پیام مازند

آخرين مطالب

اقتصادي

مازندران برای مصرف بیش از 3 ماه گندم ذخیره دارد

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: این استان برای مصرف بیش از 3 ماه گندم ذخیره دارد و وضعیت بازار نیز در کنترل بوده و مشکلی نیست.

پرداخت کمک حمایت معیشتی دولت به مشمولان تا پایان دوم آذر

پیام مازند - تهران- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد:​کمک حمایت معیشتی دولت پس از بررسی‌های انجام شده به حدود 60 میلیون نفر پرداخت می‌شود. پرداخت به این تعداد که بالغ بر 70 درصد جمعیت کشور را در بر می گیرد تا پایان روز شنبه دوم آذر 1398 ادامه خواهد داشت.

کاهش صید ماهی در دریای خزر

پیام مازند - کرج - رئیس بهداشت و بیماری های آبزیان موسسه تحقیقات شیلات ایران عنوان کرد: میزان صید ماهی در سال های قبل در دریای خزر بین 55 تا 60 هزار تن بوده اما اکنون این میزان 15 هزار تن کاهش یافته است.

کاهش 40 درصدی صید ماهی کفال در مازندران

پیام مازند - ساری - تازه ترین گزارش شیلات مازندران که روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت نشان می‌دهد که صید ماهی استخوانی کفال از دریای خزر در آب‌های ساحلی این استان نسبت به دوره مشابه سال گذشته 40 درصد کاهش یافته است.

افزایش قیمت کالاها پس از اصلاح قیمت بنزین تخلف است

پیام مازند - ساری - رئیس سازمان صمت مازندران درباره شایعاتی مبنی برافزایش قیمت کالاها پس از اصلاح قیمت بنزین گفت: به هیچ وجه افزایشی در قیمت کالاها نخواهیم داشت و این کار تخلف محسوب می شود.

کشف زمین‌خواری میلیاردی در چالوس

پیام مازند - ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از کشف زمین‌خواری 36 میلیارد ریالی و آزاد سازی 13 هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی از دست زمین‌خواران در شهرستان چالوس خبر داد.

نخستین جشنواره ازگیل (کنس) در شهرستان نور برگزار شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران برگزاری انواع جشنواره‌های بومی محلی بستر و فرصت مناسبی برای همدلی وهم‌زبانی است و در واقع می‌توان گفت در برگزاری چنین جشنواره‌هایی باید حوزه‌های مختلف فرهنگی، هویتی، هنری، اجتماعی و اقتصادی در نظرگرفته شود و شور و نشاط اجتماعی محصول برگزاری چنین جشنواره‌هایی است.

108 هزار واحد مسکونی به جامعه هدف بهزیستی تحویل داده شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: 108 هزار واحد مسکونی تاکنون به جامعه هدف بهزیستی تحویل داده شد که 70 هزار واحد مسکونی آن در دوره دولت تدبیر و امید واگذار شده است.

بازرسی از واحدهای صنفی مازندران شبانه روزی شد

پیام مازند - ساری - رئیس نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت که در پی افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و احتمال سوءاستفاده برخی افراد از این وضعیت، تیم‌های بازرسی از این پس به صورت شبانه روزی بر فعالیت واحدهای صنفی استان نظارت می‌کنند .

بازار به‌طور ویژه رصد و قیمت‌ها کنترل می‌شود

پیام مازند - وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: بازار از امروز به دقت رصد و قیمت‌ها کاملا کنترل و با توجه به تمهیدات اتخاذ شده، در صورت مواجه با هرگونه تخلف و افزایش قیمتی در سطح بازار برخورد جدی می‌شود.

اختصاص 210 میلیارد تومان برای گازرسانی بخش کوهستانی بلده

پیام مازند - نور -نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس از اختصاص 210 میلیارد تومان اعتبار برای طرح گازرسانی بخش کوهستانی بلده خبرداد و گفت؛ این طرح از منطقه ونوش اجرا و تا در بخش اجرا می‌شود.

1250 فقره اسناد املاک علوی به مردم مازندران واگذار می‌شود

پیام مازند - ایسنا/مازندران رییس بنیاد مستضعفان کشور گفت: هزار و 250 فقره اسناد املاک علوی به مردم مازندران واگذار می‌شود که بیش از 300 فقره از اسناد مربوط به مردم بخش بهنمیر شهرستان بابلسر در مازندران است.

نپذیرفتن FATF مراودات مالی با خارج را مختل می‌کند

پیام مازند-استاد اقتصاد دانشگاه مازندران گفت که نپذیرفتن توصیه‌های FATF مراودات مالی جمهوری اسلامی ایران را با خارج از کشور حتی کشورهایی که با آنها ارتباطات اقتصادی تنگاتنگ دارد، با مشکل مواجه می‌کند

برنج کشت دوم "سمی و سرطان‌زا" است

پیام مازند - ایسنا/مازندران کشت دوم و درآمد اقتصادی یا کشت دوم و دروی سرطان دو قطبی موجود در جامعه علمی و اقتصادی که هنوز هم برای آن پاسخ مشخصی یافت نشده است از طرفی مسئولان به ترویج کشت دوم و حتی در برخی نقاط سوم می‌پردازند و البته به دلایل شرایط جوی مدتی است با اغماض برخورد می‌کنند و از سویی دیگر اساتید دانشگاه و متخصصان علم کشاورزی این کشت را راهی برای تسریع در بیماری‌های مختلف گوارشی و انواع سرطان‌ها می‌دانند.

تحقق کامل بودجه مصوب سال 98

پیام مازند - ساری- رئیس سازمان بهزیستی با بیان اینکه بیش از نود درصد فعالیت های این سازمان مربوط به اقدامات حمایتی است، خواستار تحقق بودجه مصوب سال 98 شد.

وارداتی که تولید داخلی را به کام مرگ می‌کشاند

پیام مازند - عضو هیئت علمی گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: واردات برنج خارجی در بلند مدت فرهنگ غذایی ایجاد کرده و سلیقه غذایی را تغییر می‌دهد و زمانی فاجعه خواهد شد که به عادت مصرفی گرایش پیدا کند

کوره‌های بزرگ‌ترین کارخانه قطعه‌سازی مازندران دوباره روشن شد

پیام مازند - ساری - مدیرعامل کارخانه فولادین ذوب آمل گفت که از امروز یکشنبه تعدادی از کارگران کارخانه به سرکارهایشان فراخوانده شدند و اکنون به صورت تک شیفت مشغول کار هستند.

بی توجهی به اصل 44/ صادرات کیوی با پیله وری

پیام مازند - ساری - رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه به بند قانونی اصل 44 توجه نشده است گفت: متاسفانه به این قانون عمل نشده است.

دسترسی به بازارهای روسیه آسانتر شده است

پیام مازند - ساری - نایب رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: با راه اندازی سرای تجاری در روسیه دسترسی به بازارهای روسیه مهیا و آسانتر شده است.

خسارت سیل شرق مازندران به بخش کشاورزی 232 میلیارد ریال برآورد شد

پیام مازند - ساری - معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی مازندران خسارت ناشی از سیل شرق مازندران به بخش کشاورزی را 232 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت که این برآورد در برگیرنده تمامی خسارت سیل هفته گذشته در شهرستان‌های ساری ، بهشهر و گلوگاه است.

رونق دوره‌گردی فروش ماهیان پرورشی در مازندران

پیام مازند - ساری - کاهش حدود 30 درصدی قیمت ماهی " کپور" و " فیتیفاک " دو گونه از ماهیان پرورشی مازندران طی روزهای اخیر به دلیل افزایش تولید و کاهش صادرات سبب شد تا دوره‌گردی برای فروش آنها در مناطق مختلف استان رونق بگیرد.

برندسازی تولیدات بانوان برای عرضه در بازارهای جهانی ضروری است

پیام مازند - ساری - رئیس کانون زنان بازرگان اتاق بازرگانی مازندران، حمایت، توانمندسازی، برندسازی و استانداردسازی محصولات تولیدی بانوان برای عرضه به بازارهای جهانی را ضروری دانست.

قیمت پرانی به جای نرخ گذاری صنایع دستی در مازندران

پیام مازند - ساری - صنایع دستی مازندران که باید به عنوان پایه و رکنی مهم در صنعت گردشگری استان نقش آفرینی کند، به خاطر مشکلاتی چون قیمت گذاری‌های شخصی و بی‌پایه هنوز به جایگاه واقعی درآمدزایی دست نیافته است.

اصلاح ساختار سامانه حرارتی مرغداری‌های مازندران؛ شاید وقتی دیگر

پیام مازند - ساری - توقف اصلاح ساختار سیستم حرارتی مرغداری‌های مازندران از سال 91 به خاطر پرداخت نشدن تسهیلات ارزان قیمت، سبب شده است تا این واحدها که تامین کننده دستکم 11 درصد گوشت مرغ مورد نیاز کشور هستند و سالانه میلیاردها ریال یارانه پنهان سوخت دریافت می‌کنند ، بی خیال اجرای طرح شوند.

سرمایه‌گذاری 280 میلیارد ریالی برای اصلاح جاده‌های بابل

پیام مازند - ساری - فرماندار بابل گفت که در حال حاضر در محورهای هفتگانه این شهرستان بیش از 280 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای اجرای طرح‌های اصلاحی و توسعه‌ای با پیشرفت 60 درصدی در حال انجام است.

ضایعات 200تا700 هزار تنی مرکبات/محصولی که به بازارهای جهانی نرسید

پیام مازند - در حالی مرکبات به‌عنوان جواهر باغات مازندران چشم به بازارهای آن‌سوی آب‌ها و اوراسیا دوخته است که سالانه بین 200 تا 700 هزار تن آن در داخل استان می‌پوسد و تبدیل به ضایعات می‌شود.

الگوی نوین غیرمالی؛ توسعه بخش بازار کسب و کار بانوان در مازندران

پیام مازند - نشست کانون زنان بازرگان مازندران با هدف حمایت از توانمند سازی اقتصادی زنان خانوار با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، معاون امور بانوان و خانواده استانداری، رییس اتاق بازرگانی استان، رئیس کانون زنان بازرگان مازندران، مدیر تجاری سازی و فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی، کارگزار طرح تکاپوی اداری کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مسئول ترویج جهاد کشاورزی، نمایندگان صندوق‌های خرد زنان روستایی و بانوان فعال اقتصادی استان در سالن جلسات اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد.

هزینه تمام شده تولیدات کشاورزی در مازندران بالا است

پیام مازند - ساری - رئیس کمیسیون تخصصی کشاورزی،آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی مازندران، هزینه تمام شده تولیدات کشاورزی در استان را بالا دانست و خواستار حمایت دولت از ان شد.

چالشی به نام «بسته بندی» در حوزه صنایع دستی

پیام مازند - ساری - بسته بندی چالش جدی صنایع دستی و سوغات مردمان شمال کشور به شمار می رود و این تحفه ارزشمند همچنان با کاغذپیچی هدیه داده می شود.

مجوز طرح گردشگری دریایی در مازندران صادر شد

پیام مازند - نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از صدور مجوز اجرای طرح گردشگری دریایی در آب های ساحلی این استان گردشگرپذیر خبرداد.

الگوی نوین غیرمالی، توسعه بخش بازار مشاغل خانگی

پیام مازند - نشست کانون زنان بازرگان مازندران با هدف حمایت از طرح اقتصادی سرپرست زنان خانوار با حضور معاون امور زنان و خانواده استانداری، رییس اتاق بازرگانی استان، رئیس کانون زنان بازرگان مازندران، مدیر تجاری سازی و فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی، کارگزار طرح تکاپوی اداری کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مسئول ترویج جهاد کشاورزی، نمایندگان صندوق‌های خرد زنان روستایی و بانوان فعال اقتصادی استان در سالن جلسات اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد.

الگوی نوین غیرمالی، توسعه بخش بازار مشاغلی خانگی

پیام مازند - نشست کانون زنان بازرگان مازندران با هدف حمایت از طرح اقتصادی سرپرست زنان خانوار با حضور معاون امور زنان و خانواده استانداری، رییس اتاق بازرگانی استان، رئیس کانون زنان بازرگان مازندران، مدیر تجاری سازی و فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی، کارگزار طرح تکاپوی اداری کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مسئول ترویج جهاد کشاورزی، نمایندگان صندوق‌های خرد زنان روستایی و بانوان فعال اقتصادی استان در سالن جلسات اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد.

کمین دلال‌ها برای مرکبات مازندران/ خرید تضمینی تنها مرهم باغداران

پیام مازند - ساری - هنوز مرکبات مازندران در بازار پاگشا نشده که دلالان و واسطه‌ها با بهانه‌های واهی چوب حراج بر سر این محصول می زنند. در این شرایط تعیین نرخ خرید تضمینی، زمستان باغداران را بهاری می کند.

پرتقال و کیوی مازندران سالم است

پیام مازند - ساری - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: محصول پرتقال و کیوی تولیدی استان برابر آفت مگس مدیترانه ای سالم و مصون مانده اند.

پرتقال‌های شرق مازندران بدون رنگ‌ افزایی وارد بازار کشور شد

پیام مازند - ساری- مدیر باغبانی جهاد کشاورزی مازندران با رد ادعای رئیس اتحادیه باغداران کشور مبنی بر عرضه پرتقال‌های نارس با رنگ مصنوعی به بازار ، گفت که برداشت 30 درصد پرتقال‌های مازندران از باغات شرق استان از 25 مهر با کامل شدن قند آن آغاز شده و مشکلی در مصرف تازه خوری ندارد.

صادرات اولین محموله میله‌گرد از بندر امیرآباد

پیام مازند - معاون بندری و امور اقتصادی بندر امیرآباد از صادرات اولین محموله میله‌گرد به عنوان کالای جدید صادراتی به وزن 3 هزار تن از طریق بندرامیرآباد به کشورهای حوزه CIS خبر داد.

تخصیص 300 میلیارد ریال برای رفع کمبود زیرساخت فرودگاه‌های مازندران

پیام مازند - ساری - مدیرکل فرودگاه‌های مازندران از تامین و تخصیص 300 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز برای رفع کمبودهای زیر ساختی فرودگاه‌های استان خبر داد و گفت که عملیات اجرایی طرح‌های مرتبط در هفته دولت امسال آغاز می‌شود.

ساير مطالب

84 بازارچه و نمایشگاه صنایع دستی در مازندران برپا شد

تخصیص 260 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت واحدهای صنعتی سیلزده مازندران

فعالان بازار بورس مازندران به میدان رقابت بازگشتند

هنرمندان مازندران 120 میلیارد ریال صنایع دستی فروختند

آتش سه هکتار از عرصه جنگلی مرزن‎آباد چالوس را سوزاند

بلاتکلیفی نیروگاه زباله سوزشهرداری ساری پس از 8 سال از اجرا

تثبیت قیمت گوشت قرمز با واردات

62 میلیون نفر شب مسافر امسال در مازندران اقامت کردند

سرمایه گذاری 200 میلیارد تومانی بخش خصوصی در حوزه صنعت مازندران

بومگردی عامل محرک اقتصاد روستایی است

گران فروشی و درج نکردن قیمت مهم ترین تخلفات صنفی در مازندران

مازندران باید به منابع تغذیه گاز در کشور متصل شود

مشعل گاز 100روستای ساری هفته دولت روشن می شود

گازرسانی آخرین شهر مازندران آغاز شد

2150 روستای مازندران از گاز طبیعی بهره مند شدند

جدایی با طعم تجارت!

باشگاه دانشجویان ایسنا

عقب نشینی بورس مازندران از شوک شاخص قیمت

ضعف تحقیقات واکسن دامی؛ پاشنه آشیل دامپزشکی!

سیاه و سفید احداث آب‌بندان و سد در مازندران/امنیت آبی مازندران چگونه تامین می‌شود؟

ورود بیش از 10 هزار فروند کشتی طی 18 سال فعالیت بندر امیرآباد

نبود فرآوری پرقدرت در حوزه شیلات خط قرمزی بر روی صادرات!

دام هایی که می گویند هست اما نیست!

صادرات مازندران در حوزه ماهیان خاویاری به صفر رسیده است/"شکر سرخ" ظرفیتی برای اشتغالزایی در مازندران

قیمت برنج فریدونکنار سر به فلک کشید/ ردپای فروشندگان در افزایش بی رویه قیمت برنج

کاهش قیمت این روزهای مرغ آرامش قبل از طوفان!

قوانین دست و پا گیر؛ مرگ مشاغل کوچک را رقم می زند

افزایش ضریب فزاینده پولی عمده چالش بانک مرکزی

برنج خارجی مهمان ناخوانده بازارهای مازندران

قطب تولید گیلاس مازندران درگیر مشکلات!

گیاهان دارویی؛ نسخه کارآمد توسعه بخش کجور

وقتی خزر هست اما...

توزیع لاستیک های وارداتی تابع بازار ارز است

کشف 2 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در میاندورود

مصرف بی رویه منابع انرژی؛ مسئله ای نگران کننده برای کشور

جذب اعتبار 300 میلیارد تومانی در اجرای طرح اشتغال فراگیر در مازندران

200 میلیون تومان اعتبار برای بهسازی محور رودبارکلا

شرایط برای حذف چهار صفر در کشور مهیا نیست

عامل اصلی اختلاف قیمت برنج از مزرعه تا بازار چیست؟

ضرورت توانمندسازی بانوان در جامعه دریایی

استفاده از ظرفیت‌ جهاد دانشگاهی در پروژه‌های شیلات مازندران

افزایش 3.5 برابری بیمه کارگران ساختمانی در مازندران

تولید برنج یکی از سیاست های مهم مازندران است

رونق صنعت چاپ محور زمینه ساز توسعه اقتصادی مازندران

درآمد اقتصادی 1000 میلیاردی با رفع محدودیت کشت برنج

بودجه 98 فاقد ویژگی صرفه جویی است

معرفی 6000 خسارت دیده ساروی برای دریافت تسهیلات 142 میلیاردی

راه اندازی مرکز توسعه کسب و کار حوزه کشاورزی در مازندران

ارتباط با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

درباره خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)

خط مشی خبری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

پایان رویایی سال آبی مازندران با رشد 65 درصدی بارندگی

سرای تجاری مازندران در ولگاگراد روسیه افتتاح شد

افزایش پنج درصدی مصرف برق مازندران در تابستان خنک

هیات اقتصادی مازندران به ولگاگراد روسیه می‌رود

برداشت برگ سبز چای از باغ های شمال 9درصد افزایش یافت

80 درصد مطالبات چایکاران شمال کشور پرداخت شد

70 درصد مطالبات چایکاران تنکابنی پرداخت شد

خیران بابلی 5 مسکن برای سیل زدگان سیمرغ می سازند

میز تخصصی صادرات سه محصول راهبردی ملی به مازندران سپرده شد

ساخت 22 واحد نیروگاه مقیاس کوچک در مازندران

توقف شاخص بورس در کانال 294 هزار واحدی در آخرین هفته تابستان

شوک معاملاتی در تالار شیشه‌ای

جذابیت سرمایه‌گذاری در بورس برای مازندرانی‌ها ماندگار شد

روند کاهشی تولید محصولات زراعی در مازندران

همایش استانی کشت محصولات پاییزه در ساری آغاز شد

قانون کار نتواسته روابط کار استارتاپ ها را تنظیم کند

قانون کار باید منطبق با شرایط جدید بازار کار اصلاح شود

چرخش زندگی با حقوق پایین برای کارگران شبیه شعبده بازی است

رنگ باختن جاذبه هنرستان‌ها در مازندران زیر سایه کمبودها

رها سازی 80 میلیون قطعه بچه ماهی سفید در رودخانه های مازندران آغاز شد

صید ماهی کیلکا در مازندران به 2هزارو 660تن رسید

آرایش صیادان مازندران برای ماهیگیری در خزر از بیستم مهر ماه

محکومیت دو شرکت مازندرانی به بازگرداندن یک میلیون یورو ارز دولتی

12 میلیارد ریال اعتبار برای احیاء مراتع غرب مازندران

بودجه 98 فاقد ویژگی صرفه جویی است

پیش‌بینی افزایش 10 درصدی تولید مرکبات در مازندران

سنگینی سایه سرمای زودرس بر کشت دوم برنج در مازندران

سرای تجاری در آستراخان نتیجه نداد/ 98 درصد صادرات زمینی است

درآمد اقتصادی 1000 میلیاردی با رفع محدودیت کشت برنج

صید ماهی کیلکا در مازندران به 2هزارو 660تن رسید

کم رونقی بازار برنج در مازندران

محلول پاشی 16 هکتار از عرصه های جنگلی رامسر و عباس آباد

ردیابی مگس میوه به بیش از 1000 هکتار از باغات آمل

702 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران مازندران پرداخت شد

منطقه آزاد فرصتی برای بین المللی سازی اقتصاد مازندران است

رهاسازی 110 میلیون قطعه بچه ماهی در رودخانه های مازندران

نارنگی پیش‌رس مازندران پا به بازار گذاشت

خسارت مگس میوه به بیش از 1000 هکتار از باغات آمل

پروژه های نیمه تمام تنکابن نیازمند اعتبارات فرا شهرستانی

فروش محصولات تولیدی بانوان مازندران با اتصال به شبکه های پیشران

افزایش 40 درصدی کشت دوباره برنج در مازندران

هشت هزار و 500 میلیارد ریال پروژه دیگر امسال در بندر امیرآباد بهره‌برداری می‌شود

سه پروژه زیربنایی در بندر امیرآباد مازندران به بهره‌برداری رسید

رونق صنعت چاپ محور زمینه ساز توسعه اقتصادی مازندران

رشد 25 درصدی ارزش معاملات هفتگی در بورس منطقه‌ای مازندران

افت شدید ارزش معاملات سهام در بازار بورس مازندران

رشد 25 درصدی ارزش معاملات هفتگی در بورس منطقه‌ای مازندران

تولید برنج یکی از سیاست های مهم مازندران است

خیز صنایع دستی مازندران از بازارچه های داخلی تا توفیقات بین المللی

افتتاح 8 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد نکا

اشتغالزایی 230 هزار نفری دولت تدبیر برای مازندران

بهره برداری از 35 پروژه کشاورزی مازندران آغاز شد

ایجاد یکهزار و 400 شغل جدید طی هفته دولت در مازندران

صندوق ضمانت صادرات پارسال 2.2 میلیارد دلار ضمانت نامه صادر کرد

سهم گمشده مازندران در سبد صادرات غیرنفتی

200 صفحه برنامه برای صادرات تهیه شد/ سهم 3.4 درصدی در تولید ملی

افزایش 3.5 برابری بیمه کارگران ساختمانی در مازندران

افزایش 3.5 برابری بیمه کارگران ساختمانی در مازندران

افتتاح 22 پروژه با 190 میلیارد تومان اعتبار در بابلسر

فروش و برندسازی محصولات کشاورزی مشکل مازندران است

ساراتوف خواهان گسترش تبادلات دریایی و باغی با مازندران است

17 پروژه عمرانی در سیمرغ بهره برداری می شود

مخالفت محیط زیست مازندران با کشت دوم برنج

طغیان آفت کرم ساقه خوار علیه کشت دوم برنج مازندران

استفاده از ظرفیت‌ جهاد دانشگاهی در پروژه‌های شیلات مازندران

یک هیات اقتصادی از استان ساراتف روسیه وارد مازندران شد

120 میلیارد ریال برای آبیاری تحت فشار شالیزارهای مازندران هزینه شد

تخصیص 300 میلیارد ریال برای رفع کمبود زیرساخت فرودگاه‌های مازندران

33 پروژه راهداری و نظارت افتتاح می شود/ فرسودگی ناوگان بار ومسافر

سرمایه گذاری 1150 میلیاردی در مازندران/85 درصد ساحل آزاد شد

ضرورت توانمند سازی بانوان در جامعه دریایی

سرمایه گذاری 620 میلیارد ریال برای 5 طرح صنعتی در مازندران

33 پروژه هفته دولت در قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی می شود

عامل اصلی اختلاف قیمت برنج از مزرعه تا بازار چیست؟

200 میلیون تومان اعتبار برای بهسازی محور رودبارکلا

جهش 82درصدی ارزش معاملات در بورس منطقه‌ای مازندران

50 طرح به مناسبت هفته دولت در سوادکوه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

مازندران هفته دولت میزبان هیات تجاری از روسیه است

آلیمالات، الماس سبز گردشگری میان جنگل‌های مازندران

جذب اعتبار 300 میلیارد تومانی در اجرای طرح اشتغال فراگیر در مازندران

تولید 6200 تن زباله ایام تعطیلات در مازندران

توزیع 300 میلیارد تومان اعتبارات اشتغال/ 1000 تعاونی غیرفعال است

60 درصد وام اشتغال روستایی مازندران جذب شد

تنگ شدن عرصه فعالیت برای کارگران فصلی در مازندران

مصرف بی رویه منابع انرژی؛ مسئله ای نگران کننده برای کشور

40 هزار تن گندم از کشاورزان مازندران خریداری شد

هزار ایستگاه رصد میوه مدیترانه‌ای در مازندران

افت 15 درصدی مصرف محصولات لبنی

پیک مصرف برق در مازندران به 1850 مگاوات رسید

40 هزار تن گندم از کشاورزان مازندران خریداری شد

بودجه 240 میلیارد ریالی فرهنگی شهرداری ساری چگونه هزینه می شود؟

زمین های کشاورزی با ارزش اما برای فروش!

55 پروژه راه و شهرسازی هفته دولت در مازندران بهره برداری می شود

تخصیص 250 میلیارد ریال بودجه برای تکمیل نیروگاه زباله‌سوز نوشهر

تمام زیرساخت های برداشتن تحریم های اقتصادی را دارا هستیم

کشف 2 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در میاندورود

جوی پایدار در مازندران/ کشاورزان محصولات خود را برداشت کنند

نمایشگاه ملی صنایع دستی در مازندران برپا می شود

توزیع لاستیک های وارداتی تابع بازار ارز است