پیام مازند

آخرين مطالب

رونمایی از سردیس 2 چهره ماندگار در تنکابن اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - تنکابن - همزمان با روز انساندوستی و قرار گرفتن در آستانه روز پزشک از سردیس دو چهره ماندگار پروفسور مسلم بهادری و پروفسور مهرابی توسط شهرداری و شورای اسلامی تنکابن رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد زرودی شهردار تنکابن بعدازظهر دوشنبه در آیین رونمایی از سردیس دو چهره ماندگار در تنکابن افزود: شهرداری و شورای اسلامی تنکابن برای پاسداشت و قدردانی از زحمات نام‌آوران و چهره‌های ماندگار تنکابن ساخت سردیس آن را در دستور کار خود قرار داده است.
وی افزود: پروفسور بهادری و پروفسور مهرابی از فرزندان شایسته تنکابن زمین بوده که در عرصه های ملی و بین المللی نام آور بوده و از افتخارات ایران اسلامی هستند.
زرودی اضافه کرد: بسیار مایه مباهات است که در روز انسان دوستی و نزدیک شدن به روز پزشک از سردیس دو چهره ماندگار تنکابن آقایان پروفسور بهادری و پروفسور محرابی رونمایی کردیم و توانستیم این هدیه ناقابل را به پاس یک عمر زحمت و تلاش در عرصه علم و دانش به این بزرگواران اهدا کنیم.
پروفسور مهرابی هم در این مراسم ضمن قدردانی از شورای اسلامی و شهردار تنکابن به پاس این حرکت ارزشمند فرهنگی گفت: مردم تنکابن همه با هم دست به دست داده و در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه تنکابن تلاش کنند زیرا هرچه دانشگاه قوی تر باشد جامعه ما تحصیلکرده تر و کارآمدتر خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield