پیام مازند

آخرين مطالب

سخنگوی شورای شهر ساری:

استیضاح شهردار ساری صحت ندارد گفتگو

استیضاح شهردار ساری صحت ندارد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - سخنگوی شورای شهر ساری استیضاح مهدی عبوری شهردار را تکذیب کرد و گفت: وی همچنان شهردار پرتلاش شهر ساری باقی خواهد ماند.

قاسم قاسمی ضمن تکذیب استضیاح شهردار با بیان اینکه خدمات ارزنده مهدی عبوری و رضایت و علاقمندی شهروندان ضامن حضور ایشان بر مسند شهرداری است اضافه کرد: ما نمایندگان مردم در پارلمان شهری هستیم و تا مردم نخواهند مهدی عبوری همچنان شهردار سخت کوش و پر تلاش شهر ساری خواهد بود .
وی پس از اشاره به عملکرد مهدی عبوری در شرایط مالی بسیار سخت کشور به روند گفتمان بدخواهان اشاره کرد و بیان کرد: افرادی که سالها بر مسندهای مدیریتی استان بودند اما عملکردی موثر و رضایت بخش نداشتند و مخالفتشان برای توسعه و آبادانی شهر نبود و دستاوردی هم نداشتند به دنبال کسب نام هستند و شرایط امروز جامعه دیگر پذیرایشان نیست.
وی به توان ارتباطات مهدی عبوری در سطح ملی و عملکرد ایشان اشاره کرد و افزود: امروز ساری پس از سالها حس خوب بودن را به خود گرفت و در این شرایط بد اقتصادی همچنان به توسعه شهر ساری فکر می کند و ما هم همراه این شهردار پرتلاش خواهیم بود و به سادگی خدمات وی را فراموش نخواهیم کرد .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield