پیام مازند

آخرين مطالب

مسئول بسیج دانشجویی مازندران:

66 اثر به جشنواره کشوری ققنوس در مازندران راه یافت گفتگو

66 اثر به جشنواره کشوری ققنوس در مازندران راه یافت
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران گفت: 66 اثر از بین سه هزار اثر به بخش نهایی جشنواره کشوری ققنوس در استان راه یافته است.

 امیر سادات کرمی صبح دوشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به دو رویکرد هنر برای هنر و هنر برای انقلاب اظهار داشت: هنر به عنوان یک ابزار بی بدیل برای انقلاب اسلامی و وطن است و جشنواره ققنوس در این مسیر طراحی شده است.
وی با اشاره به اهداف جشنواره ققنوس، ظرفیت یابی های هنری در کشور را از جمله اهداف بیان کرد و گفت: بسیاری از ظرفیت های هنری در کشور هنوز شناخته نشدند و باید این ظرفیت در خدمت انقلاب و کشور قرار گیرند.
وی اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی ایران و اسلامی، جبهه مقاومت و غیره از جمله محورهای جشنواره ققنوس بیان کرد و گفت: جشنواره ققنوس هر سال در کشور برگزار می شود و مازندران در سال قبل یکی از استان های برتر در برپایی جشنواره بود و امسال میزبانی جشنواره کشوری ققنوس به مازندران واگذار شده است.
سادات کرمی با بیان اینکه جشنواره کشوری ققنوس از 23 تا 25 آذرماه در استان برگزار می شود یادآور شد: امسال سه هزار اثر از کل کشور در 14 سرفصل به دبیرخانه جشنواره راه یافت و از این تعداد، 250 اثر به مرحله بعدی و سرانجام 66 اثر از 18 استان به بخش نهایی راه یافته است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کشور، با بیان اینکه حدود 10 اثر از مازندران به بخش نهایی جشنواره ققنوس راه یافته است تصریح کرد: ظرفیت هنری استان مازندران برای معرفی ارزش های انقلابی پای کار است و در حوزه مقاومت وارد شده است.
وی با بیان اینکه عرصه هنر بدون شناخت انقلاب، هنر را به بیراهه می کشاند گفت: هنر هدف متعالی دارد و چیزی بالاتر از انقلاب و ارزشهای اسلامی و ایرانی نیست.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield