پیام مازند

آخرين مطالب

سرنوشت نامشخص آقامعلم برای ماندن در نساجی ورزشي

سرنوشت نامشخص آقامعلم برای ماندن در نساجی
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - سرمربی نساجی قائمشهر که نیم فصل دوم با رفتن نکونام مسئولیت فنی این تیم را بر عهده گرفت و اعلام شده بود که 1.5 ساله با این باشگاه قرارداد منعقد کرد در آستانه پایان لیگ برترهیجدهم گفت که هنوز صحبتی از سوی این باشگاه مازنی برای ماندنش در سال آینده نشده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، مجید جلالی عصر امروز پنجشنبه در پیش مصاحبه هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر در سالن کنفرانس هیات فوتبال قائمشهر به صورت ضمنی تمایل خود را برای هدایت این تیم برای فصل آینده ( لیگ نوزدهم) اعلام کرد.
وی افزود که در هر صورت در سه بازی آینده که به عنوان کادر فنی باشگاه نساجی قائمشهر را بر عهده دارد تمام توان خود را به کار می گیرد تا بتواند با پیروزی از زمین خارج شود.
جلالی گفت : هواداران در طول نیم فصل دوم حمایت های خوبی از تیم ما داشتند و علت اصلی موفقیت ما نیز هواداران خوب نساجی بودند که در داخل و خارج خانه از تیم حمایت کردند.
سرمربی نساجی افزود : به دنبال برد در هفته بیست و هشتم برابر صنعت نفت آبادان هستیم که در جدول با ما همسایه است تا بتوانیم علاوه بر خوشحالی هواداران باشگاه نساجی قائمشهر، جایگاه تیم را در جدول نیز ارتقاء دهیم.
نساجی قائمشهر در 27 بازی گذشته با با 30 امتیاز با تفاضل کمتر در رده یازدهم جدول پس از صنعت نفت آبادان قرار دارد.
** بازی سخت با نفت
سرمربی نساجی قائمشهر گفت که بازی با صنعت نفت آبادان یکی از چهار تیم خوزستانی حاضر در لیگ برتر دیدار راحتی حتی با حضور هواداران قائمشهر در زمین خانگی نیست.
جلالی افزود : صنعت نفت در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفت و در برابر ما نیز با انگیزه بیشتری وارد میدان می شود و ما هم برای ارتقاء جایگاهمان در جدول تلاش می کنیم با بهره گیری از امتیاز خانگی و هواداران خوب ، سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.
نساجی قائمشهر تنها تیم مازنی حاضر در لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران است که نهم اردیبهشت ماه سال گذشته پس از برد هفت بر یک برابر راه آهن تهران با تفاضل گل بهتر توانست پس از 24 سال به لیگ برتر صعود کند.
این تیم در حالی که سه بازی تا پایان نخستین سال حضورش در رقابت های لیگ برتر می گذرد، توانست ماندنش را برای سال بعد نیز با قرارگیری در رده یازدهم و 30 امتیاز تثبیت کند.
6982/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield