پیام مازند

آخرين مطالب

عکاسان مازنی بازی نساجی - فولاد را تحریم کردند ورزشي

عکاسان مازنی بازی نساجی - فولاد را تحریم کردند
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری- عکاسان مازنی دیدار نساجی با فولاد خوزستان از سری دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر را که در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود ، به دلیل آنچه که بی احترامی انتظامات این ورزشگاه نامیدند ، تحریم کردند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، دستکم 16 عکاس خبری مازندران با وجود داشتن کارت ورود به ورزشگاه برای عکاسی از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران ، برای ورود به زمین پیش از دیدار نساجی با فولاد با ممانعت انتظامات ورزشگاه شهید وطنی مواجه شدند.
این دومین باری است که انتظامات ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از حضور زودهنگام عکاسان خبری به داخل ورزشگاه ممانعت می کند.
رئیس هیات فوتبال مازندران این کار انتظامات را غیر قانونی و خارج از وظیفه این نیرو اعلام کرد و گفت: تمام خبرنگاران و عکاسانی که دارای کارت ورود به بازی سازمان لیگ فوتبال ایران هستند، می توانند پیش از شروع وارد ورزشگاه شوند و از آن عکاسی و یا خبر تهیه کنند.
غلامرضا بهروان در گفت و گو با خبرنگاران ضمن عذرخواهی از آنان و عکاسان خبری ابراز امیدواری کرد تا این مشکل با هماهنگی فرماندهان نیروی انتظامات بر طرف شود.
یکی از ماموران انتظامات ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر هم گفت : بر اساس تصمیم شورای تامین ، خبرنگاران نیم ساعت پیش از شروع دیدار حق ورود به ورزشگاه را دارند و اقدام انتظامات در جلوگیری از ورود زودهنگام عکاسان به ورزشگاه قانونی است.
این مامور خواست نامش ذکر نشود ، افزود : هیات فوتبال و دیگران به جای این که انتظامات را مقصر جلوه دهند ، مشکل را در شورای تامین مطرح و حل کنند و ما تابع مصوبات شورا هستیم.
مازندران حدود 100 خبرنگار و عکاس ورزشی دارد که حدود نیمی از این عکاسان و خبرنگاران دیدار های خانگی نساجی قائمشهر را در لیگ برتر پوشش خبری و تصویری می دهند.
دیدار نساجی قائمشهر با فولاد خوزستان از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران ساعت 15 و 30 دقیقه امروز آغاز شد.
نساجی قائمشهر از 18 بازی لیگ برتر با کسب 18 امتیاز در رده دهم و فولاد خوزستان با همین تعداد بازی و 25 امتیاز در رده ششم جدول این رقابت ها قرار دارد.
6982/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield