پیام مازند

آخرين مطالب

رئیس هیئت کشتی مازندران:

5 مازندرانی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا به روی تشک می‌روند ورزشي

5 مازندرانی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا به روی تشک می‌روند
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - رئیس هیئت کشتی مازندران گفت: پنج کشتی گیر استان در ترکیب نهایی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران قرارگرفتند و در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا برابر حریفان به روی تشک خواهند رفت.

علی اصغر ثمربخش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رضا اطری ، بهنام احسان پور، محمد نخودی، کامران قاسم پور و رضا یزدانی 5 کشتی گیرمازندرانی هستند که به همراه تیم ملی به کشور چین اعزام شدند.
وی ادامه داد: در ترکیب تیم اعزام ایران به مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا، در وزن 57 کیلوگرم رضا اطری ، در وزن 61 کیلوگرم بهنام احسان پور، در وزن 74 کیلوگرم، محمد نخودی در وزن 86 کیلوگرم کامران قاسم پور و در وزن 97 کیلوگرم رضا یزدانی به مصاف حریفان آسیایی خود خواهند رفت.
رئیس هیئت کشتی مازندران ادامه داد، از 10 وزنی که تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا نماینده اعزام کرده، 5 کشتی گیر آن مازندرانی هستند که نیمه از ترکیب تیم ملی را به خود اختصاص دادند.
ثمربخش با اشاره به اینکه کشتی گیران مازندرانی همواره در ترکیب تیم ملی در مسابقات مهم جهانی و آسیایی درخشش قابل توجهی داشتند، ابراز امیدواری کرد، که این کشتی گیران در مسابقات قهرمانی آسیا نیز با درخشش شأن جواب اعتماد کادر فنی و حسابی که روی کشتی گیران مازندرانی داشتند، بدهند.
وی اضافه کرد، که عباس حاج کناری و همت مسلمی جویباری از مازندران به عنوان مربی در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در چین حضور دارند.
رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا از سوم و چهارم اردیبهشت در شهر شیء آن چین برگزار می‌شود. این رقابت‌ها مهمترین مسابقه رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی پیش از حضور در رقابت‌های جهانی 2019 قزاقستان، انتخابی المپیک است.
تیم کشتی آزاد ایران با سرمربیگری غلامرضا محمدی و ترکیبی نسبتاً جوان و البته در اختیار داشتن چند کشتی گیر باتجربه از جمله رضا یزدانی به عنوان کاپیتان در میدان آسیایی روی تشک خواهد رفت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield