پیام مازند

آخرين مطالب

886 پروژه عمرانی هفته دولت در مازندران بهره برداری می شود اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - استاندار مازندران گفت: 886 پروژه عمرانی هفته دولت در مازندران با اعتباری بالغ بر 845 میلیارد تومان بهره‌برداری می شود.
به گزارش ایسنا مازندران، احمد حسین زادگان در نشست خبری با خبرنگاران ب ضمن گرامیداشت هفته دولت، با بیان اینکه سیره و منش شهیدان رجایی و باهنر باید سرلوحه همه مسئولان قرار گیرد، اظهار کرد: با نگاه به ظرفیت درونی استان برای رفع مشکلات مردم و توسعه مازندران گام برداریم .
وی تصریح کرد: مازندران در حوزه امنیت و آرامش وضعیت مطلوبی دارد و این وضعیت زمینه ساز بستر برای سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مختلف است.
استاندار مازندران با بیان اینکه حفظ اشتغال موجود و افزایش تعداد آن در استان از مهمترین برنامه ها است، خاطرنشان کرد: بیش از 60 واحد تولیدی از تملک بانک ها در استان خارج شده است و واحدهای تولیدی نیاز به سرمایه مالی دارند که از طریق بانک‌ها در حال تامین منابع هستیم.
حسین زادگان به ظرفیت های مغفول مانده از جمله معدن در استان اشاره کرد و افزود: مطالبات و برنامه ریزی لازم برای شناسایی ظرفیت هادر مازندران انجام می شود.
وی بر ضرورت تعامل با کشورهای همسایه و سی آی اس تاکید کرد و گفت: باید زمینه های تضمین صادرات در این کشورها فراهم شود که در این راستا صندوق ضمانت توسعه صادرات تفاهم نامه ای را به ارزش یک میلیارد دلاری منعقد کرد تا میزان صادرات را افزایش دهیم.
استاندار مازندران اظهار کرد: 101 طرح از این تعداد جزء طرح های اشتغال زا بوده که برای افتتاح این واحدهای صنعتی و اشتغال‌زا حدود سه هزار میلیارد ریال هزینه شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield