پیام مازند

آخرين مطالب

زنگ احسان و نیکوکاری مازندران در جویبار نواخته شد فرهنگي

زنگ احسان و نیکوکاری مازندران در جویبار نواخته شد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - زنگ احسان و نیکوکاری استان مازندران روز چهارشنبه با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران ، مسئولان استانی و مسئولین شهرستانی در مدرسه الزهرا شهرستان جویبار نواخته شد .
به گزارش خبرنگار ایرنا ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در این مراسم گفت : احسان و نیکوکاری برای جامعه هدف تاثیر گذار است و انفاق برای تعالی روح انفاق کننده بسیار تاثیر گذار است و قطعا خود انفاق کننده نیز از آثار معنوی انفاق بهره مند خواهد شد.
حسین حسن نژاد با بیان اینکه تقدیر از نیکوکاران یک سرمایه بزرگ است ، افزود : برای داشتن یک جامعه انسانی توجه به هم نوع و انفاق نقش تاثیر گذاری دارد.
وی با اشاره به اینکه روحیه مشارکت اجتماعی باید در مدارس نهادینه شود گفت : در فضای آموزشی باید به گونه ای عمل کنیم که نگاه به همنوع و انفاق به صورت مستمر در زندگی ما جاری باشد.
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران هم در این مراسم گفت : جامعه هدف آموزش و پرورش دانش آموزان هستند و ما با دارا بودن این دانش آموزان فرصت ها را در اختیار دستگاههای اجرایی قرار می دهیم تا آنان هم نسبت به کارهای فرهنگی اقدام کنند .
عسگری نیکزاد با بیان اینکه یکی از کارهای فرهنگی احسان و نیکوکاری است ، افزود : در این برنامه ها به دانش آموزان کمک به همنوعان را یاد می دهیم تا آنان هم با کمک به همنوعان بتوانند رضایت ایزد الهی را جلب کنند.
وی با اعلام اینکه در سطح استان مازندران بیش از سه هزار و 500 مدرسه با بیشتر از نیم میلیون دانش آموز وجود دارد ، گفت که طی سال گذشته در هفته احسان و نیکوکاری نزدیک به یک میلیارد تومان توسط دانش آموزان کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شد.
7334/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield