پیام مازند

آخرين مطالب

نمایش موزیکال«زخم زبون» به روی صحنه می رود فرهنگي

نمایش موزیکال«زخم زبون» به روی صحنه می رود
  بزرگنمايي:

پیام مازند- شقایق توکلی مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان گفت: نمایش موزیکال«زخم زبون» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کاری از هنرجویان رشته تئاتر موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان جهت پایان دوره کلاس بازیگری تئاتر از 16 تا 21 اردیبهشت ماه پس از افطار راس ساعت 21 در پلاتو اختصاصی موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان ایزد شهر به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود : نمایش  موزیکال «زخم زبون» نمایشی با مضامین اخلاقی در رده سنی کودک و نوجوان و از موسیقی زنده برخورداراست.

توکلی ادامه داد: خلاصه داستان این نمایش به ماجرای پیرزنی می پردازد که برای تهیه هیزم به جنگل می رفت، روزی از روزها در مسیر راه خود به شیری برمی خورد که به دلیل رفتن خاری در پایش، ناله اش برهوا رفته بود، پیرزن به شیر کمک می کند و خار را از پایش در می آورد و...

وی افزود: دراماتورژی این نمایش را مهدی نصراله زاده به عهده دارد و سما کابلی به عنوان دستیار کارگردان، طراح صحنه،لباس و گریم، مائده نائیجی به عنوان منشی صحنه و مظاهر حسین پور مسئول تدارکات در این نمایش همکاری دارند.

تهیه کننده نمایش زخم زبون ادامه داد: سرپرستی موسیقی این نمایش را امید ارجمندی بر عهده دارد و علیرضا نصراله زاده به عنوان نوازنده پیانو، علیرضا کریمی به عنوان نوازنده دایره و جواد هاشمی به عنوان نوازنده کاخن اجرای موسیقی زنده این نمایش را بر عهده داشته و امیرحسین اقبالی، رضا اسماعیل زاده، امیر محمد احمدزاده عربی، نرگس نیاز پور، مهدیس هاشمی، محمد مهدی رحمتی و فاطمه(عسل) گل محمدی تواندشتی به عنوان گروه هم سرایان همکاری دارند.

وی ادامه داد: فاطمه(عسل) گل محمدی تواندشتی به عنوان قصه گو، یاسمین تقی نژاد در نقش ماهتوننا، محمد مهدی شریف پور در نقش شیر، رضا اسماعیل زاده در نقش کلاغ، نرگس نیاز پور، امیر محمد احمد زاده عربی ، سارینا حق تعالی، مهدیس هاشمی، محمد مهدی رحمتی و امیرحسین اقبالی در نقش درختان جنگلی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

مدیر موسسه فرهنگی هنری پژواک هنرآرمان ایزدشهر با ارایه این مطلب که  موسیقی این نمایش برگرفته از موسیقی اقوام ایرانی است، خاطرنشان کرد: دیدن این نمایش رایگان است و به علت محدود بودن ظرفیت پلاتو علاقمندان جهت دیدن نمایش می توانند با شماره همراه  09338255009 تماس حاصل کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield