پیام مازند

آخرين مطالب

مقالات

رخنه مجازی بر حصار مهر مادرانه

پیام مازند - ساری - فضای مجازی که با گوشی هوشمند تلفن همراه به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزار طی یک دهه گذشته به زندگی اجتماعی رخنه کرده ، در کنار تمام مزیت‌ها و فواید ، آسیب‌های اجتماعی مختلفی را هم به ارمغان آورده که یکی از خزنده‌ترین و زیرپوستی‌ترین آن جذب مادران و حتی مادربزرگ‌ها به خود و دور کردن روزافزوشان از خانه‌داری و بچه‌داری بوده است.

کرونانوازی مازندرانی‌ها با خداحافظی از ماسک

پیام مازند - ساری - با گذشت حدود ۲ ماه از اوج‌گیری دوباره ویروس کرونا در استان مازندران و کاهش آرام بیماران مبتلا به کووید-۱۹ طی هفته‌های اخیر، پای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این خطه شمال کشور در حال سست شدن و نگرانی کادر درمانی رو به افزایش است.

راز سربه‌مهر مسکن مهر لوکس در محمودآباد

پیام مازند - ساری - مسکن مهر قصرفیروزه محمودآباد را باید تنها پروژه در نوع خود به شمار آورد که هیچ شباهتی به مسکن مهر و مسایل و مشکلات دامنگیر آن ندارد؛ آپارتمان‌هایی که از نظر قیمت به آپارتمان‌های بهترین نقطه شهر ساری مرکز استان مازندران تنه می‌زند و از لحاظ امکانات هم چیزی کم و کسر ندارد ، مگر این‌که مالکانش صبحشان را با نگاه به دریا و ساحل شروع می‌کنند.

وعده‌ها و تعجیل باغداران؛ چاشنی تلخ نوبرانه‌های مازندران

پیام مازند - ساری - جاماندن مرکبات مازندران از قطار افزایش نرخ و تعیین تکلیف قیمت این محصولات راهبردی در حالی سالها به عنوان گزینه روی میز جلسات مسئولان مربوطه استانی قرار دارد که وعده‌های برزمین مانده از جمله ارتقای وضعیت انبارداری و صادرات در کنار تعجیل باغداران حتی منجر به کاهشی شدن قیمت این مصولات شده است.

پای قانون ۶۵ ساله روی گلوی مؤسسات فرهنگی و هنری

پیام مازند - ساری - تعدادی از مدیران آموزشگاه‌ها، مؤسسات و مراکز فرهنگی و هنری مازندران تجاری محسوب کردن املاک محل فعالیت‌شان از سوی شهرداری‌ها و درخواست تغییر کاربری از مسکونی به تجاری و پرداخت جریمه به شهرداری‌ها را اجحاف در حق اصحاب فرهنگ و هنر و مغایر با ماده‌های قانونی حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و هنری می‌دانند.

پرش پلاژهای دولتی مازندران از روی طرح مولدسازی اموال مازاد

پیام مازند - ساری - طرح مولد سازی و یا فروش اموال مازاد دولتی در اختیار وزارتخانه ها و سازمان های دولتی برای جبران کسری بودجه ناشی از تحریم نفت در حالی در قانون بودجه سال جاری گنجانده شد که بررسی اولیه نشان می‌دهد تاکنون پلاژهای دولتی ساحل دریای خزر در استان مازندران به عنوان مهم‌ترین اموال مازاد دولتی در این فهرست قرار نگرفته است.

لبخند رضایت بیماران دیالیزی تنکابن از تحقق وعده‌ها

پیام مازند - نوشهر – ایرنا – همزمان با راه اندازی بخش جدید دیالیز در بیمارستان شهید رجایی تنکابن ، وعده مسئولان به بیماران دیالیزی تحقق یافت و آنها از این موضوع بسیار خوشحال هستند.

افزایش تاب‌آوری برنجکاران مازندران در برابر دلالان

پیام مازند - ساری - برداشت کشت نخست برنج در شالیزارهای مازندران این روزها در حالی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شود که بر خلاف همین چند سال پیش ، بیشتر کشاورزان برنج‌هایشان را نگه داشته‌اند و حاضر به فروش به قیمت دلخواه دلالان نیستند.

خداحافظی داغ تابستان با مازندران

پیام مازند - ساری - استان مازندران در حالی آخرین روزهای ماه شهریور را پشت سر می‌گذارد که جریانات هوایی جنوبی طی ۲۴ ساعت گذشته گرمای کم سابقه‌ای را ، اگر چه به صورت موقت ، در واپسین روزهای تابستان بر استان حاکم کرد.

ساحل سیترای نوشهر ؛ ورود کرونا با خودرو ممنوع

پیام مازند - نوشهر- منطقه نمونه گردشگری ساحلی سیترای نوشهر این روزها در حالی پذیرای مسافران و گردشگران و افراد بومی است که مصوبه ستاد مقابله با کرونا را در حد ممنوعیت ورود خودرو اجرایی کرده و افراد بدون خودرو و یا با پارک خودروهایشان در خارج از محدوده منطقه ، قادر به حضور در این مجموعه هستند.

پیدا و پنهان پیامدهای جمعیتی کرونا

پیام مازند - ساری – اثرگذاری شیوع کرونا بر جمعیت یکی از مسائلی است که به دلیل پررنگ‌تر بودن پیامدهای کوتاه‌مدت و روزمره این ویروس در جامعه، با وجود گسترده بودن ابعاد آن کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

آماده‌باش صیادان مازندران برای رفتن به دریا

پیام مازند - ساری - کمیته مدیریت صید شیلات ایران فصل صید ماهیان استخوانی دریای خزر در مازندران را امسال طی تاریخ پانزدهم و بیستم مهر ماه تعیین کرد و صیادان استان نیز این روزها با آماده‌سازی تورها و دیگر ادوات صیادی خود را در سال جهش تولید برای رفتن به دریا آماده می‌کنند.

رویای تعبیر نشده زندگی با خدمات زیرساختی در داکو

پیام مازند - نوشهر - منطقه ییلاقی داکو ، سرزمینی رویایی در میان ابرهاست که در بخش نشتا از توابع شهرستان تنکابن واقع است و مردمان زحمتکش این دیار با وجود برخی کمبودها به امید آینده‌ای بهتر همچنان به کار و تلاش خود ادامه می دهند.

حال‌ خوش کشاورزی در ییلاقات مازندران

پیام مازند - ساری- ساکنان مناطق کوهستانی و ییلاقات مازندران همزمان با آغاز شخم‌وشیار مزارع برای کشت پائیزه ، با تابستان گرم و نیمه خشک خود خداحافظی کرده‌اند و به استقبال فرارسیدن فصل سرما رفته‌اند.

شاهدان خاموش بازی مرگ و زندگی

پیام مازند - ساری - فلسفه وجودی پل‌های عابر پیاده این روزها در فقدان استفاده آنها توسط شهروندانی که از میان انبوه خودروها عبور می‌کنند، ذهن هر بیننده‌ای را ناخودآگاه به خود مشغول و این پرسش را مطرح می‌کند که چرا شهروندان خطر را به جان می‌خرند ولی از این سازه‌ها استفاده نمی کنند؟

غلبه شوق تحصیل بر بیم کرونا در مدارس مازندران

پیام مازند - ساری - سال تحصیلی جدید مدارس کشور در حالی وارد دومین هفته خود شده است که آمارهای رسمی آموزش‌وپرورش مازندران از کم رنگ شدن اضطراب حضور در کلاس‌های درس و استقبال نسبتا خوب خانواده‌ها حکایت دارد.

مران ، بهشت گردشگری روستایی تنکابن

پیام مازند - نوشهر – روستای " مران " با طبیعتی بکر و فضایی سرشار از آرامش به بهشت گردشگری روستایی در غرب مازندران معروف است ، اما مردمان این دیار از محدودیت امکانات رنج می‌برند و خواستار رفع مشکلاتشان هستند.

کوه و جنگل‌خواری با تابلو هتل سازی/ یغمای اراضی ملی در روز روشن

پیام مازند - ساری - ردپای کوه خواری، دشت و دریا خواری را به بهانه‌های مختلف می‌توان در مازندران دید و متخلفان دست در دست هم داده اند تا منابع ملی و سرمایه‌های طبیعی استان را به یغما برند.

نقش مغفول والدین در آموزش مجازی دانش‌آموزان

پیام مازند - ساری - خانواده‌ها در سال تحصیلی کرونایی نقش و وظایف بسیار پررنگی برای رفع خلاءهای آموزشی دارند که بسیاری از این وظایف در سایه انتقادهای مطرح شده به زیرساخت‌های آموزش آنلاین و ابهامات موجود در برنامه‌ریزی‌های مسئولان مغفول مانده و حتی خود خانواده‌ها از اهمیت این وظایف در رفع بسیاری از کاستی‌های موجود آگاه نیستند.

مدارس غیر انتفاعی؛ رویاهایی در محاق

پیام مازند - ساری - حدود سه دهه از فعالیت مدارس غیر انتفاعی در کشور از جمله مازندران به عنوان استان پیشگام در این زمینه می‌گذرد ، اما همچنان این آموزشگاه‌ها که قرار بود باری را از دوش آموزش کشور بردارند ، تا نقطه پیش‌بینی شده فرسنگ‌ها فاصله دارند.

مسافران بدحساب، باجه‌های عوارض را به آزادراه تهران -شمال بازگرداندند

پیام مازند - تهران- معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل کشور در واکنش به نقدی شدن عوارض در باجه‌های عوارضی قطعه یک آزادراه تهران- شمال که پیش از این الکترونیکی بود، گفت: فقط ۲۰ درصد کاربران جاده، عوارض الکترونیکی خود را پرداخت کردند که باعث بازگشت موقتی باجه‌های عوارضی شد.

تغییر کاربری اراضی کشاورزی مازندران با سرعت نور!

پیام مازند - ایسنا/مازندران آنچنان اراضی جنگلی و کشاورزی مازندران در حال تغییر است که به گفته کارشناسان تا چند سال آینده اراضی بکر در این استان، وجود نخواهد داشت، فقط کافی است که سری به ارتفاعات مازندران بزنید، قد کشیدن انواع و اقسام ویلاهای لاکچری و گران‌قیمت را خواهید دید که به گفته منابع محلی تنها برای چند روز در سال، افرادی در آن حضور می‌یابند.

فرهنگ بومی ، قربانی سوداگری املاک در مازندران

پیام مازند - ساری - فروش زمین و ویلا طی سالیان گذشته از جمله کسب و کار پرسود در نقاط مختلف شمال ایران از جمله مازندران بوده است که این روزها تبعاتش را در اشکال مختلف بروز می‌دهد ؛ از تخریب محیط زیست و کمبود آب گرفته تا ترافیک سنگین و تداخل فرهنگی و آخرین موردش هتاکی .

عطر مهر تحصیلی در پگاه نیمه شهریور

پیام مازند - ساری - زندگی در نیمه دوم شهریور هر سال اگر چه پر هیاهو و سرشار از تکاپو برای خداحافظی از سه ماه تعطیلی مدارس سپری می‌شد ، اما امسال به خاطر بازگشایی مدارس و استقبال زودهنگام از سال تحصیلی جدید با سلامی بلند به مهر تحصیلی آغاز شده ؛ سلامی که در گوشه گوشه سرزمین پهناور ایران عزیز طنین انداز شده است.

راه های تشخیص ابتلا به کرونا و آنفلوانزا

پیام مازند - باشگاه خبرنگاران / با آغاز فصل پاییز، محققان نگران تداخل شیوع ویروس کرونا و آنفلوانزا در جامعه هستند. همزمان با نزدیک ...

حکایت این روزهای سواحل مازندران/ هیئت ها معترض شدند

پیام مازند - ساری- حضور بی رویه و سفر غیرضروری مسافران در تعطیلات گذشته در سواحل مازندران بدون توجه به پروتکل‌های بهداشتی سبب اعتراض و انتقاد هیئت‌های مذهبی و عزاداران حسینی شده است.

لرزش آسانسورهای قدیمی بر پیکر ساختمان‌های مازندران

پیام مازند - ساری _ ایرنا _ این روزها آسانسورهای تعبیه شده در ساختمان‌های قدیمی برخی دستگاه‌های اداری و آپارتمان‌های مسکونی استان مازندران حال خوشی ندارند و نیازمند استانداردسازی طبق مقررات ملی ساختمان هستند.

عاشورا؛ یک فرهنگ جهانی

پیام مازند - ایسنا/مازندران عاشورا و حماسه پرشکوه آن پدیده ای است که همواره رمز و راز نیروی پنهان و آشکار شیعیان و آزادی خواهان بوده است. قدرت این رمز و راز در آن است که دشمنان اسلام را همیشه در حیرت و شگفتی و سردرگمی فرو برده است. از همین رو، دشمنان، به ویژه صهیونیزمِ جهانی بر آنند تا با شبیه سازی و بهره گیری از این واقعه برای دنیای پوشالی و خیالی خود، جلوه های مقدس و آسمانی بیافرینند.

اکنون کمرم شکست و رشته تدبیرم گسسته شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران شب نهم محرم یا شب تاسوعا مختص به قمر بنی‌هاشم، علمدار کربلا و بزرگ‌ترین یار و یاور حسین (ع) است. یکی از شخصیت‌های برجسته‌ای که از نقش‌آفرینان اصلی وقایع عاشورا بود و صحنه‌های جاودانه‌ای از وفاداری و جانبازی در راه دفاع از حجت خدا و اطاعت از فرمان امام خویش به یادگار گذاشت، حضرت عباس بن علی (ع) است

تغییر سبک عزاداری محرم و مشاغلی که رونق دارند

پیام مازند - ساری - مشاغل مرتبط با محرم اعم از فروش پرچم، سربند، طبل، سنج، اوح‌های فشرده حاوی مداحی و مانند اینها برخلاف تصور کسادی بازار روزهای پر رونقی را می‌گذرانند که نشان از تغییر نوع عزاداری‌ها دارد.

فصل جدید گردشگری دریایی در مازندران

پیام مازند - ساری – ایرنا – گردشگری دریایی مازندران با آغاز عملیات اجرایی نخستین اسکله تفریحات دریایی در رامسر به مناسبت هفته دولت پس از سال‌ها انتظار وارد فصل جدیدی از برنامه‌ریزی‌ها شد.

ماجرای «فینسک» چیست/ خزر همچنان تهدید می‌شود

پیام مازند - ساری -فلات مرکزی کویر در آرزوی رسیدن به خزر است و باید دید آیا با اجرای طرح هایی نظیر شیرین سازی آب دریا و یا ساخت سدی به نام فینسک به دریا راه می یابد و این وصل به چه قیمتی تمام می شود.

تریاک‌هایی که کف می‌کنند!

پیام مازند - باشگاه خبرنگاران / صابون تریاک محصولی آرایشی که در بی خبری مسئولان و متخصصان پوست روی میز‌های آرایش خانه‌ها راه پیدا ...

جولان کرونا اگر...

پیام مازند - ایسنا/مازندران در موج اول و دوم مشاهده کردیم وقتی راه های سهل و آسان سفر به مازندران با تعطیلی اقامتگاه های رسمی و بستن باب اجاره منزل و ویلا بسته شد، بررسی بستن راه های محتمل دیگر در دستور کار مسافران قرار گرفت و آن هم چیزی نبود مگر همان شیوه سنتی خیابان خوابی بابرپایی چادر و کمپ.

باز لرزه بر اندام مازندرانی ها افتاد

پیام مازند - ساری -تعطیلات برای مازندران رنگ قرمز و کرونایی دارد و هربار که تقویم به این ایستگاه می‌رسد، لرزه براندام حوزه سلامت وساحل نشینان می‌افتد چرا که کرونا باسفرهای غیرضروری شکست ناپذیر می‌شود.

حر، جذاب‌ترین الگوی توبه برای خطاکاران

پیام مازند - ایسنا/مازندران شب چهارم عزاداری محرم را به نام به یکی از شهیدان سربلند کربلا، یعنی حر بن یزید ریاحی نام‌گذاری کرده‌اند، کسی که الگوی توبه و حقیقت جویی است.

طغیان بیدکولی و خزان اجباری جنگل‌های ایزدشهر

پیام مازند - ساری – درختان جنگل‌های ایزدشهر از توابع شهرستان نور در استان مازندران زیر سایه کمبود اعتبار برای مقابله با آفت ابریشم‌باف ناجور توسط این حشره‌های مخرب و نابودگر به سرعت در حال تخریب هستند.

«باداب سورت» منتظر دستان شفابخش!

پیام مازند - ایسنا/مازندران آب یکی از چشمه‌ها بسیارتلخ و شور و دیگری کمی ترش مزه و به دلیل فشار لایه‌های زمین، اندکی گازدار است، این چشمه ها در شیب دامنه کوه، در طی میلیون ها سال، ۱۰ ها حوضچه کم عمق و زیبا به رنگ های کرم، نارنجی، زرد و قرمز را به وجود آورده و املاح آب آن حاوی سدیم، یون های کلر، آهن، گوگرد و گچ است، اینجا «باداب سورت» است.

اماکن تاریخی - مذهبی مازندران؛ فرصت‌های فراموش شده گردشگری فرهنگی

پیام مازند - ساری - بناهای مذهبی تاریخی و منحصربه‌فرد مازندران که امسال محرم خلوت و متفاوتی در آن‌ها رقم می‌خورد، سال‌هاست که به دلیل نبود برنامه‌ای مناسب برای بهره‌برداری از این فضاها در شاخه گردشگری مذهبی مغفول مانده‌اند.

عجب محرمی بشه امسال...

پیام مازند - ایسنا/مازندران همه ساله، چه پیش از آغاز ماه محرم و در زمان این ماه برنامه‌هایی برگزار می شود که مستلزم اجتماعات گسترده مردمی است اما محرم امسال شرایط با سال‌های گذشته متفاوت شده و باید نکاتی را که مورد تاکید مسئولان بهداشت و درمان می باشد مورد نظر قرار بگیرد.

حرکت لاک‌پشتی ساماندهی خانه‌های مسافر در مازندران

پیام مازند - ساری - طرح ساماندهی خانه‌های مسافر در مازندران که از حدود یک دهه پیش آغاز شده بود ، چنان با کندی پیش می‌رود که بر اساس آمارهای رسمی مسئولان تا امروز تنها ۲۰ درصد از این خانه را شامل شده ، فضاهای غیرمجازی که صنعت گردشگری استان را به ورشکستگی کشانده و توان رشد را از این نهال دیرکاشته شده در سرسبزترین استان گرفته است.

آزادگان مظهر شرف و الگوی تمام عیار ایثار هستند

پیام مازند - ساری- استاندار مازندران با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از آنان به عنوان مظهر شرف، مردانگی و الگوی تمام عیار ایثار یاد کرد.

آیا سرگیجه علامت کرونا است؟

پیام مازند - خبرآنلاین / ویروس کرونا علائم مختلفی دارد، علایمی که برخی از آنها همه گیرتر و برخی دیگر ناشناخته تر هستند. در میان علائم ...

کرونا ، گره ای که به دست مردم باز می‌شود

پیام مازند - ساری - با نزدیک شدن به ایام محرم ، ماه عزاداری امام حسین (ع) ضرورت های رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ پررنگ تر می شود تا حلقه گسترش این بیماری تنگ تر شود و برای این منظور رعایت یا عدم رعایت مردم در این زمینه بسیار حائز اهمیت است .

دسترسی آزاد به قله دماوند، بار اضافی بر دوش امدادگران هلال احمر مازندران

پیام مازند - ساری - چند مدیریتی حاکم بر قله دماوند ، اجرایی نشدن طرح های محدودسازی تردد ، وجود راه‌های دسترسی متعدد و نبود هرگونه استاندارد حرفه‌ای برای صعود کوهنوردان به این قله در سال‌های اخیر سبب وقوع روز افزون اتفاقاتی شده که گذشته از تمامی پیامدهای زیست محیطی و فرهنگی ، ماموریت اصلی جمعیت هلال احمر مازندران را به صورت جدی تحت تاثیر قرار داده است.

ساير مطالب

تولید 500 هزار تنی مرکبات از باغ های ساری

بازار تخم‌ مرغ تا 3 روز آینده متعادل می‌ شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 شهریور 99

دلیل افزایش قیمت مسکن از زبان وزیر راه

قیمت سکه، طلای 18 عیار و دلار در بازار آزاد امروز

شناسایی 38 هکتار اراضی میاندورود برای زراعت چوب

افزایش 70 تا 100 درصدی هزینه تولیدات کشاورزی در مازندران

عملیات ساخت سد فینسک با دستور وزیر نیرو متوقف شد

علت افزایش نرخ بلیت ترکیه مشخص شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 شهریور 99

قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی های بانکی؛ امروز

تاثیری که کرونا بر بازار برنج گذاشته است

آفتی به نام مرکبات رنگ شده!

باغداران میوه های رسیده را زودتر برداشت کنند

آغاز برداشت نارنگی پیش رس در میاندورود

تزریق 150 میلیارد ریال اعتبار جدید به نیروگاه زباله‌سوز ساری

با وام مسکن، فقط می‌توان 7متر خانه خرید

قیمت مصوب تخم‌مرغ، شانه‌ای 26هزار تومان

حداقل اجاره برای خانه زیر 20متر در تهران

جهاد کشاورزی مازندران: باغداران نارنگی نارس نفروشند

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی؛ امروز

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز

هزینه سفره خانوار حداقل ماهی 2میلیون!

واردات 10 میلیون دلاری چوب به مازندران

بازگشت شرط واریز وجه در زمان ثبت‌نام خودرو

روحانی، جهانگیری را مامور ساماندهی گرانی‌ ها کرد

50 واحد صنعتی در مازندران به مدار تولید بازگشت

جزئیات پرداخت یارانه کالایی به 60میلیون ایرانی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 26 شهریور 99

قیمت طلا، سکه، دلار و ارز، امروز

ساخت 4224 مسکن کارگری در مازندران

زراعت بومی چوب مانع از خروج ارز از کشور می‌شود

امسال برنج وارد می‌شود؟

کشت دوباره برنج در نیمی از شالیزارهای مازندران

آماده‌ باش صیادان مازندران برای رفتن به دریا

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 شهریور 99

ساخت 4224 مسکن کارگران در مازندران

تخصیص اعتبار برای تکمیل پروژه‌های ورزشی مازندران

سکه 12 میلیون و 900 هزار تومان شد

طرح پیش‌ فروش نفت به مردم لغو شد

جزئیات طرح مجلس برای ساماندهی بازار خودرو

آزادسازی 70 هزار تن نهاده‌های دامی در مازندران

3 تصمیم بانک مرکزی برای مهار گرانی دلار

قیمت لاستیک چهاربرابر شد

ارسال پیامک به 1.5میلیون نفر دارای مسکن مازاد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 شهریور 99

نرخ گذاری حمل کالا در مازندران تغییر کرد

بیش از 2 هزار تن خوراک دام احتکار شده در محمودآباد کشف شد

اتمام پروژه مسکن مهر در زمان مقرر

نقش آفرینی صنایع دستی درارتقای اقتصاد جوامع محلی

قیمت سکه و طلا در 24 شهریور؛ سکه به کانال 13 میلیون تومان نزدیک شد

تغذیه گیاه، راهکار مهم در حصول عملکرد بالا در کشت جو

تخم‌مرغ شانه‌ای 30هزار تومان شد!

خودرو گران شد، چرا مواد شوینده را گران نکنیم!

طرح همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان از مهرماه

پیشنهادی برای خانه دار شدن کارگران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 شهریور 99

راه اندازی 12 معدن تعطیل در مازندران

یارانه نقدی، خوان هفتم برندگان قرعه‌ کشی خودرو!!

ضرب‌الاجل 10 روزه برای تعیین تکلیف زراعت چوب در نوشهر

اتحادیه فروشندگان خودرو: قیمت‌ ها کاذب است

1600میلیارد تومان اعتبارات تملک و دارایی سهم مازندران در سال 99

سهم بری مازندران از تسهیلات بانکی 3 درصد است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 شهریور 99

وام مسکن روستایی 50 میلیون تومان شد

تعاونی ها به واحدهای خلاق و نوآور تبدیل شوند

دستور روحانی به بانک مرکزی برای تأمین ارز لازم تهیه مواد اولیه دارو

سونامی پنهان!

شناسایی 32 هکتار اراضی مستعد زراعت چوب در سوادکوه شمالی

قیمت جدید کَره اعلام شد؛ 100گرمی 8هزار تومان

مهلت ثبت‌نام طرح ملی مسکن تمدید شد

کانال مالی ایران و سوئیس فعال‌ تر می‌ شود

انتقاد تند رئیس خانه صنعت از قیمت بالای دلار

جزئیات شیوه‌ نامه جدید فروش خودروسازان

پراید گران نیست، باید 120میلیون تومان باشد!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 شهریور 99

لزوم سرمایه‌گذاری روی پروژه‌های بزرگ اقتصادی در مازندران

پرونده 22 دامدار متخلف مراتعداری غرب مازندران به دادگاه رفت

کَره سهمیه‌ بندی شد؟؛ قیمت تخم‌ مرغ رکورد زد!

برق مجانی به تهرانی‌ها هم می‌رسد

وزارت راه: مردم فعلا بلیت ترکیه نخرند

پشت پرده عکس‌های حاوی دپوی خودرو در انبار ایران خودرو بابل

قیمت آپارتمان‌های زیر 100 متر در تهران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 شهریور 99

صادرکننده حرفه ای در مازندران نداریم

قیمت سکه ، طلای 18 عیار و دلار امروز

واردات بی رویه کاغذ معضل جدی برای صنایع چوب و کاغذ

یارانه نقدی شهریور ساعت 24 فردا واریز می‌شود

یارانه نقدی شهریور ساعت 24 فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

انگیزه کشت زیر بار گرانی نهاده‌های کشاورزی از بین می‌رود

ایران خودروی مازندران 14 هزار دستگاه خودرو تولید کرد

تملک 117 واحد تولیدی توسط بانک ها در مازندران

صندوق توسعه ملی به داد بورس رسید

قیمت مرغ روی 19هزار تومان ثابت ماند

توصیه وزارت صنعت: فعلا خودرو نخرید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 شهریور 99

بلیط پرواز تهران - استانبول، 100میلیون تومان؟!

مشکل افزایش هزینه گازرسانی به مناطق کوهستانی مازندران رفع شد

واردات بی رویه کاغذ کمر صنعت چوب و کاغذ را شکسته است

بدهی مالیاتی علت ماندگاری خودروهای وارداتی در گمرک نوشهر اعلام شد