پیام مازند

آخرين مطالب

حاشیه های دیدار نساجی قائمشهر و تراکتورسازی/

تاخیر ورود خبرنگاران به وطنی و عذرخواهی هیات فوتبال مازندران ورزشي

تاخیر ورود خبرنگاران به وطنی و عذرخواهی هیات فوتبال مازندران
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری- ممانعت یگان ویژه از ورود زودهنگام خبرنگاران و عکاسان به ورزشگاه شهید وطنی و عذرخواهی هیات فوتبال مازندران از اصحاب رسانه حاشیه داغ هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر بین نساجی و تراکتورسازی در قائمشهر بود.
به گزارش خبرنگار ایرنا، یگان ویژه ناجا که کار حفاظت از ورزشگاه شهید وطنی را برای دیدار هفته هفدهم بین نساجی و تراکتورسازی بر عهده داشت از ورود زودهنگام خبرنگاران به ورزشگاه به دلیل آنچه که مسایل امنیتی اعلام شده بود، ممانعت کرد.
اعتراض عکاسان و خبرنگاران از این کار یگان ویژه و قهرشان برای پوشش اخبار این رویداد ورزشی باعث شد تا غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال مازندران از اصحاب رسانه عذرخواهی کند تا آنها بار دیگر به ورزشگاه برگردند.
رئیس هیات فوتبال مازندران پس از عذرخواهی اعلام کرده که یگان ویژه از لحاظ قانونی وظیفه ندارد از حضور زودهنگام خبرنگاران و عکاسان برای ورود به ورزشگاه جلوگیری کند.
*** تشویق مجید جلالی در وطنی
مجید جلالی که پس از انتصاب به عنوان سرمربی تیم نساجی قائمشهر در نیم فصل دوم نخستین بازی خود را در شهید وطنی و هواداران نساجی تجربه می کرد، به محض ورود به ورزشگاه شهید وطنی از سوی هواداران تشویق شد.
آقا معلم هم به رسم ادب با نیم دوری در ورزشگاه شهید وطنی با دست به احساسات تماشاگران نساجی قائمشهر پاسخ داد.
جلالی پیش از این نیز در مصاحبه با خبرنگاران، هواداران را نقطه قوت بازی خانگی نساجی دانست و در توئیتی از هواداران سرخ پوشان مازنی خواسته بود تا ورزشگاه شهید وطنی را برای بازی با تراکتور پرکنند.
حدود 12 هزار تماشاگر به صورت نشسته و ایستاده بازی نساجی و تراکتورسازی را در ورزشگاه شهید وطنی از نزدیک تماشا کردند و این دیدار نیز به طور زنده از شبکه استانی طبرستان برای علاقه مندان در منزل پخش شد.
*** دو پنالتی مشکوک
این دیدار که دو گل در آن رد و بدل شد دو پنالتی مشکوک در نیمه اول و دوم داشت که سهم هر تیم یک پنالتی بود و گزارشگر این دیدار نیز بارها این پنالتی های مشکوک را به رخ داور بازی کشید.
پنالتی مشکوک برای نساجی در دقیقه 90 بر روی نظری بازیکن این تیم رخ داد که داور این خطا را پنالتی ندانست.
*** تشویق دژاگه
اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا 2019 امارات به پاس زحماتی که برای تیم ملی کشید مورد تشویق هواداران نساجی قائمشهر قرار گرفت.
نساجی چی ها با تشویق اشکان دژاگه از بازی تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا با وجود شکست برابر ژاپن و جاماندن از فینال ابراز رضایت کردند.
داوراین دیدار سید علی 3 دقیقه وقت اضافه برای تیم ها محاسبه کرد که تاثیری در نتیجه نداشت و همچنان این بازی همانند دیدار رفت در تبریز با نتیجه یک - یک خاتمه یافت.
گل اول این دیدار در نیمه اول با گل به خودی بازیکن خارجی نساجی قائمشهر ولسیانی به سود تراکتور به ثمر رسید و گل تساوی نساجی نیز در دقیقه 74 توسط جعفر رحمانی به ثمر رسید.
نساجی قائمشهر با این تساوی نهمین تساوی خود را از 17 بازی در لیگ برتر به ثبت رساند تا همچنان از لحاظ کسب تساوی جز تیم های اول در این رقابت ها باشد.
در مقابل تیم تراکتورسازی تبریز نیز به ششمین تساوی خود در این رقابت ها دست یافت و در رده چهارم جدول در بین مدعیان باقی ماند.
6982/1899


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield