پیام مازند

آخرين مطالب

استاندار جذب سرمایه مازندرانی های مقیم خارج را کلید زد سياسي

استاندار جذب سرمایه مازندرانی های مقیم خارج را کلید زد
  بزرگنمايي:

پیام مازند- دیدار احمد حسین زادگان با سیدمجید حلاج زاده در دفتر تهران استاندار مازندران و با حضور مدیر مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور در مازندران صورت گرفت.
استاندار مازندران در این نشست با حلاج زاده در باره فرایند جذب سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور و روش های تعامل علمی، تجاری و فرهنگی بحث و تبادل نظر کرد.
دعوت از هم وطنان به خصوص مازندرانی های فعال در کشورهای مختلف توسط نهاد واسط خصوصی با کارویژه های حقوقی و اقتصادی به منظور افزایش مشارکت ذهنی و عملی ایرانیان صاحب سرمایه های مادی و فرامادی مورد موافقت و تاکید استاندار قرار گرفت.
همکاری متقابل و مستمر دفاتر مرکز خدمات مشاوره با استانداری مازندران همچون در اختیار قراردادن بانک اطلاعاتی آن در بیش از 50 کشور مختلف همراه با معرفی و ارائه محصولات، خدمات یا ظرفیت های سرمایه پذیری به آنان از جمله توافقات نهایی این نشست بود که با تبیین موضوع و میزان پذیرش اجتماعی آن به جمع بندی رسید.
انعکاس تصاویر و اطلاعات موقعیت طرح های جذاب و پربازده مازندران در فضای بین الملل با تعاون و تدابیر جمعی برای آغاز تسهیل گری در جذب سرمایه های انسانی و مادی از جمله دستور کارهایی بود که در این جلسه مورد موافقت دو طرف قرار گرفت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield