پیام مازند

آخرين مطالب

دوئل شمالی ها در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر ورزشي

دوئل شمالی ها در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری – ایرنا – هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی فردا (جمعه )پیگیری می شود که تیم سپیدار قائمشهر در خانه میزبان تیم ملوان بندر انزلی است و هر دو تیم برای کسب سه امتیاز ، پا به عرصه مسابقات می گذارند.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم سپیدار قائمشهر تا هفته چهاردهم رقابتها با یک برد، یک تساوی ، 12 باخت و کسب چهار امتیاز توانست رده دهم جدول را تصاحب کند.
شاگردان سارا آذری در بازی فردا باید مقابل تیمی قرار بگیرد که با 23 امتیاز در رده 6 جدول قرار گرفته و با داشتن بازیکنان تیم ملی، تیم نسبتا خوبی است .
در هفته چهاردهم ، تیم ملوان بندرانزلی هم با 6 گل توانست تیم آذرخش تهران را شکست دهد ، این تیم با هدف شکست تیم سپیدار قائمشهر و تصاحب جایگاه پنجم گام به این بازی می گذارد.
** بازی سختی پیش رو داریم
سرمربی تیم بانوان ملوان بندر انزلی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص بازی با تیم سپیدار قائمشهر ، گفت: بازی سختی در برابر تیم سپیدار قائمشهر پیش رو داریم ، این تیم از لحاظ بدنی مقاوم و دونده است.
مریم ایراندوست با اعلام اینکه تیم سپیدار قائمشهر نیم فصل دوم را با بازیکنانی با تجربه آغاز کرده است، افزود: امیدوارم با تجربه ای که از بازیکنانم سراغ دارم آنان بتوانند در این بازی، موفق عمل کنند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون تمرینات بازیکنانم به صورت مداوم در حال انجام است، گفت که در ماه مبارک رمضان هم تمرینات بازیکنان براساس قوانین و ضوابط فدراسیون انجام می گیرد.
سرمربی تیم بانوان ملوان بندر انزلی در خصوص اعزام بازیکنانش به شهرستان قائمشهر ، گفت: هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان برای اعزام این تیم به شهرستان قائمشهر یک دستگاه اتوبوس مهیا کرده تا ما بدون هیچ گونه دغدغه ای وارد این شهرستان شویم .
ایراندوست بیان کرد: تیم ما از لحاظ سخت افزاری و فنی هیچ گونه مشکلی ندارد ، بنابراین تمام تمرکز ما برای بازی روز جمعه و کسب سه امتیاز است.
سرمربی تیم بانوان بندرانزلی در خصوص حضور هواداران برای حمایت از تیم خود در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر ، گفت: یک دستگاه اتوبوس از هواداران تیم ملوان بندر انزلی در بازی با سپیدار قائمشهر راهی ورزشگاه وطنی می شوند تا تیم خود را حمایت کنند.
ایراندوست افزود: حضور هوادار برایمان بسیار حائز اهمیت است بنابراین امیدوارم تا مسئولین قائمشهری فضای خوبی را برای هواداران ما مهیا کنند تا آنان بتوانند به تشویق تیم شان بپردازند.
** برای برد به میدان می رویم
سرمربی تیم بانوان سپیدار قائمشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود: در بازی با ملوان بندر انزلی تنها برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم .
سارا آذری در خصوص بازی مقابل پارس جنوبی بوشهر که در هفته چهاردهم رقابتها برگزار شد، گفت:در بازی مقابل پارس جنوبی بوشهر با بدشانسی بازی را به تیم حریف واگذار کردیم، بعد از اتمام این بازی 6 بازیکن ما به دلیل شدت گرما روانه بیمارستان شدند.
سرمربی تیم سپیدار قائمشهر وضعیت جسمانی بازیکنان خود را هم اکنون مساعد اعلام کرد و گفت که تمام بازیکنانم برای بازی فردا آماده شدند تا در یک نبرد سخت بازی کنند .
در دور رفت تیم بانوان ملوان بندر انزلی در دربی شمال مقابل تیم سپیدار قائمشهر قرار گرفت و با نتیجه پرگل چهار بر یک به پیروزی رسید.
7334/1899


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield