شهرداری به دنبال توسعه ساختار شهرداری نیست بلکه خواهان ایجاد شهر سالم است.

تقویت HSE در شهرداری تهران یک ضرورت است

پیام مازند - شهر: مشاور کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: تقویت HSE در شهرداری تهران یک ضرورت است اما اینکه این اقدام در قالب اداره کل سلامت، محیط زیست و ایمنی باشد جای بحث دارد.

افزایش ۶ برابری بودجه مناسب‌سازی معلولان زیر تیغ تورم

پیام مازند - شهر: با اینکه بودجه ستاد مناسب سازی شهرداری تهران افزایش ۶ برابری داشته؛ اما تورم و گرانی مانع از تحقق کامل برنامه‌ها در حوزه پروژه‌های مناسب‌سازی معلولان شده است. بنابراین اگر انتقادی از سوی جامعه معلولان در این حوزه است، انتقاد به جایی است اما از آن طرف باید محدودیت‌ها شهرداری هم در نظر گرفته شود.

ساير مطالب

ریزش یک تا 20 میلیونی قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 9 آذر 99

یارانه معیشتی آذرماه فردا واریز می‌شود

همتی: تورم رو به کاهش است

ترانزیت 23 میلیون دلاری کالا از گمرکات مازندران

چرا روغن نایاب شد؟

از افزایش قیمت خودرو توسط سایپا تا وضعیت بازار مسکن

رونمایی محدود از ارز دیجیتال فیس‌بوک از سال آینده میلادی

ساخت مسکن، بدون پول نفت

اختصاص سهمیه جدید روغن به مازندران

توزیع مرغ 18500تومانی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 8 آذر 99

بازگشایی پنجره واحد سرمایه‌گذاری مازندران به عنوان گلایه در مجلس/ 330 روز از مهلت 10 روزه استاندار مازندران گذشت

سرمایه‌گذاران در پروژه‌های ساختمانی رویان مشارکت نمی‌کنند

هجمه تغییرکاربری ها به اراضی کشاورزی مازندران

صادرات روزانه 50 کانتینر مرکبات از مازندران

جزئیات فعالیت شعب و کارکنان بانک‌ها

ضرورت تغییر نگاه در بودجه‌ریزی برای استان‌های شمالی

تحویل خودرو با موعد نامعلوم/ پیش فروش هایی که تنها پول به جیب خودروسازها ریخت!

چرایی افزایش قیمت مرغ در استان مازندران/ روزهای آینده قیمت‌ها متعادل می‌شود

خودرو، 30درصد در گرانی، ارزان شد!

توزیع مرغ گرم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از شنبه

تولیدات نخبگان بسیجی؛ کمک به جهش تولید و پشتوانه‌ای برای ارز ملی

کاهش 48درصدی تعداد معاملات در بازار مسکن

کاهش 30درصدی قیمت خودروهای خارجی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 آذر 99

جزئیات توزیع مرغ تنظیم بازاری در تهران

افزایش 54 درصدی ارزش معاملات سهام در بورس مازندران

تامین روغن خوراکی بدون هیچ محدودیت

تخم مرغ شانه‌ای 36هزار تومان!

آخرین قیمت خودروهای داخلی 9 آذر 99

قیمت مرغ به 40 هزار تومان هم رسید!

طرح مجلس برای ممنوعیت افزایش قیمت‌ ها

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 5 آذر 99

خط فقر در تهران 10میلیون تومان شد

کاهش 70درصدیِ تقاضای مردم برای خرید مرغ

خیز آرام حقیقی‌ها و حقوقی‌ها برای ورود مجدد به بازار سهام

نشانه‌های بازگشت پول به بورس

آغاز توزیع 400 تن مرغ منجمد 15 هزار تومانی در مازندران

7 گلخانه در بابل احداث شد/ معرفی 39 گلخانه به بانک برای دریافت تسهیلات

بورس در حال جبران عقب‌ماندگی از سایر بازار‌های موازی است

پرداخت تسهیلات خسارت کرونا به 9 هزار واحد صنفی خرم‌آباد

تعلیق کارت بازرگانی و جریمه 30 هزار یورویی شرکت دارویی متخلف

آغاز توزیع مرغ منجمد 15 هزار تومانی در مازندران

بسته معیشتی 100 هزار تومانی نیاز به ثبت نام ندارد

کشف 70 هزار لیتر انواع سموم کشاورزی احتکار شده در سیمرغ

اولین نماد اوراق گام در بازار سرمایه به بانک سپه تعلق گرفت

رایزنی مدیرکل امداد مازندران از گازدار شدن 1300خانه مددجویی تا افزایش سرانه ایتام

کارگاه تولیدی ماسک در روستای علی‌آباد خرم‌آباد افتتاح شد/ اهدا 7 باب جهیزیه به نوعروسان نیازمند

بازگشت پول‌ها از پناهگاه

زمان واریز بسته معیشتی 100هزار تومانی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 4 آذر 99

توزیع مرغ با قیمت 18500تومان در تهران

اعلام جزئیات نحوه حمایت جبرانی معیشت خانوارها در شرایط کرونایی

اجرای طرح تحقیقاتی تراکم کشت گندم در 8 هکتار از مزارع ساری

1000 واحد مسکونی مددجویان امداد با مشارکت سپاه مازندران ساخته می‌شود

چرا ساختار اقتصاد ایران کج بالا رفت

گشایش خط اعتباری 3هزار میلیارد تومانی برای فعال کردن واحدهای اقتصادی مازندران

چرا ساختار اقتصادایران کج بالا رفت

قطب دامپروری کشور در معرض انقراض/ کمبود نهاده‌ها معضل اصلی است

با ارزش ترین پول های جهانی متعلق به چه کشورهایی است؟

جزئیات حمایت معیشتیِ دولت در ایام کرونا

احتمال بازگشت خارجی‌ ها به بازار خودروی ایران

معافیت مالیات حقوق سال آینده تعیین شد

هزینه خانوار‌ها 46درصد بیشتر شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 آذر 99

تاکید رئیس کل دادگستری مازندران در برخورد سریع و قاطعانه با مفاسد اداری و مالی

افتتاح بازار میوه وتره‌بار محله امامزاده عبدالله(ع)

شیوه توزیع ارز 4200 تومانی نیازمند بازنگری است

نماد‌های «پالایشی» در سقف روزانه خود

چرا صندوق بین‌المللی پول GDP ایران را 5 برابر گزارش می‌کند؟

ایران، پراید به اسپانیا صادر کرد!

توسعه حمل و نقل هوایی موجب اعتلای صادرات محصولات مازندران

صادارات هشت هزار و 281 اصله گل و گیاه از بندر نوشهر

دلال ها از فرنگ می آیند/ باغدار ناچار، تاجر نالان و مسئول خندان

راه اندازی آزمایشی ارز دیجیتال روسیه در شبه جزیره کریمه

افزایش قیمت مرغ؛ هر کیلو 33 هزار تومان!

قالیباف طرح پرداخت یارانه را ابلاغ کرد

صادرات هشت هزار و 281 اصله گل و گیاه از بندر نوشهر

پیامد محدودیت کرونایی برای خرده‌فروشان محصولات کشاورزی مازندران

از مخالفت با استخراج ارز دیجیتال تا احداث شهرک رمز ارز در فریدن

خیار هم گران شد

زمان آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس f خرم‌آباد مشخص شد

صادرات دو هزار تنی کیوی و هشت هزار اصله‌ای گل و گیاه از بندر نوشهر

زارعی: راه ایران از مذاکره با کشاورزان و جوانان می‌گذرد

کشف 32 قطعه خاویار نارس در مازندران

بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بورس امروز/ تب حقیقی‌ها برای تزریق پول در نیمه‌ی دوم بالا گرفت

از هزینه‌های سرسام‌آور درمان تا عدم تعهدات بیمه‌ای؛ ناباروری در ایران بیمه نیست

روند ساخت پروژه نیروگاه زباله سوز ساری بی وقفه ادامه دارد

زندیان: پشت مردم از تورم و گرانی و کاهش ارزش پول ملی خم شده است

نقدینگی در حال ورود دوباره به بازار سهام است

انتخاب هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت از میان مشمولان این سهام

نقدینگی در حال ورود دوباره به بورس است

انتخاب هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت از میان سهامداران

قیمت روغن افزایش می‌ یابد

صدور اولین قبض جریمه یک میلیون تومانی + عکس

مناسب‌ شدن شرایط قیمتی مرغ ظرف 10روز آینده

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 آذر 99

واکسن کرونا چقدر می‌ارزد؟

اعلام قیمت 10 قلم محصولات لبنی پرمصرف