پیام مازند

آخرين مطالب

اقتصادي

کارگاه‌های مازندران چهار میلیون ماسک تولید کردند

پیام مازند - ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که از آغاز شیوع ویروس کرونا واحدهای تولیدی و کارگاهی این استان حدود چهار میلیون ماسک تولید کردند.

75 درصد اصناف مازندران کم خطر هستند

پیام مازند - ساری - رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت : با توجه به تصمیم دولت برای از سرگیری فعالیت برخی صنوف از روز شنبه 23 فروردین ماه جاری ، 75 درصد صنوف استان جز اصناف کم خطر به شمار می روند که براساس مصوبه این صنوف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی قادر به فعالیت خواهند بود.

یکهزار بسته معیشتی میان بیماران کرونایی محروم مازندران توزیع شد

پیام مازند - ساری - مدیر خیریه آبشار عاطفه‌ها منطقه سه مازندران گفت با تلاش این خیریه در جمع آوری کمک خیران بمنظور حمایت از بیماران کرونایی محروم یک هزار بسته معیشتی تهیه و در میان این افراد توزیع شد .

کمک بیش از 2 میلیارد ریالی کارکنان بانک رفاه مازندران برای شکست کرونا

پیام مازند - ساری - کارکنان بانک رفاه کارگران مازندران 2 میلیارد و 124میلیون و 540 هزار ریال به دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل برای خرید تجهیزات پزشکی و بهداشتی کمک نقدی کردند.

ورود توت فرنگی نوبرانه مازندران به بازار

پیام مازند - ساری - همزمان با نخستین برداشت توت فرنگی در شهرستان جویبار ، این میوه بهاری با قیمت مناسب برای کشاورز وارد بازار استان مازندران شده است.

تولید 50 هزار ماسک با کمک جوانان در مازندران

پیام مازند - ساری - سرپرست خانه جوان مازندران از تهیه و توزیع 50 هزار ماسک با کمک اعضای این خانه برای شکست کرونا ویروس و کمک به مردم استان خبر داد.

جابه‌جایی زنبورداران در مناطق مختلف مازندران بلامانع شد

پیام مازند - ساری - با توجه به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در ورودی شهرهای استان مازندران برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تردد زنبورداران دارای دفترچه زنبورداری و برگ ترددی که از سوی مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان صادر شده باشد، بلامانع است.

ستاد اقتصادی پسا کرونا در مازندران تیری در تاریکی

پیام مازند - ساری- روند ابتلا به ویروس کرونا در استان مازندران از دو هفته پیش کاهشی شده که امید برای برگشت به زندگی عادی و از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی را افزایش داده و پیش زمینه این امید به آینده تشکیل ستاد اقتصادی پسا کرونا در این خطه شمال کشور است.

25 میلیارد ریال صرف خرید بسته‌های بهداشتی محرومان مازندران شد

پیام مازند - ساری - معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره ) مازندران گفت : با صرف اعتبار 25 میلیارد ریالی بسته‌های بهداشتی خریداری و در میان مددجویان این نهاد توزیع شد .

حال و روز صنعت گردشگری مازندران در دوران کرونایی

پیام مازند - نوشهر- ویروس کرونا ، مهمان ناخوانده‌ای که با آمدنش نه تنها اقتصاد را با مشکل مواجه کرد بلکه علاوه بر خانه‌نشینی مردم، با خاموشی صنعت گردشگری مازندران فعالان این بخش را نگران کرد.

پرداخت تسهیلات برای خرید 300 دستگاه نشاکار جدید در مازندران

پیام مازند - ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان و بانک کشاورزی برای خرید 300 دستگاه نشاکار جدید به کشاورزان تسهیلات پرداخت می‌شود.

700 هزار ماسک توسط مراکز نیکوکاری مازندران تولید شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: به همت 10 مرکز نیکوکاری در استان به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تاکنون 700 هزار ماسک برای نیازمندان، محرومان جامعه و همچنین بیمارستان‌های استان تولید و توزیع شد.

تسهیلات برای خرید 300 دستگاه نشاکار جدید پرداخت خواهد شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: بنابر تاکید استاندار مازندران، طی جلسه کاری با دستگاه‌های ذی‌ربط، مصوبات و اقدامات شایسته‌ای در خصوص پرداخت تسهیلات به کشاورزان برای خرید نشاکار صورت گرفت که براساس آن با همکاری اداره کل جهاد کشاورزی استان و بانک کشاورزی تسهیلات برای خرید 300 دستگاه نشاکار جدید پرداخت خواهد شد.

600 هزار جفت دستکش تحویل داروخانه‌های مازندران می‌شود

پیام مازند - ساری - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به کمبود دستکش در داروخانه‌ها و مراکز توزیع وسایل بهداشتی استان گفت که 600 هزار جفت دستکش تا پایان هفته جاری در داروخانه‌های استان توزیع و کمبود این کالا برطرف می‌شود.

اعطای 165 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به زنان سرپرست خانوار مازندران

پیام مازند - ساری - مدیرکل بهزیستی مازندران از رشد 60 درصدی در اعطای تسهیلات اشتغال به زنان سرپرست خانوار استان خبر داد و گفت که سال گذشته در مجموع 165 میلیارد ریال تسهیلات به زنان سرپرست خانوار اعطا شد.

خود اظهاری 12 هزار و 641 نفر در مازندران برای دریافت بیمه بیکاری ناشی از کرونا

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از خود اظهاری و ثبت درخواست 12 هزار و 641 نفر در استان که در اثر شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده‌اند در سامانه درخواست بیمه بیکاری خبر داد.

کشف و ضبط بیش از 3600 رشته دام غضروفی در آب‌های دریای مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران فرمانده دریابانی مازندران از کشف و ضبط بیش از سه هزار و 600 رشته دام غضروفی در آب‌های دریای این استان توسط دریابانان با اجرای گشت‌های دریایی از ابتدای سال فصل صید و صیادی خبر داد.

تولید و توزیع 20 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط شرکت آبفا مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران از تولید 20 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده با همکاری کارکنان این شرکت خبر داد و گفت: این مواد در اختیار سازمان‌ها، ادارات و مراکز بهداشتی قرار گرفت.

20 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط شرکت آبفا مازندران تولید و توزیع شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران از تولید 20 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده با همکاری کارکنان این شرکت خبر داد و گفت: این مواد در اختیار سازمان‌ها، ادارات و مراکز بهداشتی قرار گرفت.

پایان فصل صید در مازندران با تورهای خالی

پیام مازند - ساری - فصل صید و صیادی ماهیان استخوانی در آب‌های ساحلی دریای خزر در مازندران در حالی روز 15 فروردین پایان یافت که سهم صیادان شرکت‌های عضو پره از روزی سالیانه نسبت به سال گذشته نصف شده است.

پرداخت حق بیمه کارفرمایی و خویش فرمایی مازندران مشمول امهال شد

پیام مازند - ساری - معاون بیمه‌ای تامین اجتماعی مازندران با اشاره به خسارت و زیانی که کرونا به برخی مشاغل وارد کرد، گفت: پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی برخی مشاغل و نیز پرداخت حق بیمه خویش فرماها که اینترنتی قادر به پرداخت نیستند، مشمول امهال شد.

بیش از یکهزار و 400 واحد صنفی متخلف مازندران پلمب شد

پیام مازند - ساری - جانشین بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت: یک هزار و 445 واحد صنفی استان بدلیل بی‌توجهی به مصوبه ستاد پدافند زیستی مقابله با کرونا پلمب شدند.

فردا آخرین روز صید ماهیان دریای مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیرکل شیلات مازندران از آخرین روز صید ماهیان دریای این استان ماه خبر داد و گفت: فصل صید و صیادی در آب‌های ساحلی دریای مازندران که از 15 مهر ماه آغاز شده بود و پس از 6 ماه فردا 15 فروردین ماه 99 پایان خواهد یافت.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران: شیر مازاد خرید تضمینی می شود

پیام مازند - ساری - مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه پیش بینی‌های لازم برای کاهش مصرف شیر شده، گفت: بر اساس دستور وزیر جهاد کشاورزی در صورت کاهش تقاضا مازاد تولید شیر خرید تضمینی می‌شود.

تمامی پروازهای فرودگاه رامسر تا اول اردیبهشت باطل شد

پیام مازند - نوشهر - شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در راستای تشدید اقدامات دولت برای شکست زنجیره انتقال ویروس کرونا تمامی پروازهای این فرودگاه را تا اول اردیبهشت ماه باطل اعلام کرد.

افزایش قیمت نان در مازندران منتفی شد

پیام مازند - ساری - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هر گونه افزایش قیمت نان فاقد وجاهت قانونی بوده و با هر گونه گرانفروشی در این خصوص برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

کارآفرینان مازنی از بسته‌های حمایت اقتصادی دولت برخوردار می‌شوند

پیام مازند - ساری- استاندارمازندران می‌گوید: کارآفرینان مازنی که براثر شیوع ویروس کرونا واحدهای تولیدی و صنعتی آنها تحت تاثیر قرار گرفته، از کمک‌های اقتصادی دولت برخوردار می‌شوند.

نقش پر رنگ بازار در فاصله‌گذاری اجتماعی ملموس است

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیرکل صنعت،معدن و تجارت مازندران گفت: بخش بازار در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نقش بسیار بزرگی را ایفا می‌کند با توجه به اینکه تعطیلی بازار که یکی از شاکله‌های اصلی این طرح بود، خوشبختانه در سطح استان بسیار خوب انجام شده است.

تفکر جهادی لازمه اصلی جهش تولید است

پیام مازند - بابل - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، رشد اقتصادی را در گرو رونق و جهش تولید دانست و گفت؛ لازمه اصلی جهش تولید و تحقق آن مدیریت جهادی و تفکر انقلابی است.

واحدهای لبنی شیر نمی خرند/ وضعیت نامطلوب دامداری های مازندران

پیام مازند - ساری - کرونا باآنکه جلوی واردات بی‌رویه گوشت را گرفت اما نگرانی‌های دامداران مازندران را از تحویل نگرفتن شیر توسط واحدهای لبنی تشدید و اکثر واحدها را تعطیل کرده است.

کارگرانی که برای بازگشت به کارخانه روی دیوار انتظار را حک می‌کنند

پیام مازند - ایسنا/مازندران او بیش از یک ماه است که جز برای تهیه آذوقه ضروری پای خود را از خانه بیرون نگذاشته، کارخانه‌ای که در آن شاغل بود حالا تعطیل شده است، مقصر اینبار کارفرما نیست، بلکه پای یک عامل بیگانه درمیان است، ویروسی به‌نام کرونا ویروس؛ شیوع و انتشار فراگیر ویروس کرونا در بیش از 195 کشور دنیا علاوه بر مخاطراتی چون مشکلات بهداشت و درمانی و ایجاد استرس و دلهره در جامعه جهانی سرانجام ضربه اصلی خود را به اقتصاد وارد کرد.

20 واحد متخلف گلوگاه پلمب شدند

پیام مازند - ساری- فرماندار گلوگاه گفت: 20 واحد متخلف به علت عدم رعایت مقررات مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی غیرضرور در این شهرستان، پلمب شدند.

تعطیلی بازار مازندران تا 22 فروردین تمدید شد

پیام مازند - ساری - رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت که تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری و بازارهای استان بر اساس مصوبه جدید ستاد مقابله با کرونای مازندران تا 22 فروردین تمدید شده است.

ساير مطالب

700 هزار عدد ماسک به مازندران تخصیص داده شد

رها سازی بیش از 12 هزار قطعه ماهیان مولد سفید در استخرهای پره مازندران

کرونا ، مصرف بنزین نوروزی مازندران را نصف کرد

کرونا ، صید ماهیان استخوانی را در مازندران نصف کرد

کرونا حمل و نقل مسافری مازندران را زمین‌گیر کرد

درآمد تجارت خارجی مازندران از 398 میلیارد تومان گذشت

پرونده تخلف 50 واحد صنفی عباس آباد در تعزیرات حکومتی

کمبود کالاهای اساسی در مازندران وجود ندارد

صیادان مازندرانی حدود 19هزار تن ماهی کیلکا صید کردند

پلمب 76 واحدتجاری بهشهر در پی بی‌توجهی به مقررات ضدکرونایی

نقش سرمایه اجتماعی در مبارزه با کرونا

مسیر ریلی تهران - شمال بازگشایی شد

مازندران نیمه اول سال زراعی را با کاهش 10 درصدی باران به پایان برد

مروری بر طرح‌های عمرانی نیمه تمام مازندران در سال 98

دستور ستاد کرونا برای توقف پرواز چهار استان به عسلویه

12 کارگاه تولید ماسک در امامزادگان مازندران راه اندازی شده است

جهش تولید فرصتی برای بهتر شدن وضعیت اقتصاد کشور

29 واحد صنفی متخلف در بابلسر پلمب شد

رییس خانه صنعت مازندران: جهش تولید نیاز به تحریک تقاضا در بازار دارد

رونق کسب و کارهای اینترنتی بهترین راهکار اقتصادی

رانش زمین محور رویان - بلده بیش از 10 میلیارد ریال خسارت زد

ویروس کرونا چه تاثیری بر اقتصاد کشور داشته است؟

تولید100 هزار ماسک سهم هنرستان‌های مازندران در مقابله با کرونا

تولید بیش از یک میلیون لوازم بهداشتی بیمارستانی توسط مشاغل خانگی و تعاونی‌ها در مازندران

پلمب 35 واحد صنفی متخلف در شهرستان جویبار

فعالیت مشروط کشاورزان مازندران در کوران کرونا

توزیع یکهزار تن پرتقال و سیب شب عید در مازندران آغاز شد

بازدید و نظارت بر نحوه عملکرد اصناف مازندران به خاطر شیوع ویروس کرونا

شالیکاری مازندران تحت‌الشعاع کرونا

مازندران مشکلی برای تامین مایحتاج عمومی ندارد

عقب‌نشینی کشاورزان مازندران از برنامه کشت کلزا

250 میلیارد ریال از مطالبات بیمارستان های مازندران پرداخت شد

آدرس سامانه خود ارزیابی کرونایی مازندران تغییر کرد

توزیع بیش از 400 تن گوشت قرمز 40 هزار تومانی در مازندران

پیشنهاد تعطیلی بازار مازندران تا پایان سال روی میز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/21

آمار عجیب فوتی‌ های الکلی در خوزستان

نیاز به اقلام بهداشتی در مازندران افزایش یافته است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/20

بازارهای هفتگی ساری تعطیل شده است

تولید250هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده در نیروگاه شهیدسلیمی نکا

تولید و توزیع رایگان مواد ضد عفونی کننده در آزمایشگاه واحد لبنی مازندران

خزانه گیری برنج در شالیزارهای مازندران آغاز شد

٩5 درصد از حجم مخازن سدهای مازندران آبگیری شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/19

سقف کارت به کارت 10میلیون تومان شد

نیروهای جهادی روزانه سه هزار ماسک در قائمشهر تولید می‌کنند

زمان 6 ماهه برای سهمیه بنزین تمدید می‌ شود؟

ذخیره آب سدهای مازندران حدود 40 درصد افزایش یافت

روزانه 50 هزار عدد ماسک در مازندران تولید می‌شود

قیمت پرتقال مازندران بالاتر از تنظیم بازار عرضه نمی‌شود

شخم و شیار شالیزارها در کوران کرونا/ شالیزار ارمغان بهار می دهد

129 هزار تن محصولات لبنی از مازندران صادر شد

تمام چیزهایی که باید از بودجه 99 بدانید

پروازهای روز پنجشنبه و جمعه تهران - نوشهر لغو شد

حقوق کارکنان دولت چه زمانی واریز می‌ شود؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/14

سایه کرونا بر اقتصاد ایران

تعطیلی جمعه بازار جویبار به هفته دوم رسید

چالش کرونا برای اقتصاد صنعتی‌ترین شهر مازندران

قطارهای محلی شمال از حرکت ایستاد/ ظرفیت خالی در نوروز

10 هزار پلاک از موقوفات مازندران سنددار شدند

تولید بیش از یک میلیون و 891 هزار اصله نهال در مازندران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/13

بازار ماهی‌فروشان مازندران از نفس افتاد

پرداخت حدود 560 میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرار داد در مازندران

اقلام اساسی به وفور در بازار مازندران وجود دارد

حدود 4900 واحد نانوایی در مازندران به مردم خدمات ارائه می‌دهند

کرونا فعالیت بازار بابل را تعطیل کرد

صادرات 910 هزار تن کالا از گمرکات مازندران به 35 کشور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/12

عیدی کارگران امسال چقدر است؟

12 هزار تن کیوی از گمرکات مازندران صادر شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/11

حقوق کارگران در سال 99 چقدر خواهد بود؟

تولید ماسک در مازندران افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/10

پایان مقاومت گردشگری مازندران در برابر کرونا

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/07

سهمیه بنزین نوروزی مشخص شد

تمامی بازارهای هفتگی در بابل تعطیل اعلام شد

زنجبیل کیلویی 120هزار تومان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/06

جمعه بازار جویبار این هفته تعطیل است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/05

تصمیم دولت در خصوص سهمیه بنزین نوروز

ایران از لیست کشورهای عضو FATF خارج شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/04

چه کسانی سود سهام عدالت 205 هزار تومانی می‌ گیرند؟

قیمت خودروهای وارداتی 98/12/03

قیمت خودروهای داخلی 98/12/03

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/12/03

اولین کنفرانس ملی مجازی تاب‌آوری صنعت برق در مازندران برگزار می‌شود

واکنش بانک مرکزی به اقدام FATF: مشکلی نیست!

ایران رسما در لیست سیاه FATF قرار گرفت

خداحافظی با صفر‌های پول ملی تا 2 سال دیگر

نحوه افزایش کرایه حمل و نقل عمومی در سال 99

همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 99

فرصت پیوستن ایران به FATF تمدید نمی‌ شود

عرضه 20 هزار تُن گوشت و مرغ به بازار شب عید