پیام مازند

آخرين مطالب

امام‌جمعه نوشهر:

مسئولان با عومل نابسامانی اقتصادی کشور به شدت برخورد کنند سياسي

مسئولان با عومل نابسامانی اقتصادی کشور به شدت برخورد کنند
  بزرگنمايي:

پیام مازند - نوشهر - امام‌جمعه نوشهر با اشاره تحریم های ظالمانه و جنگ اقتصادی دشمان گفت: مسئولان باید با عوامل به وجود آورنده نابسامانی مصنوعی در کشور با جدیت برخورد کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود: دشمنان با صرف هزینه های کلان تلاش دارند تا با ایجاد فضای مسموم آرامش مردم را برهم زنند و در این راستا هم در داخل کشور به این فضای مسمون دامن می زنند به همین خاطر باید مسئولان به عنوان منتخبین مردم باید با مسببین این حوادث برخورد جدی کنند.
وی با اشاره به قاچاق دام در کشور گفت : با وجود همه تصمیم گیری ها برای مبارزه با قاچاقچیان هنوز شاهد این امر در کشور هستیم که در صورع عدم مبارزه با این افراد، مردم نسبت به عملکردشان مسئولان دلسرد می شوند.
امام ‌جمعه نوشهر با اشاره به شهادت 27 شهید در خاش گفت: شور تشییع پیکر این شهیدان در اصفهان یادآور سالهای 60 بود که بیانگر بصیرت و قدردانی مردم از حافظان امنیت کشور است.
مشایخ همچنین به ولادت حضرت زهرا(س) اشاره کرد و افزود: برای تکریم ولادت بانوی 2 عالم هستی و روز مادر برنامه های خوبی باید در سطح شهرستان برگزار شود.
وی همچنین با اشاره نزدیکی سال جدید بر ضرورت بهره گیری مسئولان شهرستان برای تامین مایحتاج گردشگران بدون افزایش قیمت و فراهم کردن آسایش آنها تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد که پل کمربندی نوشهر قبل از ورود مسافران آماده شود.
/1295/ 1602/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield