پیام مازند

آخرين مطالب

وزارت رفاه

پایگاه رفاه ایرانیان چیست؟

پیام مازند - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی در دیدار اعضای شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر را از جمله پیشنهادهای کارشناسان برای کاهش مشکلات مردم برشمردند.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: رفتار بسیجی، شیرازه زندگی یک مسلمان است

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تشکیل شورای عالی هماهنگی بسیج استانی، فرماندهان بسیج سازمان های تابعه و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می توانند با هم ارتباط داشته باشند و کارهای خود را به شکل مطلوب تری پیش ببرند.

افزایش خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید فارس در اوج شیوع کرونا

پیام مازند - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و ضرورت کاهش ترددهای حضوری،زیرساخت ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید و تعاونگران این استان افزایش یافته است.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس روابط عمومی وزارت کار درباره نحوه حمایت جبرانی خانوارها

پیام مازند - حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ در گفتگوی زنده اینستاگرامی درباره شرایط و نحوه حمایت جبرانی خانوارها در محدودیت های شدید کرونایی سخن می گوید.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشور: نوبت هشتم وام ضروری بازنشستگان کشوری امروز پرداخت می شود

پیام مازند - معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.

۷ تفاهم‌نامه کارآفرینی با بخش گردشگری چهارمحال و بختیاری منعقد شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته کارآفرینی و با هدف رونق اشتغالزایی در بخش گردشگری استان ۷ تفاهم‌نامه با بخش‌های مختلف گردشگری استان منعقد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: به دنبال تقویت اکوسیستم کارآفرینی در استان گیلان هستیم

پیام مازند - به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی مراسم سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن الغدیر استانداری برگزار شد.

امسال ۳۵ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد شد

پیام مازند - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در بیستمین نشست شورای اشتغال استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۳۵ هزار شغل در استان ایجاد شده است.

ثمره کارآفرینی ایجاد فرصتهای شغلی و تولید ارزشهای نو در جامعه است

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در جمع کارآفرینان استان ثمره کارآفرینی را ایجاد فرصتهای شغلی پایدار و تولید ارزشهای نوین در عرصه ای اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد .

​پرداخت ۳۰ درصدی یارانه دستمزد به کارفرمایان هرمزگانی

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در صورت جذب نیروی کار شغل اولی در بنگاههای اقتصادی استان، ۳۰ درصد مبلغ دستمزد نیروی کار به صورت یارانه از طرف دولت به مدت یک سال به کارفرمایان پرداخت می‌شود.

پایداری تولید در فارس مستلزم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است

پیام مازند - در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با رییس کل دادگستری این استان بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط کار برای پایداری تولید و وجود امنیت در این حوزه علی‌رغم اوج گیری بیماری کرونا تاکید شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان این که کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند، گفت: با بهره‌برداری از فاز جدید شرکت قطعه‌بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

پیام مازند - رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های تابعه برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگران

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امنیت امروز ما مدیون فداکاری‌هایی است که شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان و سلامتی خود فراهم کردند و امروز نیز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است .

خراسان شمالی در پوشش بیمه‌ روستاییان از کشور جلوتر است

پیام مازند - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: بر اساس آمار ارایه شده صندوق مرکزی، این استان با پوشش ۳۲ درصدی جامعه هدف، ۱۱ درصد از میانگین کشوری این شاخص جلوتر است.

حمایت از بنگاه‌های اقتصادی البرز با مشوق بیمه‌ای در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ارائه مشوق بیمه ای برای صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد

هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا

پیام مازند - به همت مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا برگزار شد.

نماینده ویژه وزیر کار در استان لرستان خبر داد: طرح‌های توسعه‌ای چهار شهرستان لرستان تا دو هفته آینده مشخص می‌شود

پیام مازند - معاون روابط کار و نماینده ویژه وزیر تعاون در استان لرستان گفت: اجرای طرح های توسعه ای و ایجادی دارای اولویت در چهار شهرستان پلدختر، رومشکان،کوهدشت و چگنی استان لرستان ظرف دو هفته آینده مشخص می شود .

۴۱ تعاونی جدید در استان زنجان تشکیل شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل ۴۱ تعاونی جدید از اول سال جاری در استان زنجان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: بکارگیری هر تعداد فارغ التحصیل دانشگاهی ۲ سال معاف از حق بیمه دارد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: کارفرمایانی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را جذب کنند ۲ سال از حق بیمه سهم خود برای بکارگیری هر تعداد نیروی جدید فارغ التحصیلان دانشگاهی معاف می شوند.

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد

پیام مازند - اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" با مشارکت بیش از ۸۰ نفر از نمایندگان سازمان های تابعه و ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و با حضور کارشناسان ارشد سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.

شریعتمداری: برای زدودن چهره های خشن فقر و بی عدالتی نیازمند همراهی بسیج هستیم

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج گفت : این وزارتخانه به عنوان متولی بزرگترین نهاد اجتماعی در دولت که به همراه نهادهای اقتصادی کشور در تامین معیشت،اشتغال و رفاه مردم این کشور نقش دارد ، برای زدودن چهره های خشن فقر و بی عدالتی و ارتقاء سطح رفاه اجتماعی، ایجاد فرصت های مکمل اشتغال، دستیابی سریع به اهداف خود و برداشتن موانع در این مسیر، نیازمند همکاری و همراهی بسیج این بزرگترین نهاد مردمی و انقلابی است.

با دستور شریعتمداری ؛ مرکز تلفن ۲۵۰۰ پاسخگوی سوالات حوزه روابط کار شد

پیام مازند - هم زمان با آغاز تعطیلی دو هفته ای ستاد مقابله با کرونا، با دستور " محمدشریعتمداری" وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، زمینه استفاده ازمرکز تلفن ۲۵۰۰ صندوق بازنشستگی کشوری برای معاونت روابط کار با هدف پاسخگویی به سوالات جامعه هدف این معاونت تسریع شد .

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد : عواید پروژه آزاد راه شرق اصفهان به جیب بازنشستگان می‌رود

پیام مازند - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: آزادراه شرق اصفهان می تواند نقش مهمی در توسعه کشور داشته باشد و عواید اجرای چنین طرح های و سرمایه گذاری هایی به بازنشستگان و ذی نفعان صندوق خواهد رسید.

تحقق یک وعده دیگر؛ با اعمال همسان سازی و افزایش ۱۵ درصد سالانه،به طور متوسط۵۲درصد به حقوق بازنشستگان فولاد افزوده شد

پیام مازند - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از تحقق یک وعده دیگر مبنی بر عملیاتی شدن وعده همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد خبر داد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کار خبر داد؛ توقف دوهفته ای فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف در مناطق قرمز

پیام مازند - در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر حضور یک سوم کارکنان در مناطق قرمز ، فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف کار از اول تا ۱۴ آذر ماه سال جاری به مدت دو هفته متوقف می شود.

لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای افزایش کیفیت صدور آرا

پیام مازند - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بر لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای بالابردن کیفیت صدور آرا تاکید کرد و گفت: باید از این طریق از تضییع حق و حقوق کارگر و کارفرما جلوگیری شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینی از محور های اصلی رشد و توسعه است

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به این که کارآفرینی از محورهای اصلی رشد و توسعه است، از برگزاری بیش از ۳۰ برنامه و نشست تخصصی در حوزه کارآفرینی و اشتغال در هفته جهانی کارآفرینی در کرمانشاه به صورت برخط خبر داد.

عالی‌ترین نظارت، نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت است

پیام مازند - ایجاد رضایتمندی در مردم، تحقق وعده ریاست‌جمهوری در ایجاد شفافیت و نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت از مهمترین ویژگی های سامانه ملی دیده بان سازمان بهزیستی کشور (۱۴۸۲ ) است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است که با ایجاد تعاونی های جدید و اشتغال پایدار به رفاه مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و جامعه برسیم و این مهم، حمایت همه جانبه نمایندگان را می طلبد.

اصل سه جانبه گرایی، وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال می کنیم

پیام مازند - سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در دیدار با سید حسین رسولی دبیر اجرایی خانه کارگر استان گفت: اصل سه جانبه گرایی و وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

فعالیت صندوق کارآفرینی امید البرز در راستای اهداف پروژه اشتغال مهارت محور

پیام مازند - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در دیدار با مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان از فعالیت های هدفمند فی مابین فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید البرز در جهت اهداف اشتغال مهارت محور خبر داد

۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

پیام مازند - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از مجموع درخواست‌های جبران خسارت کرونا که به بانک‌های این استان ارائه شده، تاکنون ۹۹ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

طرح همسان‌سازی مستمری‌، مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر عملیاتی شد

پیام مازند - برای اولین بار طرح همسان‌سازی مستمریها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اجرا شد که با اجرای این طرح به طور میانگین ۵۲ درصد مستمری، مستمری‌بگیران افزایش یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: عدم‌تناسب میان نظام آموزشی و نیاز بازارکار منجر به بیکاری می شود

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در آئین افتتاحیه برنامه های هفته جهانی کارآفرینی که به صورت وبینار برگزار شد، ضمن اشاره به نحوه شکل گیری اندیشه کارآفرینی گفت: نگاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مقوله کارآفرینی، نگاه ایجاد کسب و کار است.

حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار

پیام مازند - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز در نشستی با مدیرکل امور اجتماعی استانداری از حمایت این صندوق از خانوارهای حاشیه‌نشین در راستای حل مشکلات اقتصادی و ایجاد مشاغل پایدار برای آنان در استان خبرداد.

هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ در جهت ترویج و توسعه کارآفرینی است

پیام مازند - مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاحیه مجموعه نشست های هفته جهانی کارآفرینی در کرمانشاه در بستر فضای مجازی در نخستین روز از هفته جهانی کارآفرینی گفت: هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ در جهت ترویج و توسعه کارآفرینی است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: کارگران ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور هستند

پیام مازند - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به شعار سال مبنی بر "جهش تولید" بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور تأکید کرد.

رونمایی از سامانه الکترونیکی برگزاری انتخابات تشکل ها (سابا) در استان اصفهان

پیام مازند - نشست رسانه ای رونمایی از سامانه الکترونیکی برگزاری انتخابات تشکل ها (سابا) در استان اصفهان با حضور کامران کلانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد.

آغاز طرح معافیت ۲۳ درصدی کارفرمایان از حق بیمه سهم کارفرمایی در آذر بایجان شرقی

پیام مازند - کارفرمایان واحدهای تولیدی صنعتی و خدماتی آذربایجان شرقی در صورت بکار گیری نیروی کار جدید از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی از دو سال معافیت ۲۳درصدی حق بیمه سهم کارفرما برخودار می شوند.

خبر خوب شریعتمداری؛ همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عملیاتی شد

پیام مازند - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از عملیاتی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خبر داد.

ساير مطالب

از مخالفت با استخراج ارز دیجیتال تا احداث شهرک رمز ارز در فریدن

خیار هم گران شد

زمان آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی کلاس f خرم‌آباد مشخص شد

صادرات دو هزار تنی کیوی و هشت هزار اصله‌ای گل و گیاه از بندر نوشهر

زارعی: راه ایران از مذاکره با کشاورزان و جوانان می‌گذرد

کشف 32 قطعه خاویار نارس در مازندران

بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بورس امروز/ تب حقیقی‌ها برای تزریق پول در نیمه‌ی دوم بالا گرفت

از هزینه‌های سرسام‌آور درمان تا عدم تعهدات بیمه‌ای؛ ناباروری در ایران بیمه نیست

روند ساخت پروژه نیروگاه زباله سوز ساری بی وقفه ادامه دارد

زندیان: پشت مردم از تورم و گرانی و کاهش ارزش پول ملی خم شده است

نقدینگی در حال ورود دوباره به بازار سهام است

انتخاب هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت از میان مشمولان این سهام

نقدینگی در حال ورود دوباره به بورس است

انتخاب هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت از میان سهامداران

قیمت روغن افزایش می‌ یابد

صدور اولین قبض جریمه یک میلیون تومانی + عکس

مناسب‌ شدن شرایط قیمتی مرغ ظرف 10روز آینده

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 آذر 99

واکسن کرونا چقدر می‌ارزد؟

اعلام قیمت 10 قلم محصولات لبنی پرمصرف

فرصت دوهفته‌ای کشاورزان برای کشت کلزا

کاهش قیمت گوجه در بازار مازندران/موز هچنان روی دور گرانی است

طرح یارانه کالاهای اساسی منجر به افزایش نقدینگی و تورم می‌شود

بحران جنگل‌خواری و کوه‌خواری در شمال کشور؛ حال منابع ملی مازندران خوب نیست

پشت‌پرده کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو

چراغ سبز برای ورود پول‌های پارک‌شده به میدان بورس

افتتاح کارخانه زباله‌سوز نوشهر در آینده نزدیک

کمک 30میلیارد دلاری صندوق بین‌المللی پول به کشورها

تعطیلی بازار طلا در شهرهای ساری، آمل و بهشهر

ادامه فعالیت نیروگاه شهید سلیمی نکا در روز‌های کرونایی

میزان افزایش حقوق کارکنان در سال آینده اعلام شد

قیمت مرغ به ٢٧ هزار تومان افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1 آذر 99

30درصد اصناف تهران اجازه فعالیت دارد

سند واحدهای راکد صنعتی مازندران باطل می‌شود

پلاک گذاری 16 هزار و 846 راس دام سبک و سنگین در سوادکوه

جهش تولید مرکبات مازندران و لزوم تامین بازار داخلی و خارجی

الزام واحدهای صنفی جهت ثبت نام در سامانه سلامت و دریافت کد

مصرف روزانه روغن در مازندران 170 تن است

بازگشت رونق کشت کلزا به مزارع مازندران/صرفه اقتصادی کشت کلزا

28 مجوز مشاغل خانگی کشاورزی در جویبار صادر شد

رشد نقدینگی بیش از رشد اقتصادی است/چگونه نرخ تورم در کشور کنترل می شود؟

مزایای کمرنگ کردن صفرها از پول

جزئیات کامل افزایش کارمزد خدمات بانکی از اول آذر

چراغ روشن توسعه روستایی در زادگاه سیمرغ مازندران

محدودیت بازار فریدونکنار مستلزم همکاری دستگاه‌های مرتبط است

لزوم استفاده از کارگران بومی در طراحی سنگ‌های تزئینی

تغییر رمز کارت به صورت غیرحضوری رایگان است

کارت به کارت تا سقف 10میلیون تومان مجاز شد

نحوه فعالیت صرافی‌ ها از شنبه اعلام شد

پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق کارگران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 آبان 99

تعطیلی 15 روزه بازار طلا و جواهر تهران

صدور گواهی صادرات 22 تن کیوی از ساری به ازبکستان

کشت محصولات پاییزه در 5700 هکتار از مزارع قائم شهر

جهش معاملات بورس مازندران در شوک شاخص بازار

پروازهای جدید با قیمت‌های عجیب؟

لبنیات دوباره گران شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 28 آبان 99

قیمت خودرو تا هفته آینده کاهش خواهد یافت + لیست قیمت خودروهای داخلی

تولد اسکناس‌های بین نسلی و گذار از 4 صفر

اشتیاقی: اگر اجازه تشکیل حباب را نمی‌دادند شاخص تا این حد سقوط نمی‌کرد / بازگشت امید به بازار سهام

کارتخوان سیار چه مزایایی دارد و نحوه خرید آن چگونه است؟

کارگران بی‌حقوق شهرداری خرم‌آباد و وعده‌های بی‌سرانجام مسئولان

خط لوله دامغان - کیاسر - نکا به خطوط لوله شمال کشور متصل شد

98 واحد کشاورزی ساری چهار میلیارد تسهیلات کرونایی گرفتند

کمک 100 هزار تومانی دولت به یک‌ سوم ایرانی‌ها

366 هکتار اراضی ملی مازندران از زمین‌خواران پس گرفته شد

گردش مالی زعفران در خرم‌آباد سالانه بالغ‌بر ١١ میلیارد تومان است

چرا مردم ایران به احتکار ارز مشغول اند؟/ اقتصاد ایران شکننده است

مسکن مهر خرم‌آباد در ایستگاه پایانی

واحد 3 بخاری نیروگاه نکا از مدار تولید خارج شد.

پول خرید بذر کشاورزان سمنانی رسید

افتتاح 11 ایستگاه مترو معطل پول

وام یک میلیونی برای 10میلیون یارانه‌بگیر از اول آذر

اقدام جدید مجلس برای طرح یارانه 120هزار تومانی

کدام کارگر می‌تواند خانه متری 30میلیون بخرد؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 آبان 99

ضرورت تغییر نرخ سود بانکی

22 رمز ارز جدید به کیف پول اکسکوینو اضافه شد

کاهش ارزش پول ملی نتیجه مدیریت غیرعلمی دولت است

احتمال فراگیری خرید بدون کارت از سال آینده

تهیه طرح مرمتی برای بناهای تاریخی در محدوده پادگان‌های نظامی

کسب رتبه نخست در اعطای وام به خسارت دیدگان کرونا

خرید بدون کارت شاید از سال آینده

این مشاغل در 2 هفته کرونایی حتما تعطیل می شوند

جزئیات افزایش حقوق‌ و فروش نفت در بودجه 1400

نوبخت: مردم به جای اعانه، خواهان رفع تحریم‌ اند

فعالیت نخستین صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری در سوادکوه

شیر آب شد و قیمت گران/گاوها به دلار شیر می دهند

افزایش قیمت روغن خوراکی ممنوع!

جزئیات افزایش حقوق 1400؛ میزان عیدی چقدر است؟

چشم انتظاری 10 ساله متقاضیان مسکن مهر چالوس

شیر آب شد و قیمت گران/گاوها به دلار شیر می‌دهند

فارس من| نجات 60 هکتار از اراضی ساری طی 2 ماه از چنگال خوش‌نشینی

سیاسی کاری بانک مرکزی در مقابل یک نطق/ آیا گلوگاه سیاستگذاری پولی و ارزی کشور خود را مبرا از نقد می داند؟

رشد مدیریت شده سپرده ها در بانک دی

متوسط قیمت مسکن در تهران، متری هزار دلار!

نرخ بلیت پرواز‌های داخلی اعلام شد

نرخ هر کیلو مرغ اعلام شد