پیام مازند

آخرين مطالب

باخت‌های نماینده مازندران درلیگ برتر فوتبال زنان دو رقمی شد ورزشي

باخت‌های نماینده مازندران درلیگ برتر فوتبال زنان دو رقمی شد
  بزرگنمايي:

پیام مازند - قائمشهر- دو دربی شمالی‌ها درکمتر از دو روز در لیگ برتر فوتبال زنان و مردان با پیروزی نماینده گیلان برابر نماینده مازندران خاتمه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر ، تیم سپیدار قائمشهر تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتبال زنان باشگاه‌های کشور در چارچوب هفته پانزدهم این رقابت‌ها جمعه شب در ورزشگاه شهیدوطنی این شهر میزبان تیم ملوان بندرانزلی بود و در نهایت با نتیجه 2 بر صفر مغلوب میهمان خود شد.
شاگردان " سارا آذری " با دو گلی که در نیمه نخست این دیدار از میهمان انزلی خود دریافت کردند، با وجود تلاش‌های همه جانبه وحمایت اندک تماشاگران خودی نتوانستند از محدود موقعیت‌های خود در نیمه دوم صاحب گل شوند.
سپیداری‌ها با قبول سیزدهمین شکست این فصل خود درخانه درنهایت با همان 4 امتیاز اندوخته قبلی خود در رده دهم جدول دوازده تیم این مسابقات باقی ماندند. ملوان بندرانزلی هم با کسب 3 امتیاز از قائمشهر 26 امتیازی شد و به رده ششم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.
با دو اشتباه باختیم
درهمین حال سرمربی تیم سپیدار قائمشهر ، از بازی خود شاگردانش ابراز رضایت کرد و گفت: عمده بازیکنان تیم سپیدار بازیکنان جوان و کم سن هستند که بازی در لیگ‌های کشوری را حتی تاکنون تجربه نکردند.
سارا آذری افزود: تیم ملوان یکی از تیم‌های پرسابقه و ریشه دار در لیگ برتر فوتبال زنان بوده و با وجود خستگی که بازیکنان ما پس از بازی سنگین برابر تیم پارس جنوبی بوشهر وحواشی پس ازآن بازی، برابر تیم ملوان با جان ودل و همه وجودشان بازی کردند که از آنها تشکر می‌کنم.
وی اضافه کرد، با این حال روی دو اشتباهی که درنیمه نخست بازی بازیکنانم مرتکب شدند، و غفلت آنها، فرصت را به تیم ملوان دادیم و دروازه ما باز شد.
وی ابراز امیداوری کرد، که تیم سپیدار قائم شهر نخستین حضور خود در لیگ برتر فوتبال زنان را تجربه می‌کند و نیاز به فرصت دارد و در فصل جاری تلاش خواهیم کرد با وضع موجود و داشته‌هایی که در اختیار داریم لیگ را به پایان برسانیم.
تیم سپیدار قائمشهر در چارچوب هفته شانزدهم این رقابت‌ها هفته جاری میهمان تیم رده هفتمی پالایش گازایلام است.
چشم نادر به همشهری‌ها
در آن سوی میدان نبرد حساس و سرنوشت ساز دو تیم نساجی مازندران و سپیدرود رشت شنبه شب در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار خواهد شد تا جدال سنتی و دربی شمالی‌ها در لیگ برتر مردان نیز رقم بخورد.
تیم نساجی مازندران در نخستین سال حضور خود در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور که نیم فصل دوم این رقابت‌ها با هدایت " مجید جلالی " با کسب نتایج درخور تحسین حضور خود در لیگ قطعی کرد، در حالی شنبه شب در چارچوب هفته بیست ونهم و ماقبل پایانی لیگ میهمان تیم سپیدرود رشت خواهد بود که نماینده گیلان برای کسب 3 امتیاز و باقی ماندن درلیگ به آب و آتش خواهد زد.
"نادر دست نشان" سرمربی قائم شهری تیم سپیدرود رشت که برابر تیم همشهری خود در رشت میزبانی خواهد کرد، چشم انتظار به کسب پیروزی و آرزوی پیروزی برابر نساجی وفرار از خطر سقوط به لیگ دسته یک دارد.
دیدار دو تیم نساجی مازندران و سپیدرود رشت از ساعت 21:30 دقیقه و همزمان با هفت مسابقه دیگر برگزار خواهد شد.
نساجی مازندران با کسب 32 امتیاز در رده دهم و سپیدرود رشت هم با کسب 21 امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield