پیام مازند

آخرين مطالب

آقا معلم مسئولیت شکست برابر نفت آبادان را سربسته قبول کرد ورزشي

آقا معلم مسئولیت شکست برابر نفت آبادان را سربسته قبول کرد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - سرمربی نساجی قائمشهر با عذرخواهی از هواداران مازنی بابت باخت تیمش در بازی خانگی هفته بیست وهشتم رقابت های لیگ برتر برای صنعت نفت آبادان ، مسئولیت این شکست را با حرف های نگفته ، قبول کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، مجید جلالی شامگاه جمعه در مصاحبه پس از دیدار تیمش با صنعت نفت آبادان به خبرنگاران گفت : هواداران تیم در سرما و گرما همواره حمایت کردند و حتی پس از باخت امروز نیز با از حمایت تیم دست بر نداشتند و من هم با گردن گرفتن باخت از این حامیان نساجی عذرخواهی می کنم .
وی دلیل این شکست را ناشی از برخی تغییرات در بازی دانست و بدون توضیح بیشتر ، افزود : برخی مواقع به نظر می رسد که تیم می تواند روش خود را در بازی تغییر دهد، ولی امروز در زمین بازیکنان ما نتوانستند با ترکیب جدید خوب بازی کنند و ما شکست خوردیم.
نساجی قائمشهر در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر که با انجام یک دیدار در استادیوم شهید وطنی این شهر پیگیری شد با نتیجه 2 بر 1 در برابر صنعت نفت آبادان شکست خورد تا نخستین باخت خانگی این تیم مازنی در نیم فصل دوم با سرمربیگری جلالی رقم بخورد.
** رضایت از قاضی میدان
جلالی در مورد دارو این دیدار از قضاوت پیام حیدری و همکارانش در زمین قدردانی کرد و گفت: داور قضاوت خوبی در داخل زمین داشت و مشکلی در داوری وجود نداشت.
وی بار دیگر با مقصر دانستن خودش در این شکست ابراز امیدواری کرد تا تیمش بتواند در بازی آینده این باخت را جبران کند.
نساجی قائمشهر با این باخت با 30 امتیاز در رده یازدهم جدول باقی ماند و نفت آبادان که تا پیش از این بازی با نساجی هم امتیاز بود 33 امتیازی شد و در رده دهم جدول ثابت ماند.
** حاضر نشدن سرمربی نفت آبادان در مصاحبه
پائولو سرجیو ، سرمربی نفت آبادان که در مصاحبه پیش مسابقه در قائمشهر شرکت نکرده بود، در مصاحبه پایان دیدار هم حاضر نشد و علت آن هم همزمانی با پرواز برگشت تیمش اعلام شد.
6982/1654


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield