پیام مازند

آخرين مطالب

سرمربی سپیدار : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم ورزشي

سرمربی سپیدار : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم
  بزرگنمايي:

پیام مازند - سرمربی تیم بانوان سپیدار قائمشهر بعد از باخت تیمش برابر تیم ملوان بندر انزلی گفت : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم ، اما در سال بعد با برنامه وارد لیگ برتر می شویم .
  سارا آذری  پس از باخت بازی برابر ملوان بندر انزلی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر افزود : تیم ما نونهال است و امسال وارد لیگ برتر شده و بنا بر این با صبر و تحمل این لیگ را به پایان خواهیم رساند .
وی با اعلام اینکه بازی امشب با یک تیم ریشه دار بوده ، گفت: متاسفانه در 2 اشتباه بازی را به تیم حریف واگذار کردیم و باختیم .
سرمربی تیم سپیدار قائمشهر با بیان اینکه تیمش کمی مظلوم واقع شده ، افزود : هر توپی که در پشت محوطه ما بود متاسفانه داور سوت را به صدا در می آورد .
آذری از بازی بازیکنانش ابراز رضایت کرد و گفت : بازیکنانم در بازی امشب بسیار فوق العاده بودند ، باتوجه به خستگی راهی که از بوشهر به قائمشهر داشتیم اما امروز بازیکنانم با دل و جان بازی کردند .
وی افزود : در بازی امشب بازیکنانم 90 دقیقه مقابل تیم حریف جنگیدند ، ما حتی در نیمه دوم چیزی کم نداشتیم و مستحق گل هم بودیم .
سرمربی تیم سپیدار قائمشهر با اعلام اینکه بازی بعدی آنها با تیم ایلام است ، گفت : تیم ایلام یک تبم جنگنده و خوبی است ، مشکل اساسی ما در بازی مقابل ایلام مصدوم بودن یکی از بهترین بازیکنانمان است .
آذری در خصوص حضور هواداران هم اظهار داشت : از هواداران بسیار متشکرم که در بازی امشب برای تشویق آمده اند امیدوارم که آنها تا آخر فصل تیم ما را مورد حمایت و تشویق های خود قرار دهند.
در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان تیم سپیدار قائمشهر در وزرشگاه شهید وطنی میزبان تیم ملوان بندر انزلی بود .
در این بازی تیم سپیدار قائمشهر با نتیجه 2 بر صفر بازی را به تیم ملوان بندر انزلی واگذار کرد.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield