پیام مازند

آخرين مطالب

امام جمعه رامسر:

انتقاد از فضاسازی دروغ در شهر/ رامسر حیات خلوت بعضی ها نشود گفتگو

انتقاد از فضاسازی دروغ در شهر/ رامسر حیات خلوت بعضی ها نشود
  بزرگنمايي:

پیام مازند - رامسر - امام جمعه رامسر با انتقاد از فضاسازی های دروغین نسبت به جابجایی وی تصریح کرد: شایعات رفتن و عزل امام جمعه در رامسر را قویا تکذیب می کنم و صحت ندارد.

حجت الاسلام جعفر رضایی با ردکردن شایعه رفتن و عزل خود اظهار داشت: تغییر جایگاه امام جمعه طبق تشخیص شورای سیاستگزاری ائمه جمعه بوده و قبل از اینکه به امام جمعه و ستاد نماز جمعه مطرح کند قطعا در افکار عمومی آن را پخش نخواهد کرد و تداوم کار نماز جمعه نشان دهنده این است که بنا نیست جابجایی رخ دهد .
رضایی گفت: در همه شهرها ماه های آخر دوران ماموریت امام جمعه این شایعات به گوش می رسد و شاید به فکر این هستند که بعدها امام جمعه در پایان ماموریت خود رفت اظهار فضل کنند و بگویند ما بودیم که رفتیم و پیگیری کردیم و مردم به این شایعات توجه نکنند .
وی افزود: تا پایان ماموریتم 25 خرداد 98 در رامسر هستم و تقاضا خواهم کرد دو دوره دیگر به تشخیص شورای سیاستگزاری ائمه جمعه در رامسر بمانم واگر همدلی مردم انقلابی و نیروهای ارزشی اتفاق بیفتد تقاضای من مورد قبول خواهد شد .
امام جمعه رامسر خاطر نشان کرد: برخی از افراد با اغراض خاص سیاسی این مسائل را دنبال می کنند و افرادی که برای رفع مشکلات به ما مراجعه کرده و زمانی که از دست ما کاری ساخته نیست حرمت پدرانه برای پدر معنوی شهر قائل شوند و از انتقادهایی که جنبه تخریب ندارند استقبال می کنیم‌ زیرا تخریب امام جمعه سبب تنزل جایگاه شهر می شود و توسعه زیست اخلاقی باید در جامعه عملی شود .
حجت الاسلام رضایی با تبریک به استاندار جدید مازندران گفت: استاندار مازندران توریستی بودن شهر رامسر را برای ما معنا کرده و حقیقت گردشگر پذیر بودن را به لحاظ علمی و اعتقادی در توسعه فضاهای گردشگری با تصویب بودجه های معین پیگیری کند .
وی تصریح کرد: اگر منطقه ای به لحاظ گردشگری معرفی می شود از دیگر فرصت های آن غافل نشویم و در حوزه صنعت با ایجاد شهرک صنعتی و صنایع پاک، کارخانه های بزرگ الکترونیک، جذب سرمایه گذار ،کشاورزی و صنایع تبدیلی اقدام کنیم .
امام جمعه رامسر با بیان اینکه رامسر حیاط خلوت بعضی ها نشود و از تمامی پتانسیلها و ظرفیتهای آن استفاده بهینه شود اظهار کرد: انتخاب شهردار بر عهده شورای شهر بوده و متهم کردن شورا تحت عنوان قرار گرفتن تحت فشار مسئولان و پدرخوانده ها سبب تنزل جایگاه شورا می شود .
وی افزود: اعضای شورا باید در راستای رسیدن به گزینه مطلوب با مسئولان مشورت کنند تا مصلحت اندیشی شود و فشار مسئولان و پدرخوانده خوانده ها صحت ندارد و اعضای شورا در اتاق در بسته شهردار را انتخاب کردند که باید به انتخاب شان احترام گذاشت .
رضایی با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه تقوی را رعایت کنند تا با قلم شان با آبروی کسی بازی نشود تصریح کرد: برخی از اعضای شورای شهر رامسر در مصاحبه با خبرنگاران در نوع خبر تضاد دارند که نیازمند همدلی و همفکری است تا مردم به منتخبین خود اعتماد کنند .
امام جمعه رامسر گفت: پس از دو سال و نیم حضور در رامسر از مسئولی که مشغول کار است حمایت کردم و ارزیابی کردن را با توصیه اخلاق مدارانه انجام دادم و عملکرد فرماندار و تمامی مسئولین مورد تایید من می باشد .
وی افزود: رامسر شهری بین المللی با جاذبه های طبیعی بوده ولی مطالبه گری ها و فریادها به اندازه این شهر نیست و رسانه ها نقش بزرگی در معرفی ظرفیتها و نقاط ضعف دارند و باید مشکلات این شهر را در رسانه های کشوری و استانی به نمایش بگذارند .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield