پیام مازند

آخرين مطالب

وزارت رفاه

حدود ۷۰ درصد جمعیت روستایی و عشایری ایلام تحت پوشش بیمه روستاییان هستند

پیام مازند - رییس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ایلام گفت: ۱۷ هزار نفر از سرپرستان خانوارهای روستایی و عشایری ایلام فاقد هر گونه بیمه هستند و پوشش بیمه‌ای آنان در دستور کار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان قرار دارد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان:آموزش فراگیر کارگران و کارفرمایان در زمینه ارتقای فرهنگ ایمنی و بهداشت محیط کار ضروریست

پیام مازند - نشست هماهنگی و هم اندیشی بازرسان کار استان سمنان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، مدیر روابط کار، رئیس اداره بازرسی کار و بازرسان کار در محل این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز: ثبت نام بیش از ۲۶ هزار نفر البرزی در سامانه بیمه بیکاری کرونا

پیام مازند - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان البرز گفت: ۲۶ هزار و ۲۱۰ نفر در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام کردند به خاطر کرونا کار خود را از دست داده‌اند.

کرونا به ۱۷ هزار راننده در استان مرکزی خسارت وارد کرد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: بر اساس آمار موجود، ۲۱ هزار واحد کسب و کار در استان مرکزی به واسطه ویروس کرونا دچار آسیب شده‌اند که بیش از ۱۷ هزار مورد آن مربوط به رانندگان حمل و نقل عمومی درون و برون شهری این استان است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: سیاست‌ وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی حفظ اشتغال و صیانت از نیروی کار در شرایط کروناست

پیام مازند - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان تایباد گفت:سیاست‌ وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی حفظ اشتغال و صیانت از نیروی کار درشرایط کروناست.

۴۰۷ هزار واحد در سامانه کارا ثبت نام کرده اند

پیام مازند - بر اساس آخرین آمارها، تعداد ۴۰۷ هزار واحد تاکنون در سامانه کارا ثبت نام کرده اند. از این تعداد، پرونده ۱۶۵ هزار واحد (۱۴ درصد کل ثبت نام شدگان) معادل ۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از تسهیلات تکمیل و جهت پرداخت به مؤسسات و بانک های عامل ارسال شده است.

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی با اشاره به تداوم پیامدهای کرونا : گردشگری به حمایت های بیشتری نیاز دارد

پیام مازند - با افزایش خطرات بیماری کرونا و تداوم رکود بخش گردشگری، روشن است حمایت های مصوب از جمله تسهیلات پرداختی کرونا، کافی نیست و باید اقدامات جدیدی برای این بخش دردستور کار قرارگیرد .

۱۳ هزار واحد تولیدی خراسان رضوی تسهیلات می‌گیرند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: ۱۳ هزار و ۷۹۹ کارفرمای واحدهای تولیدی و کسب کار در این استان که از شیوع ویروس کرونا خسارت دیده‌اند، برای دریافت تسهیلات جبرانی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

مرکز نوآوری و توسعه بخش تعاون استان البرز راه اندازی می‌شود

پیام مازند - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست تخصصی مشترک با سید اسحاق جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان گفت: مرکز نوآوری و توسعه تعاون در استان البرز به صورت پایلوت در کشور راه اندازی می شود.

جلسه شورای راهبردی فرهنگی استان تهران با موضوع خانه های فرهنگ کار برگزار شد

پیام مازند - در راستای برنامه ریزی فرهنگی و تحقق ارتقای فرهنگ کار در جامعه کار و تولید، جلسه هیات اجرایی خانه های فرهنگ کار استان تهران با حضور شهریار احمد بیگی مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حنانه نبوی سرپرست مدیریت اجتماعی و اعضای هیات اجرایی خانه های فرهنگ کار استان تهران برگزار شد.

هفت میلیارد ریال به شرکت‌های حوزه حجاب و عفاف استان مرکزی تسهیلات پرداخت شد

پیام مازند - مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: هفت میلیارد ریال تسهیلات در سه ماه اول امسال از سوی این بانک به شرکت‌های فعال در بخش عفاف و حجاب استان پرداخت شد.

۶۰ میلیارد ریال سهم چهارمحال و بختیاری از تسهیلات مشاغل خانگی

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهار محال و بختیاری با تشریح کلیات تسهیلات مشاغل خانگی سهم استان برای سال جاری از محل اعتبارات این حوزه را ۶۰میلیاردریال عنوان کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین خبر داد: ۷۳۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به قزوین اختصاص یافت

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: ۷۳۱ میلیارد تسهیلات اشتغال به بنگاه‌های آسیب دیده قزوین بر اثر شیوع کرونا اختصاص یافته است که باید تا پایان مرداد ماه جذب شود.

مشاغل آسیب دیده از کرونا در کردستان، تسهیلات حمایتی با بازپرداخت ۲ ساله دریافت می‌کنند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دومین نشست سال جاری این شورا با اشاره به اختصاص ۴۳۶ میلیارد تومان اعتبار برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در کردستان، گفت: این تسهیلات با نرخ ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲ ساله به واجدین شرایط پرداخت می شود.

نخستین جشنواره قصه‌گویی کودکان روستایی و عشایر آغاز شد

پیام مازند - نخستین جشنواره قصه‌گویی کودکان روستایی و عشایر با عنوان «قصه‌گوی صبا» با هدف ترویج فرهنگ قصه‌‌گویی و ارتقای دانش اقتصادی کودکان روستایی و عشایر، امروز ۲۳ تیرماه آغاز می شود.

بیستمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور در استان یزد تاسیس شد

پیام مازند - از سال گذشته تاکنون با ابلاغ دستور العمل انحلال تعاونی‌های غیرفعال تعداد ۲۴۰ تعاونی غیرفعال استان منحل شده و طبق برنامه تا پایان سال، ۶۰۰ تعاونی دیگر نیز منحل خواهند شد.

بیش از ۶ هزار واحد آسیب دیده از کرونا به بانک های عامل استان لرستان معرفی شدند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: تعداد ۶ هزار و ۹۲۱ واحد کسب و کار آسیب دیده از کرونا در این استان برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

شریعتمداری: تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات ویژه کرونایی ضروری است

پیام مازند - سومین نشست «کمیته راهبری اجرای دستورالعمل اعطای تسهیلات ویژه کرونا» به منظور بررسی روند اعطای این تسهیلات برای کسب و کارهای به شدت آسیب دیده ازکرونا، مسائل مربوط به ثبت نام و پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای مشمول برگزار شد.

تبریک توئیتری شریعتمداری به مناسبت هفته تامین اجتماعی

پیام مازند - "محمدشریعتمداری " وزیرتعاون ،کارورفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : " درمان تامین اجتماعی باتیمار‌ سی هزارنفراز هم وطنان مبتلابه کرونا و تقدیم شهدای خدمت،حمایت سازمان علیرغم تنگناهای مالی از بنگاههای آسیب دیده و‌رساندن کف دریافت بازنشستگان سی ساله تامین به بیش ازدومیلیون وهفتصدهزار تومان ازمردادماه نام سازمان ‌رادرخشان کرد. ‎#هفته تامین اجتماعی مبارک

‏شریعتمداری با تبریک هفته بهزیستی ؛ توفیق دارم هر روز با فردی از مخاطبان بهزیستی صحبت می کنم

پیام مازند - "محمدشریعتمداری " وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی درحساب شخصی توئیتر خود نوشت : " یکی از انگیزه های این بخش از عمرم امکان ‌خدمتی است که به نجیب ترین ‌از خلق خدا نصیب شده است . توفیق دارم هر روز با فردی از مخاطبان بهزیستی صحبت می کنم . شاید عامل امیدبخش زندگیم در این ایام کمک ، به خدمت به این قشر از جامعه است . ‎#هفته_بهزیستی مبارک

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: امسال بیش از ۶ میلیارد تومان برای ایجاد مشاغل خانگی اختصاص یافت

پیام مازند - نشست حجت الاسلام موسی احمدی نماینده شهرستان های دیر ،کنگان ،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی و حمیدرضا پناه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.

بیش از ۳ هزار واحد کسب و کار آسیب دیده از کرونا در کرمانشاه به بانک معرفی شدند

پیام مازند - هشتمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه به ریاست حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان و مدیران کل دستگاه های اجرایی، مدیران موسسات و بانک های عامل با رویکرد تشریح جزئیات تسهیلات ویژه بنگاه های اقتصادی آسیب دیده از کرونا در محل سالن شهدای دولت برگزار شد.

تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی سال ۱۳۹۹ استان همدان ابلاغ شد

پیام مازند - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان از ابلاغ ۶۳ میلیون ریال اعتبار مشاغل خانگی در سال ۹۹ خبر داد و گفت : اولویت پرداخت تسهیلات به طرح های پشتیبانی منطبق با ظرفیت‌ها و اولویت‌های استان است .

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر لزوم استفاده از همه ظرفیت ها جهت جذب تسهیلات بنگاه های آسیب دیده از کرونا

پیام مازند - نشست بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا با حضور دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در استانداری گیلان برگزار شد.

بهزیستی زنجان در هفته بهزیستی ۴۰ طرح افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌کند

پیام مازند - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته همزمان با هفته بهزیستی و گرامیداشت چهلمین سالگرد تاسیس این سازمان، ۴۰ طرح در این استان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

معرفی ۹۵۷ کارگاه در هرمزگان برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به این که دولت در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا با حفظ اشتغال بنگاهها و صیانت از نیروی کار، تسهیلاتی را به بنگاههای اقتصادی پرداخت می کند، گفت: تاکنون۹۵۷ کارگاه در استان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در البرز : عمده فعالیت ورزش کارگری در حوزه همگانی و سلامت محوری کارگران است

پیام مازند - رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در مجمع انتخاباتی هیات ورزش کارگری استان البرز ، عمده فعالیت ورزش کارگری را در حوزه همگانی و سلامت محوری کارگران معرفی کرد.

کاهش ۶ درصدی نرخ بیکاری در خراسان رضوی در سال گذشته

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: برای اولین بار در پاییز سال گذشته نرخ بیکاری خراسان رضوی به ۶.۳ درصد و نرخ بیکاری روستایی ۱.۳ درصد کاهش پیدا کرد که نتیجه کار جهادی و تمرکز مباحث اقتصادی همه ارکان در این استان بود.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: دانشگاه الزهرا میتواند گام موثری در ایجاد شتاب دهنده تخصصی زنان بردارد

پیام مازند - جلسه هم اندیشی آمیان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با حضور زیبرزانی عضو هیات علمی و رئیس کارآفرینی دانشگاه الزهرا ارومیه برگزار شد.

الگوی آموزشی سیما مهارت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز تدوین شد

پیام مازند - مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز از تدوین الگوی آموزشی سیما مهارت با هدف اجرای دوره های مهارتی در قالب استانداردهای آموزشی مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از طریق شبکه های سیمای ملی و استان البرز خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: ۷۸ هزار اشتغال در استان کرمانشاه از طریق شرکت های تعاونی ایجاد شده است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۷۸ هزار اشتغال در استان کرمانشاه از طریق شرکت های تعاونی ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بیش از ۶ هزار میلیارد ریال سهم استان مرکزی از تسهیلات جبران خسارت کرونا است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۶ هزار و ۵۱۰ میلیارد ریال سهم این استان از ۴۰۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات جبران خسارات بیماری کرونا در کشور است.

۱۲۰طرح اشتغال و مسکن مددجویان ایلامی افتتاح می شود

پیام مازند - مدیرکل بهزیستی ایلام با تشریح برنامه های هفته بهزیستی و چهلمین سالگرد تاسیس این سازمان گفت: در این هفته در مجموع ۱۲۰ طرح اشتغال و مسکن مددجویان بهره برداری خواهد شد.

۲۷ هزار کارگر ساختمانی در اردبیل ساماندهی شدند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با استفاده از ظرفیت های تشکل های کارگری و انجمن های صنفی ۲۷ هزار کارگر ساختمانی در اردبیل ساماندهی شدند.

آمریکا با برخورد سیاسی در بحران کرونا مردود شد

پیام مازند - محمد شریعتمداری در اجلاس جهانی سازمان بین المللی کار با عنوان " کووید ۱۹ در دنیای کار" که به صورت مجازی برگزار شد با بیان اینکه شیوع کرونا مجالی برای محک باور و اراده‌ی جامعه جهانی برای تعاون، نوعدوستی و عدالت خواهی بود ،گفت: یکی از دولت هایی که با شیوع ویروس یکجانبه گرایی در جهان در این آزمون نمره نا مناسبی گرفت دولت آمریکا بود که با برخورد سیاسی با این بحران عملاً مردود شد.

افتتاح دو مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در گرگان و گنبد

پیام مازند - دو مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی "اندیشکده تعالی فرزانگان" در گرگان و "هماهنگ دشت " در گنبد کاووس و همچنین کافه کارآفرینی "هماهنگ دشت " در شهرستان گنبد کاووس با حضور مدیرکل دفتر اموربانوان استانداری گلستان، مدیر اشتغال و کارآفرینی استان و جمعی از مسئولین استانی ، کارآفرینان وفعالان اقتصادی افتتاح شد.

راه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گشوده شد

پیام مازند - محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : ​ با تدبیر ‎#رئیس جمهور و با تأدیه ۳۲ هزار میلیارد تومان از دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی با پیشنهاد متفق اینجانب، وزیر اقتصاد، رئیس سازمان برنامه، در قالب واگذاری بخشی از سهام‌ ۹ شرکت مهم، راه همسان سازی ‎#حقوق ‎#بازنشستگان تامین_اجتماعی که از عزیزترین اقشار جامعه ما هستند گشوده شد.

ساير مطالب

50 هزار تن گندم از کشاورزان مازندرانی خریداری شد

اوضاع نگران کننده صید کیلکا در مازندران

متهم ارزی: بدهی بانکی جرم نیست، افتخار است!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/16

شمار ناوگان باری در مازندران 18 درصد رشد یافت

عدم استقبال مازندرانی‌ها از گوشت مرغ منجمد

واردات تلفن‌ همراه بالای 300 یورو ممنوع شد

افزایش مداوم قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری

برآورد اعتبار 500 میلیارد تومانی برای گازرسانی منطقه کجور

ممنوعیت خرید و فروش دام بدون بیمه و هویت‌گذاری در مازندران

پرداخت 83 میلیارد تومان تسهیلات به تولیدکنندگان مازندرانی

افزایش 30 تا 35 درصدی قیمت لوازم خانگی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/15

راه‌اندازی 9 نیروگاه مقیاس کوچک در مازندران

وزارت صنعت، خواستار افزایش قیمت خودرو شد

کشاورزان مازندران صاحب کارت سوخت می‌شوند

9 نیروگاه کوچک در مازندارن در دست ساخت است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/14

اجرایی شدن شهرک صنایع دستی و گردشگری رامسر در پیچ و خم بروکراسی اداری

تکمیل بیمارستان فوق تخصصی تنکابن نیازمند 85 میلیارد تومان اعتبار است

قیمت‌ های عجیب و غریب در بازار مسکن

چقدر با ونزوئلایی شدن فاصله داریم؟

سرای تجاری مازندران در داغستان راه اندازی می شود

کاهش 80 درصدی مصرف سم در مازندران

واردات بی ضابطه برنج در فصل برداشت محصول

بانک ها هیچ واحد تولیدی را تملک نکنند

کشت مکانیزه 98 هزار هکتار اراضی کشاورزی در مازندران

احتمال اختصاص یارانه بنزین به خانوار‌ها

50 درصد تالارها ورشکسته مطلق شدند

در رونق تولید شجاعت کاری ندارید جابجا می‌شوید

دلالان قدرت رقابت کشاورزی مازندران را گرفته‌اند

اعتبار 53 میلیارد تومانی برای تقویت شبکه تلفن همراه نوشهر، چالوس و کلاردشت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/12

جزئیات جدید از تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران

پرواز پهبادهای کشاورز در آسمان مازندران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/11

اتحادیه و تعاونی های صیادی در مازندران الگویی برای تمام کشور

افزایش غیرقانونی قیمت اقلام بهداشتی در مازندران

آغاز رهاسازی 25 میلیون قطعه بچه ماهی سفید در مازندران

آغاز رهاسازی بیش از 20 میلیون قطعه بچه ماهی سفید در مازندران

افزایش مقاصد صادرات مازندران

افزایش مقاصد صادرات مازندران در دولت تدبیر و امید

چند دقیقه "کرونایی" با کارگران مازندرانی

جوجه‌ریزی 4 میلیون قطعه‌ای در ساری

بازگشت 6 واحد تولیدی راکد بهشهر به چرخه تولید تا پایان امسال

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/10

فرزندان بازنشستگان وام 20میلیونی می‌ گیرند

سود سپرده‌ های بانکی مشمول مالیات می‌ شوند؟

85 درصد بازنشستگان زیر خط فقر زندگی می‌ کنند

363 میلیارد ریال از مطالبات مراکز درمانی مازندران پرداخت شد

گیاهان دارویی؛ کشتی پرسود اما سنتی در مازندران

سرمایه‌گذاری 450 میلیارد تومانی دولت برای کاهش ضایعات برنج مازندران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/09

جزئیات مصوبه مهم دولت برای حمایت از مستاجران

قیمت آپارتمان‌ های نقلی در تهران

فرمانداری تهران: خبر اجاره پشت‌ بام‌ ها صحت ندارد

قیمت مرغ در مازندران کاهشی شد

موج نگرانی مسئولان مازندران از عملکرد معدن‌کاران

قیمت جدید انواع محصولات لبنی اعلام شد

پایین‌ ترین رشد اقتصادی کشور رقم خورد

رونمایی از خودروی جدید ایران‌ خودرو

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/08

رشد 140 درصدی اشتغال گردشگری در مازندران

جهش پنج برابری سرمایه‌گذاری صنعتی در مازندران

موانع فراروی تولید و اقتصاد را رفع کنیم

بازگشت 10 میلیون دلار ارز به بانک های مازندران

خرید تضمینی گندم در مازندران 39 درصد رشد یافت

از سلطان مسکن هم رونمایی شد

خبر مهم مدیر عامل ایران خودرو برای خریداران

وام مسکن افزایش می‌ یابد؟

حذف جریمه‌ های خروج از طرح بعد از ساعت 14

دستورات مهم روحانی به وزرا درباره ارز و مسکن

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/07

چراغ سبز دولت برای ساخت آپارتمان‌ های 25 متری

از منطقه آزاد "مازندران" چه خبر؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/05

هزینه یک خانوار شهری در تهران چقدر است؟

قیمت لبنیات رسما افزایش یافت

قیمت هر شانه تخم‌ مرغ به 28 هزار تومان رسید

به جای جریمه واحدهای خرد مانع قاچاق کالا شوید!

فعالیت 2 هزار واحد صنفی بدون پروانه کسب در چالوس

صنایع "بسته‌بندی" نیاز اصلی باغداران مازندرانی

پیشنهادات یک اقتصاددان برای حمایت از تولید در پساکرونا

کشاورزی مازندران در انتظار زیرساخت‌ها!

مازندران برنج چند میلیون ایرانی را تامین می‌کند؟

تولید محصولات جدید در دستور کار شرکت نکاچوب قرار گیرد

آغاز رهاسازی بچه‌ ماهیان سفید در دریای خزر

قدردانی استاندار از عملکرد مدیریت بانک صادرات مازندران

بیمه روستائیان برای جلوگیری مهاجرت از روستا باشد

کشاورزی در مازندران و مشکلاتی که تمامی ندارد!

کشت مکانیزه برنج در 97 هزار هکتار از شالیزارهای مازندران

بازار مازندران در چالش تاخت‌ و تاز کرونا!

طرح "سامانه جامع انبارها" در مازندران اجرایی می‌شود

برگزاری کارگاه‌های آموزشی بازاریابی دیجیتال در مازندران

تخلیط برنج در یک کامیون 10تنی، 100 میلیون تومان سود دارد!

سیاست‌های مالیاتی تشویقی است یا تنبیهی؟

بندر بابلسر "هاب" صیادی شمال کشور می‌شود

با بلاست برنج چه کنیم؟

آتش زیرخاکستر!

4 خطه شدن 72 کیلومتر از جاده هراز