پیام مازند

آخرين مطالب

سرپرست تیم ملی والیبال ایران:

منتظر پاسخ لهستان و روسیه برای بازی دوستانه هستیم ورزشي

منتظر پاسخ لهستان و روسیه برای بازی دوستانه هستیم
  بزرگنمايي:

پیام مازند - آمل- سرپرست تیم ملی والیبال ایران، با اشاره به برنامه تیم های بزرگسالان درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی والیبال گفت: منتظر پاسخ لهستان و روسیه برای بازی دوستانه هستیم.

امیرخوش خبر که به همراه " ایگورکلاکویچ" سرمربی و " سعید رضایی" مربی تیم ملی والیبال ایران برای تماشای بازی تیم های کاله مازندران وخاتم اردکان یزد به آمل سفر کرده بودند، درگفتگو با خبرنگار مهر گفت: تیم ملی از 19 فروردین ماه با حضور بازیکنان دعوت شده ازپایان مسابقات لیگ برتربه غیراز لژیونرها شروع خواهد شد وپس از پایان لیگ های اروپایی بازیکنان دعوت شده نیز به سایرنفرات اضافه خواهند شد .
وی با بیان اینکه اردوی تیم ملی حداقل تا 10 خردادماه ادامه خواهد داشت، اضافه کرد:پس از این اردوها، تیم ملی درنخستین بازی لیگ جهانی به کشور چین و پس از آن به ژاپن سفر خواهد کرد .
سرپرست تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه پس از برگزاری دو هفته از لیگ جهانی، تهران برای دو هفته متوالی میزبان تیم های همگروه ایران خواهد شد، گفت: پس از این تهران، تیم ملی به بلغارستان اعزام خواهد شد تا مرحله جهانی مسابقات را به پایان برساند .
خوش خبر ادامه داد، که درصورت صعود تیم ملی والیبال ایران که امیدوار به صعود نیز هستیم، برای فینال لیگ جهانی به کشور آمریکا اعزام خواهیم شد .
منتظر پاسخ روسیه ولهستان هستیم
سرپرست تیم ملی والیبال درپاسخ به پرسش خبرنگارمهر درآمل درخصوص اینکه آیا بازی های تدارکاتی برای تیم ملی پیش بینی شده است، گفت: از کشورهای مثل صربستان، بلغارستان، روسیه ولهستان برای بازی دوستانه در تهران ویا کشور آنها درخواست دادیم ومنتظرپاسخ آنها هستیم که در ایران ویا کشورآنها بازی داشته باشیم .
خوش خبر یادآورشد، که سال 98 برای والیبال ایران، سال پرکار وشلوغ هست که علاوه بر مسابقات آسیا وجهانی ولیگ جهانی را درپیش داریم .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield