پیام مازند

آخرين مطالب

وزارت رفاه

معرفی ۷۱۰۰ بنگاه آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل در استان یزد

پیام مازند - تاکنون ۷ هزار و۱۰۰ مورد از بنگاه های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات معرفی شده که ۴۶۹۶ بنگاه مبلغی بالغ بر ۱۳۱هزارمیلیارد تسهیلات دریافت کرده اند.

یزدان در نشست تخصصی با مراجع حل اختلاف هرمزگان: شکایات کارگری هرمزگان کاهش داشته است

پیام مازند - مدیرکل روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاثیر آن در تولید و کسب کارها، شکایات کارگری در هرمزگان کاهش داشته که این امر نشان از تلاش کارکنان حوزه روابط کار وهمسویی با نگرش های مدیریت تعاون و کار استان دارد.

حرکت در جهت تکمیل زنجیره ارزش فولاد در صندوق‌های بازنشستگی

پیام مازند - تفاهمنامه همکاری بین دو شرکت وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری و صندوق بازنشستگی فولاد با هدف تکمیل زنجیره ارزش فولاد در دو مجموعه و افزایش سودآوری برای بازنشستگان دو صندوق ، به امضا رسید.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی های خود را برای رفاه مردم به کار بسته است

پیام مازند - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی‌های خود را برای ایجاد اشتغال و رفاه مردم به کار بسته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

کتابچه تعاونگران موفق کردستان سنندج منتشر شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تهیه و تدوین کتابچه شرکت‌های تعاونی موفق خبر داد و گفت: در این کتابچه روایت موفقیت ۱۰ تعاونگر موفق شهرستان سنندج به رشته تحریر در آمده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: دهه فجر ایامی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت ایران است

پیام مازند - نخستین جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه‌ مبارک فجر استان سمنان، بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: کارگران یکی از وفادارترین اقشار به انقلاب اسلامی بوده اند

پیام مازند - جلسه مشترک شورای فرهنگی جامعه کار وتولید کارگروه کارگری و کارآفرینی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.

۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بیش از ۱۳ هزار کسب و کار در اردبیل پرداخت شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: بیش از ۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بیش از ۱۳ هزار کسب و کار عمدتا در حوزه حمل و نقل پرداخت شد.

هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری خراسان جنوبی برگزار شد

پیام مازند - هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی استان خراسان جنوبی به میزبانی شهرستان بیرجند با حضور مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و فرماندار شهرستان بیرجند و نماینده گان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی استان، در محل فرمانداری شهرستان بیرجند برگزار شد.

برنامه های جامعه کار و تلاش با رویکرد امیدآفرینی در دهه فجر اجرا می شود

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: برنامه های اجرا شده جامعه کار و تلاش و تعاون در آذربایجان شرقی در دهه فجر با رویکرد امید آفرینی در جامعه اجرا می شود.

ارزیابی عملکرد ۸ ماهه حوزه تعاون و بررسی ویژگی های طرح مشوق بیمه ای کارفرمایان

پیام مازند - جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با دستور کار بررسی عملکرد ۹ ماهه سال جاری در حوزه تعاون با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، مدیران، روسای ادارات روسای ادارات ستادی حوزه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از روسای اجرایی این اداره کل تشکیل شد.

فراهم شدن بسترهای اشتغال مولد دانش آموختگان دانشگاهی البرز از طریق اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای

پیام مازند - در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال، تفاهم نامه همکاری آموزشی فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرز منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: استعداد ورزش کارگری کردستان حضور در مجامع ملی و بین المللی است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جلسه تشکیل انجمن ورزش بوکس کارگری، استعداد ورزشی کارگری استان را مناسب ارزیابی کرد و گفت: انجمن های ورزش کارگری کردستان این ظرفیت را دارند که در عرصه کشوری صاحب جایگاه و در رقابت های بین المللی افتخار آفرینی کنند.

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۲۸۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی در اردبیل

پیام مازند - در دیدار رئیس هیئت مدیره کانون کارگری بازنشستگان استان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان شد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۲۸۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی در اردبیل آغاز شد.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره مشکلات افراد دارای معلولیت و فرزند خواندگی

پیام مازند - وحیدقبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت و گوی زنده اینستاگرامی به سوالات مطرح شده در خصوص مشکلات افراد دارای معلولیت، مسائل مربوط به فرزند خواندگی و‌ به طور کلی موضوعات مربوط به این سازمان پاسخ می دهد.

​شاکرمی در نشست با شرکای اجتماعی استان خوزستان: تقاضای قانونی کارگران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مبنی بر طرح طبقه بندی، داشتن تشکل و نظام مزدی اجرا شود

پیام مازند - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که تقاضای قانونی کارگران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مبنی بر طرح طبقه بندی ، داشتن تشکل و نظام مزدی باید اجرا شود، گفت: داشتن تشکل کارگری و کارفرمایی حقی است که در قوانین بین‌المللی،قانون اساسی و قوانین و مقررات جاری کشور برای کارگران و کارفرمایان به صراحت در نظر گرفته شده است.

۱۲ هزار و ۹۴۵ شغل جدید در قزوین ایجاد شد

پیام مازند - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲ هزار و ۹۴۵ فرصت شغلی جدید معادل ۷۹.۴ درصد تعهد اشتغال استان در قزوین ایجاد شده است.

۲۳۶ هزار خانوار در استان تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر هستند

پیام مازند - مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۲۳۶ هزار خانوار در این استان تحت پوشش این بیمه هستند و از خدمات آن بهره‌مند می شوند.

برگزاری بیش از ۳۰ هزار نفر ساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران خراسان شمالی

پیام مازند - معاون امور تعاون خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۳۰ هزار و ۶۹۸ نفر ساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران استان برگزار شده است که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ۹۵ درصد افزایش داشته است.

افرادی که در حوزه اشتغال کار می کنند باید خود را وقف اشتغال مردم کنند

پیام مازند - مشاور وزیر و سرپرست توسعه اشتغال و سیاستگزاری بازار کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیر اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ضمن تقدیر از مدیرکل و کارکنان استان قم بر لزوم تلاش بیشتر برای کاهش بیکاری در استان و رونق فعالیت های بخش گردشگری و ترانزیتی تأکید کرد.

امضاء تفاهم نامه «اشتغال مهارت محور» برای ایثارگران البرزی

پیام مازند - تفاهم نامه اشتغال مهارت محور آموزش و توانمندسازی ایثارگران جویای شغل با استفاده از ظرفیت‌های مشترک با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز به امضاء رسید.

معاون وزیر کار در سمنان: ۶۲ هزار زن سرپرست خانوار در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کردند

پیام مازند - معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سمنان گفت: ٦٢هزار و ٥٨٩ از ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در کشور را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند.

صادقی فر در سمنان خبر داد: آغاز طرح استعدادیابی فرزندان کارگران در رشته های ورزشی

پیام مازند - معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح و بهره برداری سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی کارگران ایوانکی از آغاز طرح استعدادیابی فرزندان کارگران در رشته های ورزشی خبر داد.

با حضور وزیر کار و مسئولان استانی،راهکارهای توسعه کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد

پیام مازند - راهکارهای توسعه استان کهگیلویه و بویر احمد در نشست مشترک محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، معاونین و‌زارتخانه، روسای سازمان های تابعه ، مدیران عامل بانک های توسعه تعاون و رفاه کارگران و شستا بحث و بررسی شد.

بازدید معاون وزیر کار از سایت های پنجگانه مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی خوزستان

پیام مازند - "حاتم شاکرمی" معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه، صبح امروز شنبه ۲۷ دی ماه، در دومین روز از سفر خود به استان خوزستان، از سایت های پنجگانه مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید کرد.

انجام ۱۲ هزار و ۳۷۹ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی مازندران

پیام مازند - رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: به منظور حسن اجرای قانون کار و آیین نامه های حفاظتی و بهداشتی در ۹ ماهه امسال ۱۲ هزار و ۳۷۹ مورد بازرسی از واحدهای مشمول قانون کار استان انجام شده است.

۵۵درصد تعاونی های استان در حوزه خدمات فعالیت دارند

پیام مازند - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بیش از ۵۵ درصد از تعاونی های استان در حوزه خدمات، ۳۵ درصد در بخش تولید، ۱۰ درصد کشاوری و مابقی در بخش های دیگر فعالیت دارند.

پرداخت تسهیلات کرونایی به بیش از ۲ هزار واحد کسب و کار آسیب دیده از کرونا در اسلام آباد غرب

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۲ هزار و ۷۸۶ واحد کسب و کار آسیب دیده از کرونا در شهرستان اسلام آباد غرب تسهیلات کرونایی دریافت کرده اند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کار در سمنان: توسعه ورزش کارگری عاملی کاربردی برای تامین سلامت کارگران و افزایش بهره وری است

پیام مازند - ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سفر به استان سمنان از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سمنان بازدید کرد.

۱۲۲ هزار نفر، تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کرده‌اند

پیام مازند - رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی گفت: در سال جاری ، بسترهای لازم برای بهره مندی متقاضیان مشاغل خانگی از مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایرفراهم شده است.

ساير مطالب

زراعت چوب با بهره‌گیری از زمین‌های بدون استفاده در مازندران

بلاتکلیفی پروژه‌های ملی/ ساز ناکوک انسان، طبیعت و توسعه

حراج پول مردم بانک‌ها را کانون فساد کرده است

باز شدن گره‌های کور فعالان اقتصادی مازندران در سایه تدبیر

جنگل های هیرکانی همچنان می میرند

از محرومیت‌زدایی در یلدا تا قدردانی از پرستاران در چالوس

از یلدا تا نبرد فریدون و ضحاک

سیاست یا اقتصاد؟

از ریه مردم به‌عنوان انبار مازوت استفاده می‌کنیم!‌/ اگر پول نداریم چطور هزاران میلیارد هزینه طرح‌های انتقال آب می‌شود؟

چرا ایران رفتار دوگانه دارد؟

خلق پول موجب تورم می‌شود؟

حقایق جالب درباره رنگ خورشید

ابهام در دستگیری رییس شورای شهر ساری

کدام بودجه موثرتر است؟

ایران مال؛ از ساخت تا فروش

فارس من| چشمه سورت نیازمند همگرایی مسؤولان و جوامع محلی است

‌‌جولان سلطنت‌طلبان اربابی در مازندران/ احیای ‌ارباب و رعیتی در برخی روستاهای شمال برای تصاحب اراضی کشاورزی مردم

برگ آس جدید سایت‌های شرط‌بندی

شبحی در خانه‌ها من نظافتچی بودم، صاحب همۀ ته‌مانده‌ها

ژنرال‌ها گروهبان هم نبودند!

کوه‌های زباله دست از سر مازندران بر می‌دارند؟

خون پرندگان سیبری را در ایستگاه مرگ می ریزند

تست‌های سریع کرونا فقط در مراکز دولتی | پول‌های آنچنانی برای نمونه‌گیری در منزل

چگونه در هوای مه آلود رانندگی کنیم؟

واسطه‌های سیاه/ کاسبی دلالان با حربه تردید در بازار مرکبات

بازگشایی زودهنگام مشاغل شهرهای قرمز کرونایی مازندران

لایی‌کشی کرونایی اتوبوس‌های بین شهری مازندران

تاثیر تحریم‌ها بر دسترسی ایران به واکسن کرونا

چه کنیم که جیب‌مان خالی نباشد

گذر بانک‌ها از روش‌های سنتی

تکثر پول‌ساز

چرا ثروتمندان، ثروتمندتر می‌شوند

تجربه تلخ «هیجان شاخص» باز هم تکرار می‌شود؟

دور زدن قانون ممنوع!

صندلی لرزان شهردار و یک شهر ‌انتظار

سیمان کیاسر ؛ کارخانه همیشه در بحران مازندران

گزارش تسنیم از وضعیت کودکان کار در مازندران در ایام کرونا/ خطر در کمین خیابان گردهای کوچک

موج مجازی

قوم آشور چه کسانی بودند؟

شوق دولت برای افتتاح نیروگاه نیمه کاره/معاون دست زد و رئیس قیچی

کوه می‌خورند تا هتل بسازند! / جولان سرمایه‌داران در عروس شهر‌ها؛ رامسر

از درگیرشدن مغز تا استفاده از شکلات تلخ و انگور تا نور ماوراءبنفش برای مهار کرونا

جولان ویروس کرونا پشت برچسب سیاسی

روزگار حاشیه نشینان کوه خیل بهشهر/ نه راه پس داریم و نه راه پیش

نارنج؛ ظرفیتی که هرز می‌رود/ احیای صنایع تبدیلی، حلقه مفقوده در تولیدات باغی

کمین مرگ در جاده زاغمرز - بهشهر

پسر چوب فروشی که وارد دنیای گردشگری شد

سرعت گیر‌هایی که ترمز ایمنی جاده ها را می کشند!

کارخانه های راکد بایک لامپ روشن شدند/خبری از نوشداروی پسامرگ نیست

مهربانی با کرونا در کلنیک‌های پزشکی مازندران

علت اصلی تورم در کشور چیست؟

حق ویزیت ؛ دیوار بلند بیماران مازندرانی با پزشک خانواده

اثرات پول در رابطه همسران

خروجی های میلیونی بخش کرونا / شاید از این هفته هزینه ها کمتر شود

نمایندگان اگر پول دارند خودشان اموال دولت را بخرند

چرایی کمبود روغن خوراکی در مازندران ؟

پناه بردن به جادوگران و رمالان برای حل مشکلات/ علت وِردی که در دیدار استقلال و فولاد خوانده شد، چه بود؟

تبدیل تالاب‌ها به ویلا هدف جدید کوه‌خواران و دریاخواران | تشریفاتی به نام کنوانسیون رامسر

مشکل روز نخست اجرای محدودیت کرونایی در مازندران

آیا پول کانون استحکام خانواده است؟

کوه خواران دیروز؛ تالاب خواران امروز/خشک کردن تالابها برای ویلاها

ماجرای دخل و خرجی که با هر ضرب و زوری نمی‌خواند!

پول از شما، کار از ما!

علت اصلی گرانی ها مشخص شد

بانک مرکزی و وظایف آن در اقتصاد

کارآفرینی در فضای بدون استفاده مدرسه علمیه+ عکس

فساد ؛ قصه ناتمام شهرداری‌ها

روش نگهداری از گیاه نخل ماداگاسکار

سرو شام تولد یک جهادگر با زباله‌گردها

چرا رنگ همه هواپیماها سفیده؟

جولان کرونا با کاهش حساسیت مردم / از درخواست برای افزایش سقف انتقال پول تا افزایش نظارت بر نرخ فروش ماسک

جدال نان و کرونا در نانوایی ها

مسافران و خوش‌نشینان؛ کفه سنگین ترازوی کرونا در غرب مازندران

روستای زیبایی در میان ابر‌ها

بهشت پرندگان را جهنم نکنیم/ تعلل در تعطیلی بازار فروش قوها

سفسطه‌ای فراگیر علیه فقرا

رمزارزها می‌توانند هم آمیختگی فرهنگی و سیاسی در جهان ایجاد کنند

لاریجان لواسانی دیگر!/ تاخت و تاز زمین‌خواران تا رد پای برخی ادارات در کوه‌خواری

یک بام و دو هوای رسانه‌های مازندران در مبارزه با فساد

رهایی از روزمرگی در دوران کرونایی

افق خاکستری شهر ساری

انسان چگونه دنیا را رنگی می بیند؟

نحوه قرنطینه کودکان کرونایی

آموزش مسائل مالی به کودکان

چرا پول پالایشی یکم برخی از سهامداران برگشت خورد؟

محمد مصطفی(ص)؛ پیام‌آور نور و بشارت‌دهنده آزادی

سرگیجه در ورودی‌های شمال؛ مازندران بسته شد یا نه؟ | نماینده نوشهر: بسته شدن خروجی‌های تهران، مازندران را ایمن می‌کند

«این پنج ستاره قصه نیستند» تیتر برتر ساری شد

سپر مهار حمله نقدینگی

سکوت مقابل آمار جان‌باختگان کرونایی با تصمیم‌های لرزان و شکننده/ جواب تلفات بالای انسانی را چه کسی می‌دهد؟

مرگ کرونایی بیخ گوش سالمندان مازنی

جولان کرونا در جشن‌های خانگی مازندران

جهش کرونا در مازندران

پدر به جرم قتل پسر معتاد، پای میز محاکمه

چندنکته برای گرفتن سلفی بهتر

بازگشت سرعت‌گیر به جاده‌ها و خیابان‌های شهری مازندران

طلاب بسیجی مازندران به سراغ کارهای زمین مانده رفتند

قفل 20 ساله لایروبی بر آب‌راه پل لدار بابل

جریان زیرزمینی موسیقی و قمار چگونه مشهور شد؟ تلویزیون و علی ضیاء؛ متهم یا مجرم؟

قوم آشور چه کسانی بودند؟