پیام مازند

آخرين مطالب

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

پیک مصرف برق در مازندران به 1850 مگاوات رسید اقتصادي

پیک مصرف برق در مازندران به 1850 مگاوات رسید
  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران، میزان پیک مصرف برق در استان را هزار و 850 مگاوات در 9 مردادماه سال جاری بیان کرد.

رضا غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه همایش مدیریت مصرف انرژی محور رونق تولید افزود: امسال با همراهی مشترکان و مصرف کنندگان، مازندران در حوزه سبز از نظر مصرف انرژی قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه پیک مصرف انرژی روز 9 مردادماه سال جاری ساعت 15 و 45 دقیقه به میزان هزار و 850 مگاوات ثبت شده است گفت: در همین روز میزان 223 مگاوات از طریق مدیریت مصرف، صرفه جویی شده است و هدف همایش بهینه مصرف کردن انرژی بین ادارات و دستگاه ها است و سعی می کنیم از ظرفیت بسیج برای مدیریت مصرف استفاده کنیم.
وی با اشاره به اینکه ادارات استان جزو ادارات پرمصرف هستند ادامه داد: شرکت توزیع برق مازندران جزو شرکت های روزپیک محسوب می شود درحالی که قبل از سال 86 به عنوان شرکت شب پیک فعال بودیم.
غفاری از ادارات و دستگاه ها خواست تا در زمینه مصرف بهینه و رعایت سقف میزان مصرف، همکاری کنند و ادامه داد: در حوزه ادارات در پی آن هستیم که درجه مصرف انرژی سرمایی و گرمایشی را بین 25 تا 26 درجه تنظیم کنند و قبل از پایان وقت اداری از خاموش بودن لامپ ها و سیستم سرمایشی و گرمایشی مطمئن باشند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield