پیام مازند

آخرين مطالب

وزارت رفاه

کاهش روند اداری راه‌اندازی مشاغل خانگی در استان

پیام مازند - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با مشارکت جهاد دانشگاهی البرز گفت: در این طرح سعی شده روند اداری برای اخذ مجوز جهت راه اندازی کسب و کارهای کوچک به حداقل ممکن برسد.

سرهنگی در مراسم امضای تفاهم نامه با مرکز تربیت مربی کرج: تقویت نگرش کارآفرینانه و توانمندسازی دانش ­آموزان از اهداف این تفاهم نامه است

پیام مازند - مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم امضای تفاهم نامه با مرکز تربیت مربی کرج گفت: تقویت نگرش کارآفرینانه و توانمندسازی دانش ­آموزان از طریق کشف و واکاوی خلاقیت خود به روش کوشش و خطا از اهداف این تفاهم نامه است .

کتاب ملی جهش تولید در اهواز رونمایی شد

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان از تدوین و گرد آوری کتاب جهش تولید برای نخستین بار در کشور و رونمایی از این اثر با حضور استاندار خوزستان در اهواز خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد: ۲۱۰۰ نفر نیروی شغل اولی از طریق طرح یارانه دستمزد مشغول به کار می شوند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با پرداخت ۳۰ درصد حداقل دستمزد نیروی کار به کارفرمایان از طریق طرح یارانه دستمزد ۲۱۰۰ نفر نیروی شغل اولی مشغول به کار می شوند.

درجلسه مجمع عمومی صورت گرفت : تقدیرشریعتمداری از بانک رفاه کارگران

پیام مازند - شاخص های مالی بانک رفاه کارگران در سال گذشته مثبت و روند رو به رشدی را نشان می دهد و امیدواریم در سایه تعامل و همکاری با مجموعه وزارتخانه و سازمان تأمین اجتماعی این روند همچنان ادامه پیدا کند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان: ۲۶ درصد تعهد اشتغال سال ۹۹ تا کنون اجرایی شده است

پیام مازند - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که در شش ماهه نخست سال جاری دستگاههای اجرایی استان سمنان تعداد دو هزار و ۶۸۹ شغل ایجاد کردند، گفت: ۲۶درصد تعهد اشتغال سال ۹۹ تا کنون اجرایی شده است.

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان: آماده شناسایی نیازمندی ها و ارائه اقلام ضروری برای سیل‌زدگان هستیم

پیام مازند - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان با اشاره به سیل اخیر در شهرستان تالش گفت: آماده شناسایی نیازمندی ها و ارائه اقلام ضروری برای سیل زدگان هستیم.

پرداخت بیش از ۲۸۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در مازندران

پیام مازند - مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تا کنون بیش از ۲۸۰ میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و صاحبان مشاغل رسته های اعلام شده پرداخت شده است.

ثبت نام ۹ هزار و ۲۴۴ کارگر هرمزگانی در طرح ملی مسکن

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکنون ۹ هزار و ۲۴۴ کارگر در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند.

بسیج کلیه امکانات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت خدمت رسانی به مردم سیل زده گیلان

پیام مازند - جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کریم یاوری مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت رسیدگی به خسارات وارده ناشی از وقوع سیل در شهرستان تالش در اداره کل بهزیستی استان گیلان برگزار شد.

پیام شریعتمداری به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ کارگران، با تقدیم هزاران شهید و جانباز، اجازه ندادند چرخ تولید کشور از حرکت باز ایستد

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: کارگران، دومین قشر عظیمی بودند که با تقدیم هزاران شهید و جانباز، از یک سو درخت انقلاب را در مسیر رشد و بالندگی آبیاری کردند و از سوی دیگر با تلاش شبانه روزی خود نگذاشتند چرخ تولید کشور از حرکت باز ایستد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: عزت و عظمت امروز ایران اسلامی مرهون و ثمره فداکاری‌های دوران دفاع مقدس است

پیام مازند - مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با نواختن زنگ مقاومت در شرکت تراکتورسازی کردستان در سنندج برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که شفافیت در هر فعالیتی تعیین کننده است و می تواند پایه های هر دولتی را تقویت کند، گفت: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است.

سهم یک هزار و ۸۰۰ نفری زنجان از مشاغل خانگی

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از طرح توسعه مشاغل خانگی برای زنجان خبر داد و گفت: سهم استان زنجان از مجموع ۵۴ هزار و ۳۰۰ نفر هدفگذاری کشوری برای اجرای طرح توسعه مشاغل کسب و کارهای خانگی یک هزار و ۸۰۰ نفر است.

‏شریعتمداری خبر داد: پرداخت دومین قسط از معوقات ۸ساله بازنشستگان صندوق فولاد

پیام مازند - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت دومین قسط از معوقات۸ ساله بازنشستگان صندوق فولاد و افزایش ۵۰ درصدی حق عائله مندی این بازنشستگان خبر داد.

۵۰ درصد تعهد اشتغال استان قزوین تحقق یافت

پیام مازند - معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در سال جاری، ایجاد ۱۶ هزار و ۳۷۷ فرصت شغلی را هدف‌گذاری کرده‌اند که تا به امروز هشت هزار شغل معادل ۵۰ درصد آن محقق شده است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعاونی نسخه فوری حل اشتغال جوانان است

پیام مازند - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه معتقد است: اگر بخواهیم یک نسخه فوری برای حل اشتغال جوانان داشته باشیم این راه حل از طریق مسیر تعاونی امکانپذیر است.

سهمیه هرمزگان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ۲۳۰۰ نفر تعیین شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ نفر سهیمه استان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغال خانگی است که با هدف ایجاد اشتغال پایدار و تامین بازار مصرف اجرا می‌شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای تحقق عدالت اجتماعی در جامعه باید تلاش کنیم

پیام مازند - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که برای تحقق عدالت اجتماعی باید در جامعه تلاش کنیم، گفت: تکمیل مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان بافق و ابرکوه در سال جاری از پروژه های عمرانی این اداره کل است که در بهمن ماه افتتاح می شود.

مدیرکل بهزیستی استان البرز : نظارت دقیق ،مستمر و شفافیت راهکار موثر در پیشگیری از فساد و آسیبهاست

پیام مازند - مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست کمیسیون ماده ۲۶ بهزیستی استان با تاکید بر نظارت مستمر در فعالیت ها گفت: فقط با نظارت دقیق ، مستمر ، موثر و شفاف و با اشراف کامل برموضوعات است که می توان از پیش آمدن فساد جلوگیری کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کمک به تامین اشتغال ایثارگران از رسالت‌های ماست

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هدف از انعقاد تفاهم نامه مشترک با بنیاد شهید و امور ایثارگران را کمک به تأمین اشتغال ایثارگران عنوان کرد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در آذربایجان غربی: باید تلاش کنیم با توسعه آموزش‌ها، تغییر را در جامعه رواج دهیم

پیام مازند - نخستین جلسه شورای مهارتی استان آذربایجان غربی با حضور اوسط هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ، شهریاری استاندار آذربایجان غربی و آمیان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و جمعی از مدیران استانی در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رونمایی از سامانه‌های شفافیت، نمود بارز مبارزه با فساد است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: رونمایی از سامانه های شفافیت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمود بارز مبارزه با فساد است.

۲۶ تعاونی برتر استان خراسان رضوی تقدیر شدند

پیام مازند - در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر خراسان رضوی که با حضور علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ، محمد سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ، مدیران دستگاههای اجرایی و تعاونگران برگزار شد از ۲۶ تعاونی برتر خراسان رضوی تقدیر شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عرصه ایجاد فضایی شفاف، موفق ترین وزارتخانه است

پیام مازند - مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام به همراه جانشین و معاونین تعاون و اشتغال اداره کل تعاون، با رییس و اعضای خانه مطبوعات استان ایلام دیدار کردند.

نزدیک به ۳ هزار نفر در خراسان شمالی متقاضی مسکن کارگری شدند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تامین مسکن کارگری در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن، در دستور کار دولت است که در این زمینه تاکنون ۲ هزار و ۷۰۴ نفر متقاضی شده‌اند.

افتتاح دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در یزد

پیام مازند - دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان یزد با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی یزد و مسئولان ارشد جهاددانشگاهی در این سازمان افتتاح شد.

ارائه تسهیلات ۶ میلیارد ریالی به تعاونی‌های تولید کننده ماسک و پوشاک بیمارستانی

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاونی‌هایی که در زمینه تولید ماسک و پوشاک بیمارستانی فعال بودند، ۶ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از پیش بینی بیش از ۴۷ هزار فرصت شغلی خبر داد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای سال جاری ۴۷ هزار و ۳۰۸ فرصت شغلی به طور ناخالص برای استان پیش بینی شده که تاکنون ۲۳ هزار و ۲۰۰ مورد در سامانه رصد ثبت شده است.

بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون، ۱۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از این بیماری در قزوین پرداخت شده است.

۱۷ تعاونی برتر استان سمنان تجلیل شدند

پیام مازند - ۱۷ تعاونی برتر استان سمنان با حضور معاون استاندار سمنان و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان تجلیل شدند.

نقش رسانه های ارتباط جمعی در گسترش فرهنگ تعاون حائز اهمیت است

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: برای کمک به اطلاع رسانی گسترده به مردم به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی و گسترش فرهنگ تعاون و کار نقش رسانه های ارتباط جمعی حائز اهمیت است.

​معاون روابط کار از کاهش شکایات کارگری خبر داد

پیام مازند - معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمار شکایات کارگری در سه سال گذشته اظهارکرد: تعداد کل دادخواست‌های واصله در سال ۱۳۹۶، ۲۹۱هزار و ۵۱۹ مورد بوده که در سال ۱۳۹۷ به ۳۰۲هزار و ۱۷ مورد افزایش یافته و در سال ۱۳۹۸ نیز نرخ ثابتی داشته و معادل ۳۰۲ هزار و ۸۶۰ مورد بوده است. به عبارتی شکایات واصله از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷ فقط ۳.۴ درصد رشد داشته است.

ساير مطالب

هشدار درباره وقوع اعتراض‌هایی شبیه آبان 98

سفر ظریف به مسکو به درخواست پاریس است

مهدهای کودک مازندران با یک‌پنجم ظرفیت فعالیت می‌کنند

آتش انسانی دوباره به جان تالاب میانکاله افتاد

تلاش فضای مجازی برای ناایمن سازی مدارس مازندران

کرونا ورود گردشگر به مازندران را 71 درصد کاهش داد

احتمال توافق قطر با اسرائیل قوت گرفت

مکرون: آمریکا نمی‌ تواند مکانیسم ماشه را فعال کند

نماینده قزوین: دناپلاس نه، شاسی بلند می‌ خواهم

شهرداری‌های مازندران به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوستند

جهاد کشاورزی مازندران نسبت به خطر هجوم آفت مگس میوه هشدار داد

پنج دستگاه اجرایی برتر مازندران معرفی شدند

آزادسازی سواحل از اولویت‌های دولت است

خسارت کم‌کاری و کرونا بر طرح تسطیح اراضی شالیزاری مازندران

دفاع مقدس الگوی خوبی برای خدمت به مردم است

قطار شورای شهر محمودآباد بر ریل استعفا

دولت در شرایط سخت‌ جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی است

لزوم توسعه بخش گردشگری مازندران و آستاراخان

ملت با بصیرت پای نظام جمهوری اسلامی ایستادند

23 دانش‌آموز مازندرانی به مرحله نیمه‌نهایی المپیاد علمی کشور راه یافتند

پرواز مشهد در فرودگاه رامسر برقرار شد

آزادسازی سواحل مازندران از اولویت‌های دولت است

استاندار: توسعه روابط با همسایگان موجب توانمندی اقتصادی مازندران می‌شود

مادران شهدا، شاهدان بی‌واسطه برای ادبیات دفاع مقدس

مشاور تحصیلی: انتخاب رشته تضمینی دروغ محض است

کلنگ کتابخانه عمومی شهیدان معلمی در جویبار به زمین زده شد

بازداشت یک زن به ظن ارسال نامه برای ترامپ

دستگاه های خدمت رسان در موقع بحران غافلگیر نشوند!

زنگ ایثار و مقاومت در مدارس مازندران نواخته شد

حفظ حقوق بیت المال مهم‌ترین خط قرمز دستگاه قضایی

ماجرای تحویل خودروی دنا پلاس به نمایندگان

سپاه همواره فریادرس مردم است

ظریف: آماده تبادل زندانیان با آمریکا هستیم

نامه آمریکا به شورای امنیت علیه ایران

دادگستری مازندران برای اجرای احکام قطعی تغییرکاربری ضرب‌الاجل تعیین کرد

آمریکا، وزارت دفاع ایران را تحریم کرد

نماینده مهاباد: شأن جوانان ما بار 200 کیلویی‌ است؟

فعالیت 14 هزار بانوی مازندرانی در دفاع مقدس

نمایشگاه عکس رزمنده دفاع مقدس در قائمشهر رونمایی شد

کرباسچی بعد از 10سال با کروبی دیدار کرد

محصول 98 درصد از شالیزارهای مازندران برداشت شد

بیش از 2 هزار و 800 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در مازندران پرداخت شد

دانش آموزان در مدرسه قمقمه آب شخصی به همراه داشته باشند

ضرورت تاسیس مراکز نوآوری توسعه تعاون در شهرهای مازندران

درس مقاومت دفاع مقدس باید به نسل های آینده منتقل شود

نباید رشادت‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان از یادها برود

پمپئو: اروپا همچنان احمقانه در برجام مانده است!

تکمیل تعریض جاده کندوان به 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران تجلیل شدند

100 هزار رزمنده دفاع مقدس در مازندران تجلیل می شوند

رویترز: آمریکا بیش از 20 مقام ایرانی را تحریم می‌ کند

3000 پیشکسوت دفاع مقدس در نور تجلیل می شوند

ملت ایران با صلابت راه مقاومت و دفاع مقدس را ادامه می دهد

گرامی‌داشت شهیده مدافع سلامت مازندران در هفته دفاع مقدس

عزم جهادی مقابله با کرونا الگوگیری از دفاع مقدس بود

بازی‌های خانگی نساجی در قائمشهر برگزار نمی‌شود

مخالفت قاطع تروئیکای اروپایی با تحریم ایران

هواپیمای گرگان فرودگاه ساری را ترک کرد

ضرر 100 میلیون دلاری دو هتل ترامپ به خاطر حرف‌ها و اظهاراتش

محور هراز 13 و 14 مهرماه مسدود می‌شود

51 دستگاه تولید ارز دیجیتال در نور کشف شد

رتبه دوم کنکور انسانی : درهیچ کلاس خصوصی شرکت نکردم

تعداد بازداشتی‌ های شهرداری بوشهر به 18نفر رسید

واکنش روسیه به ادعای بازگشت تحریم‌های ایران

پاسخ گوترش به اقدام آمریکا درباره تحریم ایران

پیام تهران به واشنگتن: به جامعه جهانی برگرد

کرونا و فصل جدید در برنامه‌ریزی شهری

شوک شیرین کسب رتبه 10 رشته تجربی برای دانش آموز بابلی

احتمال ابتلای به کووید-19 در مدارس مازندران صفر است

نخستین گروه از پرندگان مهاجر زمستانی مهمان طبیعت مازندران شدند

برنامه‌ریزی و مطالعه مستمر رمز موفقیت رتبه 6 کنکور ریاضی

جاده‌های مازندران زیر بار محدودیت‌های ترافیکی پایان تابستان رفت

دفاعیات سعید مرتضوی در دادگاه رد شد

نمایشگاه دفاع مقدس مازندران گشایش یافت

نماینده ساری: مدیریت درست تحریم منجر به خودکفایی می‌شود

قالیباف: ترامپ و بایدن هیچ تفاوتی با هم ندارند

مخالفت فرانسه، آلمان و انگلیس با تحریم ایران

مهدی هاشمی رفسنجانی از زندان اوین آزاد شد؟

صالحی: آژانس درخواست دیگری برای بازرسی ندارد

ظریف: آمریکایی‌ ها می‌ دانند قطعنامه‌ ها برنمی‌ گردد

واکنش ایران به اقدام آمریکا در بازگشت تحریم‌ ها

پاسخ هوشمندانه ایران در صورت آغاز ماجراجویی جدید آمریکا

آمریکا مکانیسم ماشه علیه ایران را فعال کرد

کمربندی نور به رویان مهم ترین پروژه شهرستان نور

مردم به شورا و شهرداری اعتماد ندارند

درس های دفاع مقدس باید به نسل های مختلف جامعه منتقل شود

سپاه کربلا 182 طرح عمرانی هفته دفاع مقدس افتتاح می‌کند

انتقاد معاون استاندار از وضعیت جهش تولید در سه شهرستان غربی مازندران

روحانی: شنیدم بیماریِ خطرناکتر از کرونا شایع شده

مسابقات ورزش رزمی در مازندران مجازی برگزار شد

شبکه توزیع برق آمل ایمن‌سازی شد

فرمانده کل سپاه به ترامپ: وعده انتقام قطعی است

پنج شکارچی غیرمجاز در مازندران دستگیر شدند

فرزندان مددجویان چهار استان در مازندران آموزش خلبانی پهپادی دیدند

واکنش واعظی به شایعه نفوذ او بر روحانی

مدیر آموزش‌وپرورش: سرعت اینترنت مهم‌ترین چالش دانش آموزان کلاردشتی است

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران : شبکه شاد آسیب اجتماعی ندارد

100 هزار نفر از رزمندگان مازندران تجلیل می‌شوند

معاون وزیر خواستار تشکیل سازمان نوسازی در وزارت ورزش شد

پوشش تلفن همراه در مناطق روستایی مازندران 70 درصد است