پیام مازند

آخرين مطالب

صعود استاد بزرگ ایران به صدر جدول مسابقات شطرنج «قائم کاپ» ورزشي

صعود استاد بزرگ ایران به صدر جدول مسابقات شطرنج «قائم کاپ»
  بزرگنمايي:

پیام مازند- در پایان دور ششم این رقابت‌ها که سه شنبه شب در سالن ورزشی امامعلی حبیبی قائم‌شهر برگزار شد، " احسان قائم مقامی" استاد بزرگ شطرنج ایران در دیدار با حریف چینی با ریتینگ 2324 صاحب برتری شد و با کسب 5 امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده بندی ایستاد.

همچنین "پاول پونکراتف" از روسیه و " آرین غلامی" با کسب امتیازهای لازم در دور ششم هرکدام با کسب 4.5 امتیاز در رده‌های دوم و سوم جدول استادان برگزار قرار گرفتند. در جدول گروه " ب " آروین عادلی" از اردبیل، " شاهین مهندسی" و " علیرضا مقدم" از تهران به ترتیب با کسب 6 – 5/5 و 5 امتیاز رده‌های اول تا سوم این جدول را از آن خود کردند.

همچنین درجدول گروه (س) نوجوانان، " آراد میار، محمدمهدی درپا " از گلستان و" مردین سلیمی" به ترتیب با کسب امتیازهای 6- 6- و5 امتیاز رده‌های اول تا سوم این جدول را به خود اختصاص دادند.

دور هفتم این مسابقات از ساعت 17:30 دقیقه عصر چهارشنبه برگزار می‌شود.

نخستین دوره مسابقات بین المللی قائم کاپ، گرامی‌داشت سرداران، امیران و 10 هزار و 400 شهید مازندران با حضور حدود 350 شطرنج باز از 14 کشور ارمنستان, افغانستان, آذربایجان, لبنان, پرتغال, سوریه, اتریش, چین, گرجستان, عراق, مالزی, نپال, روسیه و ایران از روز 31 فروردین ماه در شهرستان قائمشهر استان مازندران آغاز شده است.

این مسابقات در سه جدول استادان, نوجوانان زیر 14 سال و ریتینگ زیر 2100 در 9 دور به روش سوئیسی برگزار می‌شود وتا روز جمعه ششم اردیبهشت نیز ادامه خواهد داشت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield