پیام مازند

آخرين مطالب

معاون استاندار مازندران:

توجه به زیرساخت های کشاورزی در روستاها ضروری است اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام مازند - ساری - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران توجه به زیرساخت های کشاورزی در روستاها و مناطق عشایری را ضرروی دانست.

به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی رازجویان عصر چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، اختصاص تسهیلات کم بهره به روستائیان جهت عرضه محصولات در راستای رونق تولید را ضروری دانست و گفت: اختصاص تسهیلات کم بهره به روستائیان جهت عرضه محصولات و شناساندن آن می تواند نقش کاربردی در حمایت از ا بهبود و اقتصاد روستائیان داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: توجه به روستائیان اولویت کاری مهم دولت است که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید و اقتصاد مقاومتی باید به آن توجه شود زیرا نگاه جدی و عملیاتی به دغدغه های عشایر و روستائیان می تواند موجب کارآمدی اقتصاد و تولید شود.
وی افزود: تولیدات روستائیان و عشایر نقش مهمی در اقتصاد اقلیم کشاورزی ایفا می کند و در توسعه کشور تعیین کننده است، از اینرو توجه به زیرساخت های کشاورزی در روستاها و مناطق عشایری از اهمیت جایگاه خاصی در برآورده شدن و رونق تولید و اقتصاد مقاومتی برخوردار است.
رازجویان ادامه داد: توجه به دغدغه های روستائیان اولویت اصلی اداره کل روستایی باید باشد زیرا توسعه روستائیان و عشایر با تعامل و برگزاری نشست های مداوم و گام های مستمر دستگاه های اجرایی محقق خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield