پیام مازند

آخرين مطالب

«آرین غلامی» در صدر جدول مسابقات بین المللی شطرنج قائم کاپ ورزشي

«آرین غلامی» در صدر جدول مسابقات بین المللی شطرنج قائم کاپ
  بزرگنمايي:

پیام مازند- دور هفتم این رقابت‌ها چهارشنبه شب در سالن ورزشی امامعلی حبیبی قائم‌شهر برگزار شد، وطی آن " آرین غلامی" پدیده شطرنج مازندران و تیم ملی ایران برابر " امیرمحمدسوزنکار" از گیلان صاحب برتری شد و با کسب 5/5 امتیاز در صدر ایستاد.

"پاول پونکراتف" از روسیه با وجود شکست برابر "آبتین عطافان" همچنان با 5.5 و " کنسانتن نارا" گرجستانی" همین با همین تعداد امتیاز در رده‌های دوم و سوم جدول استادان برگزار قرار گرفتند.

در حساس‌ترین رقابت شطرنج بازان در جدول گروه " B " آروین عادلی" از اردبیل با پیروزی برابر " شاهین مهندسی" به پیروزی رسید و با 7 امتیاز به تنهایی در صدر قرار گرفت. " علیرضا مقدم" از تهران برابر " محرم احمدیان " صاحب برتری شد و با 6 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و" شاهین مهندسی" با 5.5 امتیاز در رده سوم ایستاد.

همچنین درجدول گروه (C) نوجوانان،"محمدمهدی درپا " از گلستان در دیداری سرنوشت ساز برابر " آراد میار" حریف سرسخت خود از تهران به پیروزی رسید و با 7 امتیاز صدر جدول را از آن خود کرد.

، " ماردین سلیمی" از کردستان در برابر " حلما محمدی" از مازندران پیروز شد و با 6.5 امتیاز در جای دوم ایستاد.

آراد میار از تهران با 6 امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

دور هشتم این مسابقات از ساعت 17:30 دقیقه عصر پنجشنبه برگزار می‌شود.

نخستین دوره مسابقات بین المللی قائم کاپ، گرامی‌داشت سرداران، امیران و 10 هزار و 400 شهید مازندران با حضور حدود 350 شطرنج باز از 14 کشور ارمنستان, افغانستان, آذربایجان, لبنان, پرتغال, سوریه, اتریش, چین, گرجستان, عراق, مالزی, نپال, روسیه و ایران از روز 31 فروردین ماه در شهرستان قائمشهر استان مازندران آغاز شده است.

این مسابقات در سه جدول استادان, نوجوانان زیر 14 سال وریتینگ زیر 2100 در 9 دور به روش سوئیسی برگزار می‌شود وتاروز جمعه ششم اردیبهشت نیز ادامه دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield