پیام مازند

آخرين مطالب

سالگرد شهید محمد بلباسی در قائمشهر برگزار شد اجتماعي

سالگرد شهید محمد بلباسی در قائمشهر برگزار شد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری – ایرنا – سومین سالگرد شهید محمد بلباسی شامگاه پنجشنبه با حضور خانواده معظم شهدا ، احاد مختلف مردم و مسئولین در حسینبه عاشقان ثارالله قائمشهر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، خطیب و فعال فضای مجازی در این مراسم ، گفت : امسال افرادی که از اردوهای بهاره آمده بودند به دلیل وقوع سیلاب در برخی از مناطق استان های کشورمان سریعا به کمک سیل زدگان شتافتند .
حجت الاسلام احسان بی آزار تهرانی با بیان اینکه شهید محمد بلباسی هم همانند این افراد کارهای جهادی زیادی انجام می داد تا به درجه رفیع شهادت نائل آمده است ، افزود : اینگونه افراد در جهاد اکبر با منطق ثقلین وارد عرصه های جبهه می شدند که در نهایت در جنگ با دشمن پر می کشیدند و به جهاد اصغر دست می یافتند.
وی با اظهار این که هر کسی نمی تواند در جهاد اصغر گام بردارد ، گفت : شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای خانطومان کسانی بوده اند که در اردوها ، کارهای جهادی انجام داده اند تا به مقام شهادت نائل امده اند .
او با بیان اینکه کاری که شهدای مدافع حرم ما انجام داده اند کارستانی جهانی بوده است ، افزود : شهدای مدافع حرم ما در دفاع از حریم حضرت زینب (س) اقتدار و عظمت تشییع را در عالم تثبیت کرده اند که کارشان باعث شد تا نظام سلطه به بیچارگی برسد .
بی آزار تهرانی کار شهدای خانطومان را بسیار ارزنده توصیف کرد و گفت : امروزه امنیت کشورمان را مدیون خون شهدا هستیم و باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم .
وی با تاکید بر این که با ادامه راه شهدا باید قرارگاه های جهادی تقویت شود ، افزود : تقویت کردن قرارگاههای جهادی و اتش به اختیار کردن در این شرایط بد اقتصادی می تواند نجات بخش کشورمان باشد .
محمد بلباسی، متولد 1358 مسئول ستاد راهیان نور بود که دوستان و ارادتمندان از او به خوش اخلاقی و نیک نامی، یاد می کنند.
شهید مدافع حرم محمد بلباسی در سال 95 در خان طومان سوریه به همراه تعدادی دیگر از همرزمانش همچون کبوتر به دیدار دوست در آسمان، پرواز گشود و هنوز پیکر پاکش به وطن بازنگشت .
از این شهید مدافع حرم محمد چهار فرزند به نام های فاطمه، حسن، مهدی و زینب به یادگار مانده است. زینب، زمانی چشم به این جهان گشود که پدر شهیدش، آسمانی شده بود.
7334/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield